Knyga užsieniečiams: kaip pasimylėti su lietuvaite

 (12)
Internetinėje prekybos knygomis svetainėje Amazon.com pasirodė knyga, žarstanti patarimus, kaip... išbarškinti lietuvaites (angl. „Bang Lithuania“). Taip taip – tai ne gidas po istorines Lietuvos vietas, o lobių skrynelė sekso nuotykių ištroškusiems užsieniečiams.
Knyga užsieniečiams: <span style="color: #ff0000;">kaip pasimylėti su lietuvaite</span>
© Fotolia nuotr.

Sakysi, visiška nesąmonė? Viso labo 10,97 dolerio kainuojančios knygos autorius, blogeris RooshV įsitikinęs, kad tokios knygos – stulbinama pagalba atsipalaiduoti Rytų Europos šalyse trokštantiems turistams. Autorius orientuojasi į amerikietiškąją skaitytojų auditoriją, tačiau Amazon.com knyga prieinama skaitytojams iš viso pasaulio.

Knygoje „Bang Lithuania“ autorius siekia patikrinti, ar gandai apie gražias ir lengvai prieinamas lietuvaites – ne iš piršto laužti. RooshV teigia nustebęs, kad Lietuvoje, skirtingai nei, tarkim, Latvijoje ar Ukrainoje, nėra taip stipriai jaučiama Rusijos įtaka: merginos čia kartais drovios, tačiau visuomet malonios, paslaugios ir atviros.

Tačiau kam rūpi tas drovumas? Juk ne malonių pokalbių prie arbatos ar vizitų į Kernavės piliakalnius tokių knygų skaitytojai vyksta į Lietuvą. Kaip knygos įžangoje teigia pats RooshV, merginos, kurios patrauklumo skalėje vertinamos maždaug iki 6 balų iš 10, iš tiesų yra lengvai prieinamos. Tačiau tos, kurios kur kas gražesnės ir seksualesnės, yra žymiai kietesni riešutėliai ir taip lengvai į lovą nusitempti jų nepavyks. Bet misija – įmanoma, teigia autorius. Ir atskleidžia, kokiais būdais to pasiekti.

Lietuvaitės – ne vienintelė atrakcija turistams: analogiškose knygose autorius dosniai žarsto patarimų, kaip išbarškinti estes ir lenkes („Bang Estonia“, „Bang Poland“) bei kodėl to nevertėtų daryti su latvėmis („Don't bang Latvia“). Tiesa, RooshV griežtai nedraudžia smagintis su latvėmis, jis tiesiog teigia, kad pastarosios itin linkusios sukčiauti.

Taigi kitą kartą susipažinusi su turistu, nepulk iškart žavėtis jo egzotišku akcentu ar erudicija. Juo labiau nerodyk savo sugebėjimų lovoje, kad ir kokia karšta būtum. Arba prieš tai bent jau įsitikink, kad tas vyrukas nėra skaitęs „Bang Lithuania“. Antraip būsi tik dar viena šios knygos herojė. Skamba nekaip, ar ne?

Knygos nuorodą rasi čia >>

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Laisvalaikis

Mados gerbėjams - džiugios LOFTAS FEST naujienos

Vienintelio miesto festivalio Lietuvoje „Loftas Fest“ metu į Naujamiesčio širdimi tapusį menų fabriko kiemą kvies ne tik tris scenas apimsianti muzikinė programa, bet ir daugybė kitų atradimų bei potyrių. Vienas jų – grožio ir stiliaus oaze urbanistiniame festivalio kontekste tapsianti „Fashion Avenue“ erdvė.

Vienas gražiausių "Instagram" profilių, kokį matei! (1)

Ar yra merginų, kurioms nepatinka gėlės? Galbūt floristo darbas žavi ne visas, tačiau pabūti beribiame žiedų lauke greičiausiai norėtų daugelis.

TESTAS: esi nuolankioji Pelenė, nenuorama princesė ar vyrų svajonė? (12)

Štai 5 intriguojantys moteriški personažai, neabejojame – puikiai tau pažįstami. Atlikusi šį testą sužinosi, koks yra tavo įvaizdis.

Šiandien – COSMO kino vakarai su filmo BLOGOS MAMOS išankstine premjera

Rugpjūčio COSMOPOLITAN kino vakaruose – motiniškų išdaigų komedijos BLOGOS MAMOS išankstinė premjera ir staigmenos šauniausioms žiūrovėms!