Kokie demonai valdo tavo Zodiako ženklą

 (6)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS
Už kiekvieno Avino nugaros stovi Neapykantos ir Egoizmo Demonas. Tamsioji pusė provokuoja pyktį, netoleranciją, nenorą pripažinti savo klaidas, neapgalvotus poelgius, įžūlų elgesį.

JAUTIS
Jaučius valdo Pykčio ir Godumo Demonai. Pykčio Demonas Jaučiui trukdo būti atsidavusiu ir patikimu draugu, paverčia Jautį godžiu kitų atžvilgiu. Godumas skatina materializmą ir nenorą įsileisti dvasines mintis.

DVYNIAI
Dvyniuose slepiasi Intrigų demonas. Dvyniai gali tapti tikrais meilikautojais, pilnais melo, intrigų ir netikrumo. Visa tai slepiasi po lengva linksmumo ir lengvumo skraiste, mokėjimu bendrauti, megzti ryšius.

VĖŽYS
Vėžys yra Melo Demono dėmesio objektas. Paprastai Vėžys jaučia savo Demono priartėjimą ir jo nemėgsta. Dažnai Vėžiai negali su juo susitvarkyti, bet piktnaudžiauja jo jėga siekdamas asmeninių tikslų. Pavyzdžiui, Vėžys dažnai vargina savo artimuosius, giminaičius ir mylimuosius ašaromis bei priekaištais, kad juos nepakankamai myli, aplinkiniams įteigia kaltės jausmą.

LIŪTAS
Liūtui labai sunku kovoti su savo Tuštybės Demonu, kuris verčia jį jaustis aukštesniu ir visapusiškai geresniu nei kiti žmonės. Tuštybės demonas dovanoja Liūtui pasitikėjimą savimi, tačiau atima svarbiausią turtą - artimus žmones.

MERGELĖ
Mergeles kankina Nepasitenkinimo ir Pavydo Demonas. Pavydas nuodija sielą, o nepasitenkinimas gyvenimu virsta ir nepasitikėjimu aplinkiniais, atitolina Mergelę nuo draugų ir mylimųjų. Toks Demonas gali Mergelę privesti iki apatijos, o veliau ir iki ligų.

SVARSTYKLĖS

Ant Svarstyklių peties stovi Nuotaikų Demonas. Demonas skleidžia abejones dėl visų reikalų, jausmų, meilės, partnerių, draugų. Ši nuotaikų dvasia gundo Svarstykles žaisti žmonių jausmais ir silpnybėmis, gražiai juos laikyti tam tikrame atstume nuo savęs, būti savanaudžiu. Taip tas Svarstyklių demonas yra koketiškas, žadina moteris amžinai gundyti ir apgaudinėti vyrus.

SKORPIONAS
Skorpionas - Keršto Demono pavaldinys. Kai prabunda Skorpiono Zodiako Demonas, jį kankina įtarimai, kad jį visi apgaudinėja. Tai sukelia aklą ir įsisenėjusį pyktį ant tų, kurie nepateisina vilčių. Skorpionas tuomet keršija arba kenčia nuo patologinio pavydo, ypač dėl savo mylimųjų.

ŠAULYS

Šauliui vadovauja Puikybės Demonas. Demonas iššaukia aroganciją ir tuščią Šaulio puikybę, kritikos atmetimą ir išskirtinumo jausmą, kuris atitolina nuo žmonių.

OŽIARAGIS
Ožiaragis yra Šaltumo ir Abejingumo Demono grobis. Šaltumo Demonas prabunda tada, kai Ožiaragis nusivilia, kai jį išnaudoja, išduoda, atstumia. Piktoji dvasia priverčia ignoruoti žmonių prašymus ir galvoti tik apie save, dėl to Ožiaragio siela kietėja ir tamsėja.

VANDENIS

Vandenis - Atskirties Demono objektas. Vandenio Demonas apdovanoja jį panieka aplinkiniams, savęs ir savo galimybių pervertinimą. Atskirties Demonas stengiasi nuo Vandenio atstumti žmones, kurie jam linki gero ir jį myli. Vandeniams reikia branginti draugystę ir meilę, kitaip jie rizikuoja likti vieniši.

ŽUVYS

Žuvys gali būti sugadintos Ydų Demono. BŪtent šis demonas verčia Žuvį būti prieštaringa asmenybė – tai rezga intrigas, kuria blogį ir žiauriai reaguoja į nuoskaudas, tai neria į įvairių pagundų ir netgi ištvirkimo vandenis, ieško abejotinų malonumų šaltinių, tokių kaip alkoholis arba narkotikai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.