Knyga užsieniečiams: kaip pasimylėti su lietuvaite

 (12)
Internetinėje prekybos knygomis svetainėje Amazon.com pasirodė knyga, žarstanti patarimus, kaip... išbarškinti lietuvaites (angl. „Bang Lithuania“). Taip taip – tai ne gidas po istorines Lietuvos vietas, o lobių skrynelė sekso nuotykių ištroškusiems užsieniečiams.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakysi, visiška nesąmonė? Viso labo 10,97 dolerio kainuojančios knygos autorius, blogeris RooshV įsitikinęs, kad tokios knygos – stulbinama pagalba atsipalaiduoti Rytų Europos šalyse trokštantiems turistams. Autorius orientuojasi į amerikietiškąją skaitytojų auditoriją, tačiau Amazon.com knyga prieinama skaitytojams iš viso pasaulio.

Knygoje „Bang Lithuania“ autorius siekia patikrinti, ar gandai apie gražias ir lengvai prieinamas lietuvaites – ne iš piršto laužti. RooshV teigia nustebęs, kad Lietuvoje, skirtingai nei, tarkim, Latvijoje ar Ukrainoje, nėra taip stipriai jaučiama Rusijos įtaka: merginos čia kartais drovios, tačiau visuomet malonios, paslaugios ir atviros.

Tačiau kam rūpi tas drovumas? Juk ne malonių pokalbių prie arbatos ar vizitų į Kernavės piliakalnius tokių knygų skaitytojai vyksta į Lietuvą. Kaip knygos įžangoje teigia pats RooshV, merginos, kurios patrauklumo skalėje vertinamos maždaug iki 6 balų iš 10, iš tiesų yra lengvai prieinamos. Tačiau tos, kurios kur kas gražesnės ir seksualesnės, yra žymiai kietesni riešutėliai ir taip lengvai į lovą nusitempti jų nepavyks. Bet misija – įmanoma, teigia autorius. Ir atskleidžia, kokiais būdais to pasiekti.

Lietuvaitės – ne vienintelė atrakcija turistams: analogiškose knygose autorius dosniai žarsto patarimų, kaip išbarškinti estes ir lenkes („Bang Estonia“, „Bang Poland“) bei kodėl to nevertėtų daryti su latvėmis („Don't bang Latvia“). Tiesa, RooshV griežtai nedraudžia smagintis su latvėmis, jis tiesiog teigia, kad pastarosios itin linkusios sukčiauti.

Taigi kitą kartą susipažinusi su turistu, nepulk iškart žavėtis jo egzotišku akcentu ar erudicija. Juo labiau nerodyk savo sugebėjimų lovoje, kad ir kokia karšta būtum. Arba prieš tai bent jau įsitikink, kad tas vyrukas nėra skaitęs „Bang Lithuania“. Antraip būsi tik dar viena šios knygos herojė. Skamba nekaip, ar ne?

Knygos nuorodą rasi čia >>

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (4)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!

Su turtingais tėtušiais laiką leidžianti mergina atvirai papasakojo, koks jos gyvenimas

Sara-Kate neplanavo tapti mergina už pinigus, bet... kas gi tai planuoja? Pirmasis pasimatymas baigėsi netikėtai dosnia suma, tad ji užkibo.