Kokio partnerio ieško skirtingi Zodiako ženklai

 (3)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų charakterio ypatybių ir kurdamas santykius, savo partneryje jis ieško tam tikrų charakterio bruožų. Pavyzdžiui, Avino ženklo atstovams labai svarbu, kad jų antroji pusė būtų ne mažiau ryžtinga ir užsispyrusi, nei jie patys, o dėmesio centre mėgstantiems Liūtams svarbus ne tik ryžtas, bet ir dėmesys - partneris turi nepamiršti sakyti komplimentų ir visaip kaip juos girti.

Tarp žemiau esančių paveikslėlių pasirink savo Zodiako ženklą ir spustelėk ant nuotraukos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!