"Ledi dienos" žirgų lenktynėse išrinkta stilingiausia dama

 (2)
Sparčiai populiarėjanti sporto šaka nepalieka abejingų, o tarp žirgų lenktynių aistruolių matome ir žymių žmonių. Savaitgalį Raseinių hipodrome lenktyniavo Antanui Guogai priklausantis žirgas Mist, iškovojęs pergalę Ledi dienos lenktynių 1600 metrų distancijoje žolės taku.
© Živilė Kazlauskienė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mist išvysime ir rugsėjo mėnesį vyksiančiose dvejose paskutinėse šio sezono lenktynėse. Nepabūgusios gan permainingo savaitgalio oro, hipodrome susirinko įvairaus amžiaus pasipuošusios damos, akį traukusios ne mažiau nei pačios lenktynės. „Kadangi tai pirmoji hipodromo istorijoje „Ledi diena“, nesitikėjome tiek daug skrybėlaitėmis pasipuošusių svečių.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Labai džiaugiamės ir manome, kad kitais metais dalyvių bus dar daugiau,“- komentavo Lietuvos Žirgų Lenktynių Asociacijos prezidentė Evelina Kolbasnik. Stilingiausio svečio rinkimus laimėjo Jūratė Girdauskė, pasipuošusi rusvos spalvos suknele, juodu švarkeliu bei skrybėlaite. Ji renginio vedėjui atskleidė, jog apie žirgų lenktynes sužinojo iki jų likus vos vienai dienai, o didžiausiu galvosūkiu tapo skrybėlaitė. Pirmoji tituluota Raseinių hipodromo ledi tikino, kad lenktynėse dalyvaus dar ne kartą, nes jai patiko renginio nuotaika, karštos žirgų kovos bei pasipuošę renginio svečiai.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Renginio organizatoriai komentavo, jog stilingiausio svečio titulą iškovojusi viešnia nugalėjo dėl savo minimalistinio puošnaus ansamblio: „Norime formuoti teisingą žinutę moterims, jog persistengti nereikia.“

Renginyje apsilankiusi Daina Bosas žavėjo nepriekaištingu stiliumi. Ji iširinko pastelinių spalvų ansamblį, žydros spalvos suknelę bei skrybėlaitę, kūno spalvos batelius, sidabro spalvos švarkelį. Savo facebooko paskyroje Daina džiaugėsi renginiu ir pranašavo, kad mažais žingsneliais pasivysime Angliją, netgi ją aplenksime.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Renginio vedėjo pakalbintam Antanui Bosui lenktynės Raseinių hipodrome patiko. Jis ir pats turi keletą žirgų, tačiau tarp lenktynių dalyvių jo neišvysime – žirgais džiaugiasi tik laisvalaikiu.

Asmeninio archyv. nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Lygiosios žirgų lenktynės - pasaulyje itin mėgstamas prabangus sportas, ypač populiarus ekonomiškai stipriose valstybėse. Lietuva jau žengia pirmuosius žingsnius šioje industrijoje, atkuria žirgų sporto tradicijas bei rodo puikius rezultatus užsienio žirgų lenktynėse.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.

Ž. Kazlauskienės nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!