Keista nuotrauka: niekas nežino, kiek iš tiesų mergaičių čia matosi

 (116)
© Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Į Instagramą įkelta šveicarų fotografės Titian Vergara nuotrauka uždavė tikrą mįslę - kiek gi merginų iš tiesų čia pozuoja? Regis, nieko ypatingo nepavaizduota, tik mergaitės, sėdinčios šalia veidrodžio, tačiau vos per savaitę nuotrauka sulaukė daugiau nei 700 komentarų. Ir atsakymą greičiausiai žino tik pati fotografė.

Vieni tvirtina, kad nufotografuotos tik dvi mergaitės, o visa kita - veidrodinis atspindys. Kiti įsitikinę, kad nuotraukoje keturios mergaitės. Yra ir tokių, kurie mano, jog nuotraukoje trys ar šešios mergaitės. Galiausiai vienas internetinis puslapis nusprendė atlikti apklausą. Paaiškėjo, kad dvi merginas mato 74% žmonių, o 17% įsitikinę, kad nuotraukoje - keturios mergaitės. O ką manai tu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Krūties vėžiu sergančios moterys nepasiduoda

„Krūties vėžys – ne mirties nuosprendis“, - šią frazę nuolat kartoja kaunietė Regina Malžinskienė. Ne vieną dešimtmetį su krūties vėžiu kovojanti moteris kartu su likimo draugėmis bei artimaisiais ruošiasi įveikti 5 km distanciją spalio 1 d. vyksiančiame „Pink run su BENU“ bėgime Kaune.

"Injekcija" jau laukia naujų mados talentų

Didžiausias Baltijos šalyje mados festivalis „Mados infekcija“ jau 11 kartą suteikia šansą talentingiems dizaineriams savo kūrybą pristatyti ant didžiojo podiumo.