Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms

 (24)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anoniminį raštelį apie tai, kad visuomenėje gerbiama Monnier šeima jau ketvirtį amžiaus laiko įkalintą savo dukrą, Prancūzijos policijos departamentas gavo 1901 metų gegužės mėnesį. Kuomet tyrėjai nusprendė atlikti tyrimą ir apsilankė šeimai priklausančiuose namuose, jie negalėjo patikėti tuo, ką mato. Išlaužus slapto kambarėlio spyną, paaiškėjo kraupi tiesa: visiškoje tamsoje tūnojo mergina, kuri sunkiai priminė gyvą žmogų...

Išmatų tvaikas, tona purvo ir supeliję maisto likučiai - tokį vaizdą išvydo policijos pareigūnai, kuomet nutraukė sunkias užuolaidas ir tikriausiai pirmą kartą per 25 metus leido dienos šviesai prasiskverbti į šį kambarį. kambario kamputyje, ant nugulėtos lovos sėdėjo susirietusi mergina, kuri labiau priminė oda aptrauktą skeletą. Gražuolės merginos, prieš 25 metus iš tolo traukusios vyrų žvilgsnius, buvo neįmanoma atpažinti. Jos tamsūs nešukuoti plaukai buvo susivėlę į vieną gumulą, nagai nekirpti daugybę metų, o akyse nebuvo jokių emocijų, net baimės.

Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms
© Youtube

Atlikę tyrimą pareigūnai išsiaiškino, kad Blanche Monnier 25 metus uždarytą laikė jos pačios tėvai. Tokio tėvų sprendimo priežastimi tapo tariamai amoralus Blanche elgesys: jaunystėje mergina įsimylėjo advokatą, užkietėjusį respublikoną, o priešingų pažiūrų Monnier šeimyna negalėjo leisti, kad dukra ištekėtų už tokio vyro. Nepaisydama draudimų, mergina ir toliau slapta su juo susitikinėjo ir anot kalbų, netgi pagimdė nuo jo kūdikį. Tiesa, dėl neaiškių priežasčių mažylis dingo - apylinkėse buvo kalbama, kad jis gimė negyvas arba buvo nužudytas.

Psichinė šios šeimos sveikata aplinkiniams visuomet kėlė įtarimų. Blanche ne kartą buvo patyrusi isterijos priepuolius ir tokiomis akimirkomis elgdavosi labai ekscentriškai. Ją persekiojo klaidingos vizijos, o apimta priepuolio mergina rėkdavo, traukdavo nuo savęs drabužius ir visiškai nuoga lipdavo pro savo kambario langą. Visa tai labai apsunkino jos ir taip netobulą reputaciją. Šeima negalėjo ir toliau toleruoti tokios gėdos, todėl vieno priepuolio metu Blanche motina įsakė tarnams užrakinti merginą kambaryje ir užkalti langines, kad ji niekam netrukdytų.

Blanche į tokį motinos sprendimą sureagavo ramiai, matyt net neįsivaizduodama, kad iš kambario jos išleisti niekas neketina. Pirmosiomis dienomis mergina rūpinosi jos auklė, kuri buvo šalia jos nuo mažų dienų. Tėvas taip pat buvo linkęs atleisti dukteriai, tačiau motina uždraudė net galvoti apie tai. Po to, kai mirė tiek auklė, tiek Blanche tėvas, galimybių ištrūkti iš kambario ji jau nebeturėjo. Jos motina ir brolis apsimetė, kad mergina tiesiog dingo ir tuo problema buvo „išspręsta“.

Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms
© Youtube

Kol Blanche tūnojo užrakintame kambaryje, motina ir brolis džiaugėsi aristokratišku gyvenimu ir net užsiėmė labdara, padėdami vargšams. Tiesa paaiškėjo tik tuomet, kai policija gavo anoniminį raštelį. Kas jį parašė - taip ir liko paslaptimi. Pagal vieną iš versijų, tai galėjo padaryti Blanche brolis, kuris tariamai tokį sprendimą priėmė sužinojęs, kad jų motina sunkiai serga. Juk po jos mirties visa atsakomybė kristų ant jo pečių, o vaikinas to visai nenorėjo. Yra ir kita versija: esą viena iš tarnaičių pradėjo draugauti su karininku, kuriam atskleidė didžiausią Monnier šeimos paslaptį, o karininkas nusprendė pranešti apie tai policijai.

Policijos pareigūnams atvykus, Blanche motina buvo neįtikėtinai rami - moters veide nesuvirpėjo nė vienas raumenėlis. Vis dėlto netrukus po dukters išlaisvinimo, ponia Monnier mirė. Gydytojai tikino, kad jos širdis tiesiog neatlaikė stipraus streso. Kaltu šioje neeilinėje byloje buvo paskelbtas Blanche brolis Marselis, kurį teismas nuteisė 15 mėnesių laisvės atėmimo bausme. Tačiau Marselis į kalėjimą taip ir nepateko: jam pavyko įtikinti teismą, kad dėl psichinio nestabilumo negalėjo suvokti savo elgesio pasekmių.

Deja, išlaisvintos Blanche Monier gyvenimas baigėsi tragiškai: gydytojai sugebėjo išgelbėti vos 24 kilogramus svėrusią merginą, tačiau po 25 vienumoje praleistų metų, mergina galutinai išprotėjo ir likusį gyvenimą praleido psichiatrinėje ligoninėje. Blanche mylimasis mirė 15 metų iki jos išlaisvinimo, taip ir nesužinojęs, kur ji dingo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.