Kovo mėnesio HOROSKOPAS

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žuvys 02 19 – 03 20

Esi dėmesio centre (nors ir ne E. Jakilaičio laidoje), tad švytėk. Tavo ženkle iki kovo 7 d. atsidurs ir Saulė, ir magiškoji Venera, ir iškalbingasis Merkurijus – vadinasi, visų akys bus nukreiptos į tave. Išlik tiesi, ir tau pasiseks! Kovo pabaigoje gali tekti keisti finansinę strategiją, tad nusistatyk tikrovišką biudžetą, kuris padėtų išlaikyti įvaizdį.
TAVO METAI. Megzk ryšius ir bendradarbiauk su pozityviais žmonėmis – tai atvers puikių galimybių. Liepą leiskis į epinę kelionę, o rudenį įsimylėk iki ausų. Naujų karjeros galimybių atsivers kitą sausį.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis pasirengęs švęsti iš širdies – žinoma, su tavimi! Vienas prašymas: pernelyg neišlaidaukite. Galop meilė juk nekainuoja...

Avinas 03 21 – 04 19

Oi oi oi oi. Laukia toks užimtas laikotarpis, kad šakės, šakutės ir peiliai. Taip nutiks, nes kovo 7-ąją į tavo ženklą įriedės seksualioji Venera ir komunikabilusis Merkurijus. Tad pailsėk ir atsipalaiduok dabar, nes vėliau nebeturėsi laiko. Tik atsargiau rink žodžius – aplinkiniai gali juos suprasti visiškai ne taip. Dėl to kaltink kovo 23-iąją atbulai pajudėjusį Merkurijų.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jo gyvenime tiek daug visko vyksta, kad gali pasijusti kiek pamiršta.

Jautis 04 20 – 05 21

Oho, turi fantastišką komandą! Brangių draugų dėka pasijusi mažų mažiausiai pasaulio karaliene. Švęsti tikrai bus ką, ypač mėnesio pradžioje ir vėliau... vėl tų pačių draugų dėka. Patikėk, atostogų prireiks, kad atsigautum nuo tų visų linksmybių. Beje, atostogos: šį kartą jos turi būti kuo ramesnės. JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus tampomas į visas puses. Suplanuok laiką taip, kad galėtų atsigauti, atsipalaiduoti ir... Na, pati supranti.

Dvyniai 05 22 – 06 20

Ši. Mergina. Yra. Ant. Bangos! Sulauksi seniai pelnyto pripažinimo. Pagaliau! Kovo 12-ąją išklok savo puikias idėjas atsakingoms personoms – tau bus atlyginta su kaupu. Kovo 17-ąją nepraleisk progos nusistatyti metų tikslų. Tačiau nesivelk į kvailas kovas dėl valdžios – tai tik atims jėgas.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: darbe jo laukia puikus metas. Net jeigu jis kuklintųsi tai pripažinti, tavo padrąsinimas jam yra be galo svarbus.

Vėžys 06 21 – 07 22

Va čia tai teisingas požiūris – aš viską galiu. Nauji kontaktai įkvėps ir motyvuos judėti į priekį. Nuo kovo 7-osios atsiras nuostabi galimybė išleisti slopintą kūrybingumą. Tu spinduliuosi – ir tavo šviesa gali pritraukti žmogų, kuris šiaip jau tarsi ir ne tavo tipo.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jokio trūnijimo namuose! Jam norėsis keliauti – prisijunk ir tu.

Liūtas 07 23 – 08 22

Gali būti net labai teigiamų pokyčių! Karjeros permainos ar naujas gyvenimo etapas suteiks motyvacijos keistis iš pagrindų. Nenustebk, jei, šovusi į žvaigždes, mėnesio pabaigoje nusileisi ant devinto debesies. Kai atsidžiaugsi savimi, susitelk į tai, kas vyksta.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: atsargiai – jis bus įsitempęs ir niūrus. Duok jam laiko ir erdvės viskam apmąstyti, o tada jis pats tau atsivers.

Mergelė 08 23 – 09 22

Tavo santykių zonoje planetos išsirikiavo tokiu nuostabiu būdu, kad turėtum tiesiog maudytis meilėje. Valio! Didžiausia tikimybė sutikti Jį – per pilnatį kovo pradžioje arba per jaunatį kovo 17-ąją. Tik pirmiausia atsikratyk nerealistinių lūkesčių. Tau nereikia dvynio – tau reikia žmogaus, kuris tave papildytų.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: lauki tinkamo laiko, kad galėtum su juo paatvirauti? Tai nebelauk – jis jau čia. Tikrai būsi išgirsta.

Svarstyklės 09 23 –10 22

Šis mėnuo – tai tarsi išbandymas, ar gebi balansuoti. Gerai, kad šioje srityje esi tikra ekspertė! Išlik rami ir nuosekli – tik taip gyvenimas neišslys iš vėžių. Nuo kovo 23-iosios iškalbingasis Merkurijus pajudės atbulomis, tad gali susidurti su kliūtimis (viena iš jų – komunikacijos problemos). Nereaguok į jas asmeniškai, ir viskas susitvarkys.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus pervargęs nuo aukštų reikalavimų. Būk jo sąjungininkė, ne priešininkė.

Skorpionas 10 23 – 11 21

Tai gali būti geriausias 2018-ųjų mėnuo. Nevenk spontaniškumo – tikrai nesigailėsi paskutinės minutės sprendimų. Tokiomis pozityviomis bangomis ir plauk į kovo 13-ąją, kai horizonte nušvis naujas gerbėjas. Mėnesio pabaigoje dėmesį nukreipk į darbą. Gali kilti krizė – neleisk jai užklupti tavęs nepasirengusios. JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: tegul pasistengia norėdamas laimėti tavo prielankumą. Nesisielok, šis žaidimas patiks ir jam.

Šaulys 11 22–12 21

Susikaupęs veidelis tau tinka! Neleisk distrakcijoms ir dramoms išmušti tavęs iš vėžių. Tavo ženkle iki kovo 17-osios bus aktyvusis Marsas, tad visiškai realu atverti galimybių duris. Be to, netrukus į širdį pasibels meilė. Tik būk atsargesnė mėnesio pabaigoje – gali pernelyg stipriai užminti naujam susižavėjimo objektui ant nuospaudų.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: visa, apie ką jis svajoja, – tai tyla ir ramybė. Surenk jam namie romantišką vakarienę.

Ožiaragis 12 22 – 01 19

Šaudai iš visų patrankų, tad neleisk kitų nesąmonėms lėtinti tavo tempo. Kovo pradžioje gali leistis į kelionę. Pakeliui sutiksi tikrai dėmesio vertų žmonių. Kovo 17-ąją į tavo ženklą įriedės aktyvusis Marsas ir padės tau itin susitelkti, suteiks ypatingos energijos. Suprantame, tavo nuomonė labai svarbi, tačiau reikšk ją švelniai – kad išvengtum konflikto.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis tuo pat metu turės nuveikti tūkstantį skirtingų darbų, tačiau tavęs nepamirš.

Vandenis 01 20 - 02 18

Tavo aura spindi auksu! Palaikyk dvasią, nepamiršk pasirūpinti savimi. Kai Saulė kovo 21 dieną pajudės į greitaeigį Aviną, būk itin sociali. Bendraudama su mylimais žmonėmis pajusi širdies pilnatvę. Mėnesio pabaigoje atsargiai rink žodžius, kad atbulomis pajudėjęs Merkurijus nepakištų tau kojos. JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: vadinasi, atėjo metas jums abiem pailsėti. Dienos SPA dviem – tai, ko ir reikia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.