Kurie Zodiako ženklai praturtės 2018 metais

© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvieni nauji metai atneša naujas galimybes. Vieniems Zodiako ženklams 2018 metais fortūna bus itin palanki, kitiems vardan sėkmės teks daugiau paplušėti. 2018 metus globojantis Geltonasis šuo išsiskiria aktyvumu, noru dirbti ir sąžiningumu - būtent šios savybės padės tau siekti tikslų. Siūlome paskaityti, ką apie tau žadamus likimo vingius sako garsi astrologė Tamara Globa.

2018 metais valdys Žemės stichija, tad finansinė sėkmė lydės būtent Žemės ženklus - Jaučius, Mergeles ir Ožiaragius. Stabili energetika, gebėjimas planuoti ir apgalvoti kelius žingsnius į priekį padės šiems Zodiako ženklams sukurti materialinę gerovę ir pasistatyti tvirtą pamatą ateičiai. Tačiau yra keli „bet“: nors visi reikalai klostysis labai sklandžiai, negali sau leisti atsipalaiduoti - prisiversk daryti daugiau, nei būtina, nuolatos siek aukštesnių tikslų. Labai svarbu nepasinerti į nesibaigiančius svarstymus ir ryžtingiau priiminėti sprendimus.

Žemės stichija dera su vandeniu, juk vanduo maitina žemę, dovanoja jai gyvybę. Taigi 2018 metai bus palankūs ir Vandens stichijos atstovams - Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims. Likimas gerų progų tau nepašykštės, tačiau svarbu jų nepramiegoti. Nustok svajoti ir dairytis aplinkui, ieškodama geresnių variantų. Žvelk realybei į akis ir išspausk geriausią rezultatą iš to, ką gyvenimas tau siūlo šią minutę.

Ugnies ir Žemės stichijos sunkiai suderinamos. Impulsyvumas prieš ramybę, disharmonija prieš balansą... Būtent ugningosios savybės Avinams, Liūtams ir Šauliams šiais metais gali pakišti koją. Šiems Zodiako ženklams teks padirbėti su savimi, pažaboti savo temperamentą ir keisti savo požiūrį bei elgesį: rizika gali nepasiteisinti, azartas - atvesti visai ne ten, kur norėtum būti, o improvizacija be išankstinio aiškaus plano greičiausiai bus skubotas ir nepasiteisinęs žingsnis. Tad 2018 metais geriau devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą kirpti.

Oro ir Žemės stichijos - tai dvi priešingybės, todėl Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams šiuos metus geriau praleisti per daug neišsišokant. Sunki Žemės energetika slopins tavo ambicijas, o nuolatos plaukti prieš srovę gali neužtekti jėgų. Tad geriau ramiai, bet stabiliai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!