Kurią savaitės dieną laukia aistringiausias seksas

 (10)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei esi iš tų viską planuojančių ir į lentynėles dėliojančių merginų, atkreipk dėmesį į britų mokslininkų patarimus. Jie tvirtina, kad kiekvienam užsiėmimui yra konkreti palankiausia diena. Ir visai nesvarbu, ką ketini veikti: prašyti pakelti algą ar užsiimti aistringu seksu.

Psichologė Amy Jones jau ne pirmus metus analizuoja šį reiškinį ir teigia, kad viskas paaiškinama labai logiškai. Pavyzdžiui, jei bent vieną kartą per savaitę leidi sau paišlaidauti ir nukeliauti į restoraną – daryk tai antradieniais, nes būtent tą dieną rasi šviežiausius produktus. Po įtempto savaitgalio daromi nauji prekių užsakymai, o kol jie atkeliauja, reikia bent vienos dienos. Šį faktą patvirtina ir garsus virėjas Anthony Bourdain: „Net ir pačiuose geriausiuose restoranuose pirmadienis – ne pati geriausia diena žuvies patiekalams“.

Svajoji apie aistringą ir kvapą gniaužiantį seksą? Tuomet nepražiopsok ketvirtadienių ir vos pabudusi ryte griebk iniciatyvą į savo rankas. Jei tikėtume Londono ekonomikos mokyklos mokslininkais, būtent ketvirtadieniais žmogaus organizme susikaupia didžiausias kortizolio, kuris stimuliuoja lytinius hormonus, kiekis, todėl seksas gali būti tiesiog nepamirštamas. Bet kuriuo atveju, pabandyti tikrai verta!

Planuojančioms savo vestuves vertėtų žinoti, kad finansiškai naudingesnis yra ne mums įprastas šeštadienis, o penktadienis: tuomet kainos bus maždaug 20 % mažesnės. O jei niekaip nesulauki algos padidinimo ir nusprendei ryžtis jo paprašyti pati – rinkis trečiadienį! Septyni iš dešimties tyrime dalyvavusių vadovų sakė, kad būtent trečiadienį sutiktų darbuotojams padidinti algą.

Turi žalingų įpročių ir nusprendei jų atsikratyti kartą ir viesiems laikams? Galbūt pasirodys keista, tačiau tam tinkamiausia diena – penktadienis! Mokslininkai teigia, kad penktadienį žmogaus valia yra pati stipriausia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.