Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skorpionas
10 23–11 21
Tavo pasitikėjimas savimi pasiekė visų laikų piką. Dėkoti už tai reikėtų tavo ženkle atsidūrusiam Jupiteriui. Lapkričio 13-ąją tavo laimės planeta susijungs su Venera ir pažers tau tik gerų dalykų. Per 18 dienos jaunatį nepraleisk progos pamąstyti apie ateities svajones, nes dar niekada nebuvo tokio gero meto savo likimui suvokti.
TAVO METAI. Pagaliau tau bus atsilyginta už tai, kad visą tą laiką buvai savimi. Rudenį susitelk į darbą, pavasarį – į meilę, ir mėgaukis žvaigždėmis, kurios tau ryškiai švies vasarą.
JEI SKORPIONAS - TAVO VAIKINAS: Jis ieško gailiaširdės, duodančios partnerės, kuris dievina gilius, intymius pokalbius. Be to, jis pamišęs dėl inteligencijos ir tikrų santykių.

Šaulys
11 22–12 21
Būk drąsi. Lapkričio 21-ąją į tavo ženklą įskriejusi Saulė stipriai įkrės tau pasitikėjimo savimi ir atvers galimybę žengti pirmyn. Kitą mėnesį Merkurijus judės atbulomis, todėl neeikvok energijos, išsiaiškink, ko iš tiesų trokšti, – tau gali tekti dėl to pakovoti.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: ko gero, turėsi ne tik atkišti mylimajam petį, bet ir pamasažuoti įsitempusią nugarą: jam labai reikės tavo pagalbos priimant svarbų sprendimą.

Ožiaragis
12 22–01 19
Šiuo metu tavo prioritetas – artimiausi bičiuliai, tačiau nelik vien tarp jų. Atverk širdį naujiems jausmams – ypač tam palanki lapkričio 4-oji, kai tavo romantikos zonoje nušvis pilnatis. Lapkričio 21-ąją pasilepink ir atsipalaiduok. Karšta vonia, žvakės ir mylimasis veiks kaip geriausi vaistai.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis dabar be galo užimtas, tačiau suplanuok ką nors netikėta – mes dėl tavęs visus planus.

Vandenis
01 20–02 18
Netrukus darbe turėtum sulaukti pagyrų už savo darbus. Dosnioji Venera ir laimingasis Jupiteris, lapkričio 13-ąją susitikę tavo sėkmės ir šlovės zonoje, suteiks puikią galimybę surizikuoti ir pamėginti apžavėti tavo bosą. Nuo 25 dienos norėsi pabūti su draugėmis, tad suplanuok susitikimą su jomis.
TAU REIKIA: mėgautis netikėtais dalykais.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis iki ausų užsikasęs darbe, tačiau tik pamok piršteliu – ir bus tavo.

Žuvys
02 19–03 20
Lapkričio 16-ąją pasitelk į pagalbą pasitikėjimą savimi – puiki diena žengti žingsnį tau patinkančio žmogaus link. Pirmyn, nebijok parodyti dėmesio! Jei 19 dieną kiltų finansinių problemų, pasikliauk savimi. Nebijok, netrukus viskas turėtų būti išspręsta tavo naudai.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jam norisi ramybės ir tavęs. Pasirūpink tuo suplanavusi savaitgalio kelionę.

Avinas
03 21–04 19
Čiupk už vadžių ir tvirtai laikykis – šį mėnesį gali būti net labai intensyvių momentų. Tavo valdovas, karingasis Marsas, įsuko į santykių zoną – gali kilti keblumų darbe. Nuo 19 dienos žinosi atsakymus, reikalingus svarbiems sprendimams priimti.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: neleisk jo besimainančiai nuotaikai išmušti tavęs iš vėžių. Dabar tinkamas metas kalbėtis apie viską, kas yra svarbu.

Jautis
04 20–05 21
Labas, meile! Lapkričio 4-ąją kasmetė pilnatis tavo ženkle sustiprins tavo ypatingą žavesį. 13 dieną reikalai smarkiai įkais, nes Venera susijungs su sėkmę lemiančiu Jupiteriu. Naudokis tuo siekdama to, ko tau reikia, nesvarbu, darbe ar asmeniniame gyvenime.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jam dabar labiausiai reikia padaryti tau įspūdį, tad sėdėk ir mėgaukis jo dėmesiu.

Dvyniai
05 22–06 20
Ei, gražuole, metas susidaryti būtinų darbų sąrašą! Patikrink, kas velkasi neatlikta, ir pagaliau tai įveik. Intuicija tau viską teisingai sufleruos lapkričio 4-ąją, tad pasikliauk ja ir koreguok reikalus, kurie kelia abejonių. 5 dieną į tavo santykių zoną įriedės iškalbingasis Merkurijus. Jis ir padės rasti tinkamų žodžių, kurie padės išsisukti iš keblios situacijos.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: palaikyk jo norą laikytis sveiko gyvenimo būdo. Beje, o kodėl negalėtumėte pradėti drauge sportuoti?

Vėžys
06 21–07 22
Tavęs laukia labai romantiškas mėnuo. Ypač nuostabi diena – lapkričio 7-oji, kai į tavo tikros meilės zoną įplauks Venera. Jei esi vieniša, pasinaudok draugų siūlymu supažindinti tave su įdomiu žmogumi. Jei mylimąjį jau turi, ar jis yra tas tikrasis, išaiškės apie 19 dieną. Mėnesiui baigiantis susitelksi į darbą.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus meilus ir švelnus. Naudokis tuo!

Liūtas
07 23–08 22
Lapkričio 4-ąją turi galimybę sublizgėti darbe. O tada nukreipk dėmesį į savo būstą ir likusias mėnesio dienas praleisk suteikdama savo gūžtai jaukumo. Tai gali reikšti ir naują dekoravimą, ir pakeistus baldus, ir tiesiog sukviestus draugus maloniai praleisti vakarą. Idealiausia diena – lapkričio 13-oji.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis norės ramiai pabūti namie. Ką gi, surenkite pižamų vakarėlį dviem. Tikėsimės, jis baigsis jau be pižamų...

Mergelė
08 23–09 22
Vaje, kada pastarąjį kartą buvai tokia užsisukusi tarp darbų? Svarbiausia šį pasiutusį mėnesį išlikti organizuotai – būk Barbė šimtadarbė, bet daryk tai apgalvotai. Nuo 21 dienos iš tavęs nemenkai gali pareikalauti šeima, tačiau būk kantri ir pasitelk tinkamus žodžius. Iškalbusis Merkurijus padės juos parinkti taip, kad užglostysi visų įžeistus jausmus.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: atrodys, kad jam jau kiek važiuoja stogas nuo visko, tad būk pavyzdys ir parodyk, kad gyvenimą ne tik galima – jį reikia kontroliuoti!

Svarstyklės
09 23–10 22
Tavo ženkle atsidurs atkaklusis Marsas, kuris padės būti pačia pačiausia bose. Reikalauk to, kas tavo, ir nebijok to siekti. Lapkričio 11-ąją lauk meilės. Baigiantis mėnesiui tavo socialinis kalendorius bus perpildytas. Nuo 25 dienos rask laiko susitikti su artimiausiomis draugėmis.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jo ambicijos – visų laikų aukštumoje. Jums reikia pasikalbėti, kad suprastumėte, ar jūsų svajonės tikrai sutampa.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!