Kovo mėnesio HOROSKOPAS

 (1)
Teks priimti svarbių sprendimų. Nuo 15-osios labai gerai viską apsvarstyk, nes tai, ką dabar nuspręsi, turės ilgalaikį poveikį. Kai 21 dieną Saulė įžengs į atkakliojo Avino ženklą, pajusi jėgų antplūdį. Būk miela ir geraširdė 23-iąją, per pilnatį.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: kūrybingumą ir gebėjimą įkvėpti. Tavo vaizduotė žavi visus aplinkui.
Tau trūksta: kantrybės – nemėgsti detalių, gali labai sėkmingai “pamiršti” rutininius įsipareigojimus.
Mados pojūtis: dievini drabužius, kurie sukelia sentimentų ir primena senus gerus laikus.
Tau malonumą teikia: atostogos pajūryje, kur gali pamiršti visą pasaulį ir leisti svajoms tave nešti.
Gundymo stilius: flirtuojanti siela, tu puikiai žinai, kaip padrąsinti tą, iš kurio lauki pirmo žingsnio. Kai jau pasiduodate vienas kito žavesiui, nebegalite atlipti nuo vienas kito lūpų, kūnų ir širdžių.
Šį mėnesį: planetos tavo ženkle išsidėsčiusios sėkmingai – teikia tau jėgų. Pasirūpink, kad visus mėnesio viduryje duotus pažadus sąžiningai įvykdytum. Viskas, kas dabar nutiks gera ar bloga, tęsis kurį laiką – štai kodėl šis periodas tau svarbus. Komplikuotų piniginių reikalų imkis tik nuo 21-osios, kai Saulė pajudės į Avino ženklą.
Šiais metais: pagrindinį dėmesį skirk darbui. Turėsi gausybę galimybių padaryti įspūdį, tačiau neleisk, kad tas skubėjimas ir darbų gausa pakenktų tavo sveikatai. Praktikuok sportą, kuris džiugintų, virtuvėje visada turėk maistingų užkandžių. Tavęs link juda galingos jėgos, nulemsiančios svarbių pokyčių, – tau reikia energijos, kad visa tai suvaldytum. Romantika dvelks balandis, ypač aistringa bus liepa. Vis dėlto tavo šlovės valanda išmuš spalį.
Tau reikia: mažais žingsneliais siekti didelių svajonių.

Tavo meilės dvyniai
Mergelė: jo ramus, šaltokas elgesys tave kaitina ir neleidžia nurimti, kol aistra jus abu išverčia iš kojų.
Vėžys: jums abiem svarbu privatumas, todėl laikas, kurį leidžiate drauge, tampa dar prasmingesnis.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Varyk iš visų jėgų arba varyk namo – tau tiktų maždaug toks šūkis. Šį mėnesį vis dėlto aktualesnė dalis apie namus – ypač kovo pradžioje, kai tavo žodžiai gali būti interpretuoti dvejopai. Vėl visu pajėgumu lėkti gali nuo 21-osios, kai Saulė įžengs į tavo ženklą.
TAU REIKIA: atsipalaidavimo vakaro, kad galėtum sau leisti pagulėti vonioje su šampanu.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis bus pasirengęs iš širdies atsipalaiduoti.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Tau reikia pasimatyti su draugėmis. Tinkamiausia diena – 2-oji. Susibėkite kur nors mieste – per šį susitikimą gali nutikti tai, kas pakeis tavo gyvenimą. Laikas, praleistas su artimais žmonėmis, tave sustiprins ir padės priimti sunkų sprendimą kovo pabaigoje.
TAU REIKIA: žinoti, kad tave mylintys žmonės gali tave ir aprūpinti.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis norės tik linksmintis. Na ir gerai – juk su tavimi elgsis kaip su karaliene.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Tikrai nepraleisi savo galimybių. Būk atsargesnė 6-ąją – visų akys bus nukreiptos į tave. 29-ąją dangaus jėgos bus tau palankios, nes tavo globėjas Merkurijus suformuos idealų kampą su Saturnu. Dabar tinkamas metas žengti išmintingą karjeros žingsnį.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jis lekia nesustodamas, todėl tu jautiesi... nepatenkinta. Nusiųsk jam keletą žinučių, kurias gavęs jis pats pas tave atlėks.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Dabar ne metas žaisti saugiai ir pagal taisykles. Jei nori būti svarbesnė, geresnė, labiau mylėti ir būti mylima, tau reikia prisitaikyti, keistis. Gali ištrūkti į trumpą kelionę ar užsirašyti į kokią nors saviugdos stovyklą. Būk atvira: 20 diena gali tapti itin romantiška, o mėnesio pabaigoje gali pasikeisti reikalai kontoroje.
TAU REIKIA: drąsos imtis pokyčių.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: palaikyk jo spontaniškumą.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Planuoji likusią žiemos dalį praleisti ramiai, tačiau kovo pradžia tau žada nepaprastos romantikos. Sąmojingas vaikinas, priversiantis tave kvatoti, nesunkiai užkariaus širdį. Kovo pabaigoje į tave bus nukreiptos bosų akys, todėl jei tik turi gerų idėjų, būtinai jas išsakyk.
TAU REIKIA: galimybės atsikvėpti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis niekur nenori nuo tavęs trauktis. Apmąstyk, ko nori, ir perkelkite santykius į naują lygį.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Kai kovo 8-ąją tavo valdovas Merkurijus susijungs su Neptūnu, meilė tiesiog užvirs ore. Tu tiesiog alpėsi – tokių stiprių jausmų tau sukels naujasis pažįstamas. Atrodys, kad judu sieja beveik mistinis ryšys. Vis dėlto išlaikyk bent vieną koją ant žemės. Mėnesio pabaigoje tavo dėmesio reikės darbe ir sprendžiant finansinius klausimus.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti, nes laukia jausmų audra.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus tikras riteris, siekiantis palepinti savo damą.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Gerai, kas esi balanso karalienė, nes labai visko daug vyks ir darbe, ir socialiniame gyvenime. Žavesio kontoroje reikės kovo pradžioje. Meilės klausimais svarbiausia diena – 23-ioji, pilnatis. Būk drąsi – šis romanas žada būti itin rimtas.
TAU REIKIA: labai daug energijos. Pasportuok, išgerk kavos.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: dienomis jis taip pavargs, kad vakarais norės matyti tik tave. Būk pasirengusi mėgautis kiekvienu momentu.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Kovą kiekvienas kambarys, į kurį įžengsi, atrodys kaip įelektrintas. Žiežirbos su nepažįstamuoju susitikus skils 16-ąją, kai Jupiteris tinkamai susijungs su tavo valdovu Plutonu. Pergalių metas prasidės nuo 24-osios. Hm, gal net laukia paaukštinimas?
TAU REIKIA: naujų jausmingų kvepalų.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jo bandymai padaryti tau įspūdį primins romantinę komediją. Pasiūlyk jam romantišką pasimatymą po darbo.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Niekas nešauna tiesiau nei tu, tačiau netikėtos šeiminės naujienos pirmąją kovo savaitę gali priversti keisti planus. Tavo atsargumas darbe bus apdovanotas paskutinę mėnesio savaitę.
TAU REIKIA: neįsijausti į smulkmenas – pasistengti matyti visą paveikslą.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jo pasitikėjimas tavimi itin stiprus. Patark jam, kaip išspręsti problemą darbe, ir jis tinkamai tau atsidėkos.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Tavo kelias dabar nukreiptas į smagumus. Net darbe laukia vakarėlių, o socialinis variklis įjungtas visu pajėgumu. 16-ąją Jupiteris tavo ženkle suformuos švelnų kampą su Plutonu – tai bus tavo laimingoji diena. Mėnesio pabaigoje laikykis atokiai nuo žaidimų, kas yra stipresnis ir kietesnis.
TAU REIKIA: plėsti horizontą.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jam norisi šėlti ir ištrūkti iš namų. Palaikyk jam kompaniją – bus smagu.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Kovą paversk save prioritetu. Tavo valdovas Uranas 2 dieną tinkamai susijungs su Venera. Tai bus pasakiškas momentas, per kurį gali nutikti nuostabiausias stebuklas. Savo mintis atvirai išklok 31-ąją – gali padaryti labai stiprų poveikį.
TAU REIKIA: sustoti, apsidairyti aplinkui ir nusiraminti.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus valdomas nuotaikų – ir ne visada geriausių. Surenk tingų savaitgalį: masažas duše, ramus pagulinėjimas ir galimybė nieko neveikti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!