Reklama

Kokias paslaptis „Instagram“ žvaigždė Inga Žuolytė slepia savo kuprinėje?

 (1)
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ko gero, kiekviena mergina sutiktų, kad tai, kas esame, atspindi ne tik mūsų draugų sąrašas, bet ir daiktai, kuriuos kasdien nešiojamės savo rankinėse. Ką rankinės turinys pasako apie fitneso trenerę, „Instagram“ žvaigždę Ingą Žuolytę (22)?

Ką tik Vilniaus Gedimino technikos universitetą baigusi, išsilavinimą pramogų industrijų srityje gavusi I. Žuolytė kuklinasi – na, nedrįsta savęs vadinti „žvaigžde“. Bet mes už šią atletę drąsesni, ir tam turime pagrindo – juk „Instagram“ tinkle fitneso trenerę seka daugiau nei 50 tūkst. gerbėjų, o jos kurtais „INZO clothes“ drabužiais rengiasi šimtai!

Apie gyvenimas salėje – socialiniuose tinkluose

Bendraudama su COSMO I. Žuolytė šypsosi: tam, kad suprastume, kaip smarkiai ji myli sportą, gana užsukti į jos socialinius tinklus – nereikia skubėti kraustyti jos kuprinės... Ten Inga parodo kiekvienos dienos įdomiausias akimirkas.

„Sportas užima maždaug 70 proc. mano gyvenimo. Tiesą sakant, negaliu teigti, kad pati sportuoju kasdien. Viskas priklauso nuo užimtumo. Pavyzdžiui, vasaros sezonas buvo kiek laisvesnis, nes daugelis sporto klubo lankytojų atostogavo. Todėl laiko savo treniruotėms rasdavau kasdien. Taip pat kasdien sportuoju tada, kai ruošiuosi varžyboms. Tuo tarpu dabar, rugsėjį man – pats darbymetis, kada salę užplūdo klientai. Pačiai sportuoti tenka rečiau“, – sako I. Žuolytė.

Trenerė nuodugniai apibūdina savo įprastą dieną. „Perdien turiu mažiausiai penkias klientes, pirmąją dienos dalį skiriu treniruotėms. Jei atsiranda kokia pertrauka, tada per tą laiką stengiuosi pasportuoti pati. Antrąją dienos dalį skiriu ramesniems darbams – ruošiu mitybos, treniruočių planus. Žinoma, dėmesio reikia ir pačios kuriamai drabužių linijai“, – vardija.

Kokias paslaptis „Instagram“ žvaigždė Inga Žuolytė slepia savo kuprinėje?
© Asmeninio albumo nuotr.

Be ko neišsiverstų trenerė?

Tačiau šitiek Ingos prisistatymo mums ir bus gana: tegul už ją kalba daiktai, kuriuos slepia ryškioje savo kuprinėje. Pradėkime nuo pradžių: kodėl tokia kuprinė?

„Esu iš tų merginų, kuriai už praktiškumą yra svarbesnis rankinės ar kuprinės dizainas. Rankinę renkuosi pagal tai, ar ji man patinka, ar yra graži. Kalbant apie dydį, turiu visokių rankinių – ir talpesnių, ir mažyčių. Žinoma, kai važiuoju į sporto salę, tada reikia didesnės. Kalbant apie šią kuprinę, man ji pasirodė labai žavi. Ji graži, atrodo estetiškai, nėra perkrauta detalėmis. Be to, ji universali“, – sako Inga.

Ir vieną po kito mergina traukia kiekvieną dieną jai reikalingus daikčiukus. Pirmiausia – plastikinę maisto dėžutę.

„Stengiuosi valgyti sveikai, dažnai ir mažesniais kiekiais, todėl tenka su savimi nešiotis maisto. Viena dėžutė beveik visada randa vietą kuprinėje, dar porą palieku automobilyje. Taip pat kuprinėje turiu ir bent vieną baltyminį batonėlį – puikiai tinka kaip sveikas užkandis. Žinoma, kad ir kur einu, visad nešuosi gertuvę su vandeniu. Per dieną stengiuosi išgerti nemažiau kaip 2 litrus vandens“, – sako trenerė.

Iš savo kuprinės ji ištraukia ir mažą spynelę. „Jei klientas į sporto klubą ateina pirmąkart ir dar neturi sporto klubo abonemento, jį visad pasitinku pati. Priimu, palydžiu iki rūbinės, parodau spintelę, kurioje gali susidėti ir palikti daiktus. Ši spyna yra nuo tos spintelės“, – paaiškina.

Kokias paslaptis „Instagram“ žvaigždė Inga Žuolytė slepia savo kuprinėje?
© Asmeninio albumo nuotr.

Vieta grožio priemonėms – rezervuota

Žinoma, kaip ir kiekviena mergina, I. Žuolytė savo kuprinėje visad turi grožio priemonių. „Niekad neišeinu iš namų be rankų kremo. Kažkada teko nušalti rankas. Nuo tada jų oda visad labai išsausėjusi, šerpetoja. Kremas man – būtinas“, – atskleidžia Inga.

Be to, su savimi ji visad turi lūpų blizgį ar lūpdažį: „Neseniai atradau, kad man tinka ryškios lūpos. Todėl pastaruoju metu stengiuosi į kuprinę įsimesti ryškesnį lūpdažį. Kuprinėje nešiojuosi ir kvepalus. Man ypač patinka saldūs kvapai, niekad nepamirštu pasikvepinti.“

Vietą I. Žuolytės kuprinėje turi ir knyga. „Labai mėgstu skaityti. Tiesą sakant, knygą kuprinėje turiu tikrai ne visada. Bet stengiuosi nešiotis kuo dažniau. Būna atvejų, kai klientė staiga praneša, jog negalės atvykti į treniruotę. Tada atsiduriu savotiškoje aklavietėje – nei namo važiuoti, nei veiklos klube yra. Knyga tampa išsigelbėjimu. Kadangi turime savo trenerių kambariuką, einu į jį ir skaitau“, – šypsosi.

O ką apie jus pasakytų jūsų daiktai kuprinėje?

Užsakymo nr.: PT_75738891

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.