"Ledi dienos" žirgų lenktynėse išrinkta stilingiausia dama

 (2)
Sparčiai populiarėjanti sporto šaka nepalieka abejingų, o tarp žirgų lenktynių aistruolių matome ir žymių žmonių. Savaitgalį Raseinių hipodrome lenktyniavo Antanui Guogai priklausantis žirgas Mist, iškovojęs pergalę Ledi dienos lenktynių 1600 metrų distancijoje žolės taku.
© Živilė Kazlauskienė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mist išvysime ir rugsėjo mėnesį vyksiančiose dvejose paskutinėse šio sezono lenktynėse. Nepabūgusios gan permainingo savaitgalio oro, hipodrome susirinko įvairaus amžiaus pasipuošusios damos, akį traukusios ne mažiau nei pačios lenktynės. „Kadangi tai pirmoji hipodromo istorijoje „Ledi diena“, nesitikėjome tiek daug skrybėlaitėmis pasipuošusių svečių.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Labai džiaugiamės ir manome, kad kitais metais dalyvių bus dar daugiau,“- komentavo Lietuvos Žirgų Lenktynių Asociacijos prezidentė Evelina Kolbasnik. Stilingiausio svečio rinkimus laimėjo Jūratė Girdauskė, pasipuošusi rusvos spalvos suknele, juodu švarkeliu bei skrybėlaite. Ji renginio vedėjui atskleidė, jog apie žirgų lenktynes sužinojo iki jų likus vos vienai dienai, o didžiausiu galvosūkiu tapo skrybėlaitė. Pirmoji tituluota Raseinių hipodromo ledi tikino, kad lenktynėse dalyvaus dar ne kartą, nes jai patiko renginio nuotaika, karštos žirgų kovos bei pasipuošę renginio svečiai.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Renginio organizatoriai komentavo, jog stilingiausio svečio titulą iškovojusi viešnia nugalėjo dėl savo minimalistinio puošnaus ansamblio: „Norime formuoti teisingą žinutę moterims, jog persistengti nereikia.“

Renginyje apsilankiusi Daina Bosas žavėjo nepriekaištingu stiliumi. Ji iširinko pastelinių spalvų ansamblį, žydros spalvos suknelę bei skrybėlaitę, kūno spalvos batelius, sidabro spalvos švarkelį. Savo facebooko paskyroje Daina džiaugėsi renginiu ir pranašavo, kad mažais žingsneliais pasivysime Angliją, netgi ją aplenksime.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Renginio vedėjo pakalbintam Antanui Bosui lenktynės Raseinių hipodrome patiko. Jis ir pats turi keletą žirgų, tačiau tarp lenktynių dalyvių jo neišvysime – žirgais džiaugiasi tik laisvalaikiu.

Asmeninio archyv. nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Lygiosios žirgų lenktynės - pasaulyje itin mėgstamas prabangus sportas, ypač populiarus ekonomiškai stipriose valstybėse. Lietuva jau žengia pirmuosius žingsnius šioje industrijoje, atkuria žirgų sporto tradicijas bei rodo puikius rezultatus užsienio žirgų lenktynėse.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Liūtams - ypatinga diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!