Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms

 (24)
© Youtube

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anoniminį raštelį apie tai, kad visuomenėje gerbiama Monnier šeima jau ketvirtį amžiaus laiko įkalintą savo dukrą, Prancūzijos policijos departamentas gavo 1901 metų gegužės mėnesį. Kuomet tyrėjai nusprendė atlikti tyrimą ir apsilankė šeimai priklausančiuose namuose, jie negalėjo patikėti tuo, ką mato. Išlaužus slapto kambarėlio spyną, paaiškėjo kraupi tiesa: visiškoje tamsoje tūnojo mergina, kuri sunkiai priminė gyvą žmogų...

Išmatų tvaikas, tona purvo ir supeliję maisto likučiai - tokį vaizdą išvydo policijos pareigūnai, kuomet nutraukė sunkias užuolaidas ir tikriausiai pirmą kartą per 25 metus leido dienos šviesai prasiskverbti į šį kambarį. kambario kamputyje, ant nugulėtos lovos sėdėjo susirietusi mergina, kuri labiau priminė oda aptrauktą skeletą. Gražuolės merginos, prieš 25 metus iš tolo traukusios vyrų žvilgsnius, buvo neįmanoma atpažinti. Jos tamsūs nešukuoti plaukai buvo susivėlę į vieną gumulą, nagai nekirpti daugybę metų, o akyse nebuvo jokių emocijų, net baimės.

Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms
© Youtube

Atlikę tyrimą pareigūnai išsiaiškino, kad Blanche Monnier 25 metus uždarytą laikė jos pačios tėvai. Tokio tėvų sprendimo priežastimi tapo tariamai amoralus Blanche elgesys: jaunystėje mergina įsimylėjo advokatą, užkietėjusį respublikoną, o priešingų pažiūrų Monnier šeimyna negalėjo leisti, kad dukra ištekėtų už tokio vyro. Nepaisydama draudimų, mergina ir toliau slapta su juo susitikinėjo ir anot kalbų, netgi pagimdė nuo jo kūdikį. Tiesa, dėl neaiškių priežasčių mažylis dingo - apylinkėse buvo kalbama, kad jis gimė negyvas arba buvo nužudytas.

Psichinė šios šeimos sveikata aplinkiniams visuomet kėlė įtarimų. Blanche ne kartą buvo patyrusi isterijos priepuolius ir tokiomis akimirkomis elgdavosi labai ekscentriškai. Ją persekiojo klaidingos vizijos, o apimta priepuolio mergina rėkdavo, traukdavo nuo savęs drabužius ir visiškai nuoga lipdavo pro savo kambario langą. Visa tai labai apsunkino jos ir taip netobulą reputaciją. Šeima negalėjo ir toliau toleruoti tokios gėdos, todėl vieno priepuolio metu Blanche motina įsakė tarnams užrakinti merginą kambaryje ir užkalti langines, kad ji niekam netrukdytų.

Blanche į tokį motinos sprendimą sureagavo ramiai, matyt net neįsivaizduodama, kad iš kambario jos išleisti niekas neketina. Pirmosiomis dienomis mergina rūpinosi jos auklė, kuri buvo šalia jos nuo mažų dienų. Tėvas taip pat buvo linkęs atleisti dukteriai, tačiau motina uždraudė net galvoti apie tai. Po to, kai mirė tiek auklė, tiek Blanche tėvas, galimybių ištrūkti iš kambario ji jau nebeturėjo. Jos motina ir brolis apsimetė, kad mergina tiesiog dingo ir tuo problema buvo „išspręsta“.

Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms
© Youtube

Kol Blanche tūnojo užrakintame kambaryje, motina ir brolis džiaugėsi aristokratišku gyvenimu ir net užsiėmė labdara, padėdami vargšams. Tiesa paaiškėjo tik tuomet, kai policija gavo anoniminį raštelį. Kas jį parašė - taip ir liko paslaptimi. Pagal vieną iš versijų, tai galėjo padaryti Blanche brolis, kuris tariamai tokį sprendimą priėmė sužinojęs, kad jų motina sunkiai serga. Juk po jos mirties visa atsakomybė kristų ant jo pečių, o vaikinas to visai nenorėjo. Yra ir kita versija: esą viena iš tarnaičių pradėjo draugauti su karininku, kuriam atskleidė didžiausią Monnier šeimos paslaptį, o karininkas nusprendė pranešti apie tai policijai.

Policijos pareigūnams atvykus, Blanche motina buvo neįtikėtinai rami - moters veide nesuvirpėjo nė vienas raumenėlis. Vis dėlto netrukus po dukters išlaisvinimo, ponia Monnier mirė. Gydytojai tikino, kad jos širdis tiesiog neatlaikė stipraus streso. Kaltu šioje neeilinėje byloje buvo paskelbtas Blanche brolis Marselis, kurį teismas nuteisė 15 mėnesių laisvės atėmimo bausme. Tačiau Marselis į kalėjimą taip ir nepateko: jam pavyko įtikinti teismą, kad dėl psichinio nestabilumo negalėjo suvokti savo elgesio pasekmių.

Deja, išlaisvintos Blanche Monier gyvenimas baigėsi tragiškai: gydytojai sugebėjo išgelbėti vos 24 kilogramus svėrusią merginą, tačiau po 25 vienumoje praleistų metų, mergina galutinai išprotėjo ir likusį gyvenimą praleido psichiatrinėje ligoninėje. Blanche mylimasis mirė 15 metų iki jos išlaisvinimo, taip ir nesužinojęs, kur ji dingo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.