Kas slepiasi po šių merginų apranga

Johnas Rennhackas - fotografas iš Niujorko, sukūręs labai įdomų projektą. Jis fotografuoja merginų tatuiruotės, nuotraukas perkelia į iPad`o ekraną, o tuomet... Na, siūlome pasižiūrėti pačiai!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Iš tiesų visos šios nuotraukos bus publikuotos knygoje „Digital X-Ray: Tattoo’d“, kurioje bus papasakotos ir šių tatuiruočių atsiradimo istorijos. Juk praktiškai kiekviena tatuiruotė simbolizuoja kažkokius jausmus ar svarbų gyvenimo etapą. „Daugumos modelių tatuiruočių atsiradimo istorijos išties stulbinančios, o juk daugumos tų tatuiruočių net nepamatome, nes jas slepia drabužiai ar plaukai“ - apie savo projektą pasakojo Johnas. Pažiūrėk ir įvertink pati!

NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!