Kas tavęs laukia 2016 metais pagal gimimo metus

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pagal kinų kalendorių, beždžionės metai prasideda 2016 vasario 8 dieną. Paskaityk, kokie gyvenimo vinginiai žadami tau.

Žiurkė

Ateinančiais metais svarbiausia tavo užduotis - vengti konfliktų ir ieškoti sąjungininkų. Turi apgalvoti kiekvieną savo žingsnį ir nepasiduoti impulsyvumui. Tik tokiu atveju pavyks išvengti konkurentų pinklių ir pasiekti tai, ko nori. Bendrai kalbant, šie metai palankūs santykių gerinimui ir naujoms pažintims. Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Drakonai ir Žiurkės.

Jautis

Tobuli metai romantiškiems santykiams. Jaučių laukia daugybė malonių įvykių ir pozityvo. Jausiesi išlaisvėjusi, o tai į tavo gyvenimą pritrauks naujų žmonių, kurie gali kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą - vienoms asmeninį, kitoms - profesinį. Taigi tavo užduotis šiems metams - tiesiog būti atvira ir leistis nešama gyvenimo srovės. Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Tigrai, Žiurkės.

Tigras

Tigrų laukia ryškūs ir įvairiapusiai metai santykių srityje. Tačiau turėk omenyje, kad iniciatyva turi būti rodoma iš tavo pusės. Nustok laukti, kol jausmai patys pasibels į tavo širdį. Pradėk veikti ir pamatysi, kaip tavo gyvenimas pradės keistis. Beje, Tigrams žadami ne šiaip santykiai, o santuoka! Visais įmanomais būdais venk kaprizingumo (visose srityse) nes būtent tai tau labiausiai pakiša koją. Geriausi partneriai 2016 metais - Kiaulės, Tigrai, Gyvatės.

Kiškis

Prigimtinis žavesys leis Kiškiams visus metus džiaugtis gyvenimu ir būti dėmesio centre. Svarbus patarimas tau - aklai nepulti į vieną sritį. Kitaip tariant, pasistenk suderinti darbą, santykius ir laisvalaikį - tuomet didesnių konfliktų ir nesusipratimų pavyks išvengti. O jei vis dėlto pateksi į nemalonumų sūkurį - atsitrauk ir nekovok. Tai bus geriausias sprendimas. Geriausi partneriai 2016 metais - Šunys, Ožkos, Drakonai.

Drakonas

Didžiausią dėmesį 2016 metais Drakonai turėtų skirti santykiams. Šie metai nebus tipiniai: tau norėsis stabilumo, sulėtinti nuolatinį tempą, pagaliau pajausti ramybę. Tikėtini rimti santykiai, vestuvės ir netgi šeimos pagausėjimas. Skirk daugiau dėmesio pati sau, o ne darbams ir aplinkiniams žmonėms. Geriausi partneriai 2016 metais - Gaidžiai, Beždžionės, Žiurkės.

Gyvatė

Gyvatės šiais metais sugebės patogiai įsirangyti visose srityse. Santykiuose laukia fizinis ir emocinis pakylėjimas, darbuose - kopimas karjeros laiptais ar bent jau savo pozicijų įtvirtinimas. Svarbiausia tau šiais metais neprarasti sveiko proto ir neužriesti nosies. Nepamiršk - pačioje viršūnėje visuomet jautiesi vienišas. Geriausi partneriai 2016 metais - Jaučiai, Gaidžiai.

Arklys

Esminė tavo užduotis 2016 metams - išmokti prisiimti atsakomybę už sprendimus. Tai bus aktualu ir santykiuose, ir darbe. Turi tapti lydere, nepaisant to, kad kartais visai nesinori būti ta, kuri turi padaryti viską viena. Visos durys tau atviros, taigi griebk jautį už ragų ir palenk savo gyvenimą tokia linkme, kokia pati nori. Geriausi partneriai 2016 metais - Tigrai, Ožkos, Šunys.

Ožka

Jau įrodei aplinkiniams, ką sugebi, todėl šiais metais galėsi šiek tiek atsipalaiduoti ir mėgautis saldžiais įdirbio vaisiais. Kadangi krūvis sumažės, daugiau laiko skirk savo laisvalaikiui. Jei kur nors kviečia - netingėk ir eik, nes kiekviename posūkyje tavęs laukia naujos pažintys ir netikėtumai, kurie gali pakeisti tavo gyvenimą. Geriausi partneriai 2016 metais - Arkliai, Kiškiai, Kiaulės.

Beždžionė

Atėjo tavo metas švytėti ir kerėti! Pati pajusi, kaip užplūsta išlaisvėjimas ir atrodys, kad visos iki tol buvusios problemos netenka prasmės. Įkvėpsi gaivaus oro pilna krūtine ir viską pradėsi iš naujo. Nebijok kardinalių permainų, nes jos - tik į gera! Geriausi partneriai 2016 metais - Beždžionės, Žiurkės, Drakonai.

Gaidys

Tavo 2016 metus galima apibūdinti vienu žodžiu - harmonija. Jei iki šiol blaškeisi ir ieškojai skirtingų kelių, dabar atrasi vidinę ramybę ir pamatysi, kaip viskas pradės tekėti sava vaga, be ypatingų tavo pastangų. Galbūt to tau visada ir reikėjo - atsipalaiduoti ir leisti įvykiams patiems susidėlioti į lentynėles. Svarbiausias patarimas šiems metams - santykiuose šiek tiek atsitrauk ir leisk kitam žmogui priimti sprendimus. Geriausi partneriai 2016 metais - Jaučiai, Gyvatės, Drakonai.

Šuo

Labai lengvi metai santykių srityje - flirtuosi, mėgausiesi rodomu dėmesiu, jausi stiprų pasitikėjimą savimi, o tai kaip magnetas trauks žmones. Tačiau tas lengvumas ir pakylėjimas gali daryti įtaką darbams. Ir ta įtaka greičiausiai nebus labai teigiama. Venk dviprasmiškų santykių, susijusių su darbu, nes jie įtrauks tave į labai nemalonų sūkurį, iš kurio sveika greičiausiai neištrūksi. Nepamiršk, kad viena kvaila klaida gali persekioti tave visą likusį gyvenimą. Geriausi partneriai 2016 metais - Tigras, Arklys, Kiškis.

Kiaulė

Kiaulėms 2016 metai - atradimų ir naujų potyrių laikotarpis. Turinčioms antrąsias puses tikėtinas naujas etapas - vestuvės ir vaikai, kol kas vienišoms ar santykiuose nelaimingoms - naujos pažintys. Svarbiausia, kad viskas dėliosis savaime ir tau praktiškai nereikės priiminėti sprendimų. Neblogos perspektyvos ir darbinėje srityje: tavo pastangos bus pastebėtos ir įvertintos, taigi nesustok ir stenkis! Geriausi partneriai 2016 metais - Kiaulės, Kiškiai, Ožkos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!