Kirpėja atsisakė plikai skusti depresija sergančią merginą. Tik pažvelk, ką jai pavyko padaryti su jos plaukais

 (7)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Į kirpėja dirbančios Kayley Olsson grožio saloną užsuko mergina, kurios plaukai buvo tiesiog tragiškos būklės. 16-metė mergina paaiškino, kad serga sunkia depresijos forma ir kurį laiką tiesiog nerado savyje jėgų atsikelti iš lovos, nusiprausti ir susišukuoti. Rezultatą matai pati - plaukai susivijo į vieną gumulą, kurį mergina tiesiog paprašė nuskusti.


Nuotrauka: facebook.com/kayley.olsson

„Šiandien turėjau vieną iš sunkiausių išbandymų su kliente, kurios tapatybės nenoriu atskleisti. Atėjusi 16-metė mergina prisipažino, kad kelerius metus serga depresija. Ji jautėsi tokia sugniuždyta ir bevertė, kad nesugebėdavo net susišukuoti, atsikeldavo tik tam, kad nueitų į tualetą. Įėjusi ji paprašė nuskusti plaukus, nes jų iššukavimas pernelyg skausmingas. Po kelių savaičių jai teks grįžti į mokyklą, tačiau šiandien mokykloje bus daromos nuotraukos ir ji turi nueiti nusifotografuoti. Tai sudaužė man širdį ir mes padarėme viską, kad išsaugotume šios mergaitės plaukus. Noriu, kad tai būtų pamoka visiems. Emocinis lūžis gali nutikti bet kuriam iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus. Tėvai, atkreipkite į tai dėmesį ir neatstumkite vaiko. Vaikas niekada neturėtų jaustis toks bevertis, kad net nenorėtų susišukuoti plaukų. Praleidus 8 valandas vakar ir 5 valandas šiandien pagaliau privertėme šią nuostabią merginą nusišypsoti ir pajusti savo vertę. Paskutiniai jos žodžiai buvo: „Šiandien fotografuodamasi aš tikrai šypsosiuos, jūs privertėte mane pasijusti savimi iš naujo“ - savo facebooke rašo Kayley.


facebook.com/kayley.olsson

Šis įrašas ir nuotraukos Kayley facebook puslapyje sulaukė daugiau nei 200 000 žmonių palaikymo, o įrašu pasidalino dar 75 000 žmonių. Sujaudinti istorijos jie dėkojo Kayley už tai, kad nepaliko merginos bėdoje ir padarė viską, kad jai padėtų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!