Kurią savaitės dieną laukia aistringiausias seksas

 (10)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei esi iš tų viską planuojančių ir į lentynėles dėliojančių merginų, atkreipk dėmesį į britų mokslininkų patarimus. Jie tvirtina, kad kiekvienam užsiėmimui yra konkreti palankiausia diena. Ir visai nesvarbu, ką ketini veikti: prašyti pakelti algą ar užsiimti aistringu seksu.

Psichologė Amy Jones jau ne pirmus metus analizuoja šį reiškinį ir teigia, kad viskas paaiškinama labai logiškai. Pavyzdžiui, jei bent vieną kartą per savaitę leidi sau paišlaidauti ir nukeliauti į restoraną – daryk tai antradieniais, nes būtent tą dieną rasi šviežiausius produktus. Po įtempto savaitgalio daromi nauji prekių užsakymai, o kol jie atkeliauja, reikia bent vienos dienos. Šį faktą patvirtina ir garsus virėjas Anthony Bourdain: „Net ir pačiuose geriausiuose restoranuose pirmadienis – ne pati geriausia diena žuvies patiekalams“.

Svajoji apie aistringą ir kvapą gniaužiantį seksą? Tuomet nepražiopsok ketvirtadienių ir vos pabudusi ryte griebk iniciatyvą į savo rankas. Jei tikėtume Londono ekonomikos mokyklos mokslininkais, būtent ketvirtadieniais žmogaus organizme susikaupia didžiausias kortizolio, kuris stimuliuoja lytinius hormonus, kiekis, todėl seksas gali būti tiesiog nepamirštamas. Bet kuriuo atveju, pabandyti tikrai verta!

Planuojančioms savo vestuves vertėtų žinoti, kad finansiškai naudingesnis yra ne mums įprastas šeštadienis, o penktadienis: tuomet kainos bus maždaug 20 % mažesnės. O jei niekaip nesulauki algos padidinimo ir nusprendei ryžtis jo paprašyti pati – rinkis trečiadienį! Septyni iš dešimties tyrime dalyvavusių vadovų sakė, kad būtent trečiadienį sutiktų darbuotojams padidinti algą.

Turi žalingų įpročių ir nusprendei jų atsikratyti kartą ir viesiems laikams? Galbūt pasirodys keista, tačiau tam tinkamiausia diena – penktadienis! Mokslininkai teigia, kad penktadienį žmogaus valia yra pati stipriausia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.