Kokia antroji metų pusė laukia tavo Zodiako ženklo

 (8)
© COSMOPOLITAN montažas / Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ugnies stichija 2017 metais jau atnešė visiems Zodiako ženklams daug netikėtų staigmenų. Tad ko dar galima tikėtis ateinančiais šių metų mėnesiais?

Avinas
Antrame 2017 metų pusmetyje Avinams seksis kone viskas! Šio nenurimstančio Zodiako ženklo laukia naujų įvykių ir malonių atradimų eilė. Tiems, kurių siela nerimsta dėl ekstremalių sporto šakų, reikia būti labai atsargiems, nes didelė traumų tikimybė. Visą savo gyvybinę energiją reikėtų nukreipti į šeimos židinį ir karjerą.

Jautis
Pirmasis 2017 metų pusmetis Jaučiams buvo labai aktyvus, tačiau ir antrajame pusmetyje neverta sustoti. Taika ir ramybė nenusimato, tačiau nusiminti neverta. Tu būtinai pasieksi užsibrėžtą tikslą, svarbiausia – nenuleisti rankų ir atsiduoti savo svajonėms visu šimtu procentų.

Dvyniai
O štai Dvyniams antrąjį pusmetį pasiseks šiek tiek geriau nei Jaučiams, juk jiems viskas pavyks be ypatingų pastangų. Metų pabaiga žada tau naujų pažinčių ir ištikimų žmonių, kurie keliaus su tavimi per gyvenimą. Finansų srityje Dvyniams tikėtinos teigiamos permainos. Gali net pasirodyti, kad pinigai jiems plaukia tarsi iš niekur. O iš tiesų tai ne likimo dovana, o ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas.

Vėžys
Sėkmingai užbaigti metus Vėžiams padės artimieji ir giminės. Nebijok paprašyti pagalbos, nes kitaip iš tavo sumanymų nieko gero neišeis. Labai tikėtina, kad šio Zodiako ženklo pečius užguls atsakingas darbas. Tačiau neverta nusiminti, galiausiai Vėžiams viskas susiklostys kuo puikiausiai.

Liūtas
Liūtams Ugningojo Gaidžio metai žada būti labai aktyvūs. Teks labai daug dirbti. Tiesa, metų pabaigoje bus galima lengvai atsikvėpti ir leistis į užtarnautas atostogas. 2017 metų antrasis pusmetis padovanos Liūtams patikimą partnerį ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime.

Mergelė
Nežabotas noras visus mokinti įnoringoms Mergelėms atsilieps padidėjusiu konfliktinių situacijų skaičiumi. Kiekvienas turi teisę į savo nuomonę ir kuo greičiau Mergelės tai pripažins, tuo lengvesnis bus joms antrasis pusmetis.

Svarstyklės
Nueidamas Ugninis Gaidys padovanos Svarstyklėms svaiginantį pakilimą ne tik karjeroje ir versle, bet ir meilėje. Galų gale Svarstyklėms atsiras jėgų ne tik užbaigti susikaupusius reikalus, bet ir imtis naujų didelių projektų. Pozityvi energija pritrauks naujų žmonių, o užsimezgusi stipri draugystė gali tęstis ne vienerius metus.

Skorpionas
Antrasis 2017 metų pusmetis Skorpionams bus nenuspėjamas ir labai sėkmingas. Drąsiai imkis naujų darbų, nes žvaigždės žada tau stebuklingą sėkmę. Tiesa, reikia paisyti paprastos taisyklės: užduotis atlik po vieną, o ne visas iš karto. Priešingu atveju sėkmė nusisuks.

Šaulys
Šauliai nebijo permainų, tad ir antrasis pusmetis paruošė šiam Zodiako ženklui eilę pokyčių ir ryškių įvykių. Labai tikėtinas veiklos pasikeitimas, gyvenamosios vietos ir net partnerio keitimas. Viskas sėkmingai pavyks tiems Zodiako ženklams, kurie savo širdį atvers naujovėms ir bus pasirengę kardinalioms permainoms. Artimųjų parama ir palaikymas šiuo laikotarpiu – neįtikėtinos Skorpiono sėkmės raktas.

Ožiaragis
Metų pabaiga padovanos Ožiaragiams naujas tvirtas pažintis. Labai norėdami ir pasistengę, Ožiaragiai savo įgūdžius lengvai pavers nemenku uždarbiu. Šio ženklo laukia didelis kūrybinis pakilimas, o įkvėpimo irgi bus užtektinai. Ožiaragiai akivaizdžiai pagerins savo santykius su giminėmis ir artimaisiais, sustiprins šeimyninius santykius ir galiausiai suras ilgai lauktą harmoniją.

Vandenis
Energijos ir jėgų Vandenis turės per akis. Kokios tik veiklos šiuo gyvenimo laikotarpiu imsis Vandeniai, viskas klostysis kuo puikiausiai. Nereikia bijoti permainų, jos tik į gera. Darbo vietos, namų ar net partnerio keitimas – Vandenio laimingas bilietas.

Žuvys
Pirmasis metų pusmetis Žuvims galėjo pasirodyti nuobodus. Laimei žvaigždės šiam Zodiako ženklui antrąjį metų pusmetį žada daugybę nuotykių ir naujų atradimų. Liaukis baimintis ir atverk širdį naujiems nuotykiams, viska pavyks kuo puikiausiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Žuvims metas pradėti naują etapą, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas jau čia! Paskaityk, kas šiandien laukia tavo Zodiako ženklo.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.