Knyga užsieniečiams: kaip pasimylėti su lietuvaite

 (12)
Internetinėje prekybos knygomis svetainėje Amazon.com pasirodė knyga, žarstanti patarimus, kaip... išbarškinti lietuvaites (angl. „Bang Lithuania“). Taip taip – tai ne gidas po istorines Lietuvos vietas, o lobių skrynelė sekso nuotykių ištroškusiems užsieniečiams.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakysi, visiška nesąmonė? Viso labo 10,97 dolerio kainuojančios knygos autorius, blogeris RooshV įsitikinęs, kad tokios knygos – stulbinama pagalba atsipalaiduoti Rytų Europos šalyse trokštantiems turistams. Autorius orientuojasi į amerikietiškąją skaitytojų auditoriją, tačiau Amazon.com knyga prieinama skaitytojams iš viso pasaulio.

Knygoje „Bang Lithuania“ autorius siekia patikrinti, ar gandai apie gražias ir lengvai prieinamas lietuvaites – ne iš piršto laužti. RooshV teigia nustebęs, kad Lietuvoje, skirtingai nei, tarkim, Latvijoje ar Ukrainoje, nėra taip stipriai jaučiama Rusijos įtaka: merginos čia kartais drovios, tačiau visuomet malonios, paslaugios ir atviros.

Tačiau kam rūpi tas drovumas? Juk ne malonių pokalbių prie arbatos ar vizitų į Kernavės piliakalnius tokių knygų skaitytojai vyksta į Lietuvą. Kaip knygos įžangoje teigia pats RooshV, merginos, kurios patrauklumo skalėje vertinamos maždaug iki 6 balų iš 10, iš tiesų yra lengvai prieinamos. Tačiau tos, kurios kur kas gražesnės ir seksualesnės, yra žymiai kietesni riešutėliai ir taip lengvai į lovą nusitempti jų nepavyks. Bet misija – įmanoma, teigia autorius. Ir atskleidžia, kokiais būdais to pasiekti.

Lietuvaitės – ne vienintelė atrakcija turistams: analogiškose knygose autorius dosniai žarsto patarimų, kaip išbarškinti estes ir lenkes („Bang Estonia“, „Bang Poland“) bei kodėl to nevertėtų daryti su latvėmis („Don't bang Latvia“). Tiesa, RooshV griežtai nedraudžia smagintis su latvėmis, jis tiesiog teigia, kad pastarosios itin linkusios sukčiauti.

Taigi kitą kartą susipažinusi su turistu, nepulk iškart žavėtis jo egzotišku akcentu ar erudicija. Juo labiau nerodyk savo sugebėjimų lovoje, kad ir kokia karšta būtum. Arba prieš tai bent jau įsitikink, kad tas vyrukas nėra skaitęs „Bang Lithuania“. Antraip būsi tik dar viena šios knygos herojė. Skamba nekaip, ar ne?

Knygos nuorodą rasi čia >>

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.