Kirpėja atsisakė plikai skusti depresija sergančią merginą. Tik pažvelk, ką jai pavyko padaryti su jos plaukais

 (7)
© Facebook

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Į kirpėja dirbančios Kayley Olsson grožio saloną užsuko mergina, kurios plaukai buvo tiesiog tragiškos būklės. 16-metė mergina paaiškino, kad serga sunkia depresijos forma ir kurį laiką tiesiog nerado savyje jėgų atsikelti iš lovos, nusiprausti ir susišukuoti. Rezultatą matai pati - plaukai susivijo į vieną gumulą, kurį mergina tiesiog paprašė nuskusti.


Nuotrauka: facebook.com/kayley.olsson

„Šiandien turėjau vieną iš sunkiausių išbandymų su kliente, kurios tapatybės nenoriu atskleisti. Atėjusi 16-metė mergina prisipažino, kad kelerius metus serga depresija. Ji jautėsi tokia sugniuždyta ir bevertė, kad nesugebėdavo net susišukuoti, atsikeldavo tik tam, kad nueitų į tualetą. Įėjusi ji paprašė nuskusti plaukus, nes jų iššukavimas pernelyg skausmingas. Po kelių savaičių jai teks grįžti į mokyklą, tačiau šiandien mokykloje bus daromos nuotraukos ir ji turi nueiti nusifotografuoti. Tai sudaužė man širdį ir mes padarėme viską, kad išsaugotume šios mergaitės plaukus. Noriu, kad tai būtų pamoka visiems. Emocinis lūžis gali nutikti bet kuriam iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus. Tėvai, atkreipkite į tai dėmesį ir neatstumkite vaiko. Vaikas niekada neturėtų jaustis toks bevertis, kad net nenorėtų susišukuoti plaukų. Praleidus 8 valandas vakar ir 5 valandas šiandien pagaliau privertėme šią nuostabią merginą nusišypsoti ir pajusti savo vertę. Paskutiniai jos žodžiai buvo: „Šiandien fotografuodamasi aš tikrai šypsosiuos, jūs privertėte mane pasijusti savimi iš naujo“ - savo facebooke rašo Kayley.


facebook.com/kayley.olsson

Šis įrašas ir nuotraukos Kayley facebook puslapyje sulaukė daugiau nei 200 000 žmonių palaikymo, o įrašu pasidalino dar 75 000 žmonių. Sujaudinti istorijos jie dėkojo Kayley už tai, kad nepaliko merginos bėdoje ir padarė viską, kad jai padėtų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.