Kokia profesija tiktų pagal tavo gimimo metus

© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikintieji horoskopais dažniausiai dėmesį atkreipia į savo Zodiako ženklą, tačiau pamiršta, kad didelę įtaką daro ne tik gimimo mėnuo ir diena, bet ir metai. Nesiūlome aklai tikėti, bet rekomenduojame paskaityti, kuriose srityse tave turėtų lydėti profesinė sėkmė.

Jei gimei Jaučio metais (1949, 1961, 1973, 1985)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Ožiaragis

Jaučiai iš prigimties yra lyderiai. Jie atsargūs ir aiškiai žino, ką turi padaryti, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus, todėl aplinkiniams šie žmonės kelia pasitikėjimą. Jeigu Jautis pasakė, kad padarys, vadinasi taip ir bus. Jie tvirtai stovi ant žemės, neleidžia užvaldyti emocijoms. Šie žmonės ryžtingi ir darbštūs. Būtent dėka įdedamų pastangų, jie profesinėje srityje gali pasiekti aukštumas.

Pagrindiniai charakterio bruožai: sąžiningi, patikimi, organizuoti, nuoseklūs, ryžtingi, užsispyrę, konservatoriški, pasipūtę.
Galėtų dirbti: bankininkais, gydytojais, karininkais, teisėjais, dėstytojais, technikais.

Jei gimei Drakono metais (1952, 1964, 1976, 1988)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Avinas

Drakonai nėra linkę siekti valdžios, tačiau proto ir sėkmės dėka, profesinėje srityje sugeba kilti aukštai. Tikriausiai viskas dėl to, kad gana aiškiai žino, kas jiems tiktų ir patiktų, todėl tiesiog kryptingai juda tikslo link.

Pagrindiniai charakterio bruožai: atviri, teisingi, energingi, reiklūs, drąsūs, nepatiklūs, principingi, impulsyvūs, smulkmeniški, egocentriški.
Galėtų dirbti: architektais, gydytojais, reklamos ar pardavimų vadybininkais, politikais, aktoriais, režisieriais.

Jei gimei Gyvatės metais (1953, 1965, 1977, 1989)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Jautis

Šie žmonės nemėgsta veltui gaišti savo laiko, jiems patinka viską apskaičiuoti ir suplanuoti, o tada veikti įdedant minimaliai pastangų ir gaunant maksimalų rezultatą. Jeigu darbas bus pradėtas, jis tikrai bus pabaigtas, bet prieš tai Gyvatės metais gimęs žmogus gerai pasvarstys, ar tą darbą verta pradėti.

Pagrindiniai charakterio bruožai: rimti, žingeidūs, komunikabilūs, bet patys gana uždari, įžvalgūs, organizuoti, taktiški.
Galėtų dirbti: kalbininkais, atstovais ryšiams su visuomene, psichologais, personalo vadovais, konsultantais.

Jei gimei Ožkos metais (1955, 1967, 1979, 1991)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Vėžys

Šie žmonės mėgsta grožį, meną ir harmoniją. Jų nepavadinsi labai aktyviais ir darbščiais, nes asmeninis gyvenimas jiems kur kas svarbesnis, nei darbas. Nebent tas darbas – mielas širdžiai ir labiau primena hobį, nei tikrąjį darbą. Svarbiausia, kad nebūtų suvaržyta laisvė.

Pagrindiniai charakterio bruožai: lengvai bendraujantys, draugiški, taikūs, kūrybingi, sąžiningi, jautrūs, nepasitikintys savimi ir neryžtingi.
Galėtų dirbti: slaugais, socialiniais darbuotojais, dizaineriais, laidų vedėjais, muzikantais. Tinka visos profesijos, susijusios su menu.

Jei gimei Kiškio (katino) metais (1951, 1963, 1975, 1987)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Žuvys

Šie žmonės – puikūs diplomatai, todėl dažnai tampa aukščiausio lygio vadovais. Jie puikiai perpranta kitus žmones, moka laviruoti situacijose ir ieško kompromisų. Jų puiki intuicija, leidžianti numatyti galimas pasekmes. Jie nėra labai ambicingi ar ryžtingi, tačiau žino, kaip reikia derėtis, kad abi pusės liktų patenkintos.

Pagrindiniai charakterio bruožai: dėmesingi, diplomatiški, ištikimi, pasiaukojantys, santūrūs, protingi, sąžiningi, neryžtingi.
Galėtų dirbti: politikais, aukščiausio lygio vadovais, derybininkais, pardavimų vadybininkais bei vadovais, medikais, mokytojais.

Jei gimei Žiurkės metais (1948, 1960, 1972, 1984)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Šaulys

Tai labai ambicingi ir darbštūs žmonės, dažnai nejaučiantys ribos, kada jau metas sustoti. Jie ištvermingi, gudrūs, todėl išsisuka net ir blogiausiose situacijose. Šie žmonės labiau pasikliauna ne savo fiziniais, bet protiniai gebėjimais, ir tai labai padeda visuomet rasti išeitį.

Pagrindiniai charakterio bruožai: išradingi, įtarūs, gudrūs, lankstūs, pastabūs, godūs, mokantys manipuliuoti, egoistiški.
Galėtų dirbti: pramogų versle, politikais, žurnalistais, teisininkais, buhalteriais, kritikais, finansų patarėjais.

Jei gimei Arklio metais (1954, 1966, 1978, 1990)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Dvyniai

Šie energingi ir iniciatyvūs žmonės gali visa galva pasinerti į darbą, ypatingai, jeigu darbas nėra įpareigojantis. Monotoniškumas, nubrėžtos ribos, darbo grafikai – visa tai tik išbalansuoja šiuos šiaip jau darbščius ir atsakingus žmones. Jie kūrybingi, bet labiau remiasi logika, mėgsta ieškoti neįprastų sprendimų, stengiasi padaryti taip, kad darbas būtų atliktas preciziškai.

Pagrindiniai charakterio bruožai: nepriklausomi, patikimi, užsispyrę, savarankiški, drąsūs, energingi, įnoringi, nekantrūs, permainingos nuotaikos.
Galėtų dirbti: sporto ir turizmo srityse, parfumerijos industrijoje ar restoranų versle, būtų puikūs vadybininkai, derybininkai stambiuose sandėriuose.

Jei gimei Beždžionės metais (1956, 1968, 1980, 1992)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Liūtas

Dėka savo proto ir įgimtos charizmos, šie žmonės gali pasiekti karjeros aukštumų praktiškai visose gyvenimo srityse. Lengvai bendraujantys, nebijantys naujovių, greitai prisitaikantys prie situacijos ir svarbiausia – labai pasitikintys savimi. Bet labiausiai judėti į priekį jiems padeda lankstus liežuvis: jei kažko padaryti ir nepavyks, kalbomis tai bus greitai užglaistyta.

Pagrindiniai charakterio bruožai: nepriklausomi, komunikabilūs, emociškai tvirti, intelektualūs, turintys vaizduotę ir puikų humoro jausmą, manipuliuojantys, savimylos.
Galėtų dirbti: politikais, kelionių vadovais, žurnalistais, redaktoriais, rašytojais, pardavėjais, reklamų kūrėjais ar režisieriais.

Jei gimei Gaidžio metais (1957, 1969, 1981, 1993)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Mergelė

Įprastai šiems žmonėms tenka gerokai paplušėti, nes ant lėkštutės niekas nieko neatneša. Bet dirbti jie gali: turi daug energijos, ryžto, pasitikėjimo savimi, ambicijų. Tai talentingi organizatoriai, gebantys viską išanalizuoti ir suplanuoti iš anksto. Ypatingai stipri jų sritis – finansai.

Pagrindiniai charakterio bruožai: atidūs, rūpestingi, teisingi, ištikimi, kryptingi, lengvai susierzinantys, karštakošiai.
Galėtų dirbti: teisėsaugoje, verslininkais, žurnalistais, aktoriais, buhalteriais, finansų patarėjais.

Jei gimei Kiaulės metais (1947, 1959, 1971, 1983)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Skorpionas

Tai žingeidūs ir darbštūs žmonės, nebijantys išbandyti naujas sritis, todėl dažniausiai be darbo nelieka. Šiems žmonėms labai svarbus finansinis stabilumas, be to, jie mėgsta savęs varžyti, o tai priverčia juos labiau stengtis ir dirbti daugiau, nei tą daro kiti.

Pagrindiniai charakterio bruožai: išmintingi, stiprūs, ištvermingi, kantrūs, egoistiški, landūs, naivoki.
Galėtų dirbti: administratoriais, žurnalistais, renginių organizatoriais, agentais, karininkais, inžinieriais.

Jei gimei Šuns metais (1958, 1970, 1982, 1994)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Svarstyklės

Kad ir kuo dirbtų šie žmonės, jie padarys viską, kad būtų savo srities specialistai. Jie draugiški ir visuomet pasiryžę padėti, tačiau atsargūs ir nelinkę lengvai pasitikėti aplinkiniais. Šios savybės padeda siekti karjeros ir užimti aukštas pareigas. Tačiau jei šie žmonės nuspręstų dirbti ne dėl pinigų, o tik dėl savęs, būtų nepakeičiami labdaros organizacijose ir įvairiose socialiniuose projektuose.

Pagrindiniai charakterio bruožai: nesavanaudiški, atsakingi, patikimi, kuklūs, nepatiklūs, emocionalūs.
Galėtų dirbti: gydytojais, mokslininkais, mokytojais, socialiniais darbuotojais, advokatais, teisėjais.

Jei gimei Tigro metais (1950, 1962, 1974, 1986)
Labiausiai atitinkantis Zodiako ženklas: Vandenis

Šie žmonės nebijo kovoti ir su malonu tai daro vien tam, kad eilinį kartą įrodytų savo jėgą. Tai agresyvūs ir ambicingi karjeristai, kurių galvoje nuolatos sukasi naujos idėjos, kaip uždirbti pinigų. Galbūt Tigras ne visada gerai apgalvos, prieš žengdamas žingsnį, bet net ir suklydęs vis tiek išeis laimėtoju ir savo tikslą pasieks. Paprasčiausiai jis užsispyręs ir bandys tol, kol jam pavyks.

Pagrindiniai charakterio bruožai: nepriklausomi, entuziastai, valdingi, nepatiklūs, nenuolaidūs, drąsūs, stiprūs, ištvermingi.
Galėtų dirbti: karininkais, pramogų pasaulio atstovais, renginių ir kelionių organizatoriais, aukščiausio lygio vadovais, politikais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.