Kurią savaitės dieną laukia aistringiausias seksas

 (10)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei esi iš tų viską planuojančių ir į lentynėles dėliojančių merginų, atkreipk dėmesį į britų mokslininkų patarimus. Jie tvirtina, kad kiekvienam užsiėmimui yra konkreti palankiausia diena. Ir visai nesvarbu, ką ketini veikti: prašyti pakelti algą ar užsiimti aistringu seksu.

Psichologė Amy Jones jau ne pirmus metus analizuoja šį reiškinį ir teigia, kad viskas paaiškinama labai logiškai. Pavyzdžiui, jei bent vieną kartą per savaitę leidi sau paišlaidauti ir nukeliauti į restoraną – daryk tai antradieniais, nes būtent tą dieną rasi šviežiausius produktus. Po įtempto savaitgalio daromi nauji prekių užsakymai, o kol jie atkeliauja, reikia bent vienos dienos. Šį faktą patvirtina ir garsus virėjas Anthony Bourdain: „Net ir pačiuose geriausiuose restoranuose pirmadienis – ne pati geriausia diena žuvies patiekalams“.

Svajoji apie aistringą ir kvapą gniaužiantį seksą? Tuomet nepražiopsok ketvirtadienių ir vos pabudusi ryte griebk iniciatyvą į savo rankas. Jei tikėtume Londono ekonomikos mokyklos mokslininkais, būtent ketvirtadieniais žmogaus organizme susikaupia didžiausias kortizolio, kuris stimuliuoja lytinius hormonus, kiekis, todėl seksas gali būti tiesiog nepamirštamas. Bet kuriuo atveju, pabandyti tikrai verta!

Planuojančioms savo vestuves vertėtų žinoti, kad finansiškai naudingesnis yra ne mums įprastas šeštadienis, o penktadienis: tuomet kainos bus maždaug 20 % mažesnės. O jei niekaip nesulauki algos padidinimo ir nusprendei ryžtis jo paprašyti pati – rinkis trečiadienį! Septyni iš dešimties tyrime dalyvavusių vadovų sakė, kad būtent trečiadienį sutiktų darbuotojams padidinti algą.

Turi žalingų įpročių ir nusprendei jų atsikratyti kartą ir viesiems laikams? Galbūt pasirodys keista, tačiau tam tinkamiausia diena – penktadienis! Mokslininkai teigia, kad penktadienį žmogaus valia yra pati stipriausia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!