Karolina Meschino prabilo apie didžiausią savo gyvenimo aistrą

 (3)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Karolina Meschino – modelis, kurio vardas šiuo metu linksniuojamas bene labiausiai Lietuvoje. Baigusi prestižinį Milano universitetą, ji net nesiruošia ilsėtis. Dabar jos arkliukas – socialiniai tinklai ir kelionės, kurias mergina įvardija kaip savo didžiausią gyvenimo aistrą. Apie studijas Italijoje, išsvajotas atostogas ir artimiausius tikslus kalbėjomės su K. Meschino.

Karolina, baigei Milano universitetą, ką planuoji daryti toliau? Tęsi mokslus ar turi kitų planų?

Šiuo metu atostogauju, po trejų metų intensyvių mokslų sau pažadėjau, jog artėjanti vasara bus geriausia mano gyvenime ir manau, kad šį pažadą ištesėti pavyko! Turiu daug svajonių ir planų, tikrai noriu likti Lietuvoje, išsigryninti savo tikslus, apie kuriuos šiuo metu nenoriu garsiai kalbėti. Be abejo, toliau vystysiu ir savo veiklą socialiniuose tinkluose.

Kaip vertini, ar patirtis įgyta studijų metu vertinga? Kalbant ne tik apie studijas, bet ir savarankiškumą, gyvenamąją vietą?

Madingo įvaizdžio kūrimo kursas yra labai platus, į jį įeina didelė dalis grafikos, vitrinų dizaino, taip pat fotografija, mados istorija, tendencijų analizė. Kaip mūsų dėstytojai sako – baigus šį trejų metų kursą tampame ne tik savo srities ekspertais, bet sugebėtume atlikti ir visos komandos darbus.

Be galo džiaugiuosi dėl visų priimtų sprendimų – tiek dėl studijų krypties, tiek dėl paties universiteto pasirinkimo. Per šiuos trejus metus mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė – tapau daug savarankiškesnė ir atsakingesnė, išmokau gyventi viena toli nuo šeimos.

Milanas tituluojamas pasaulio mados sostine, o kaip vertini Lietuvą? Ar žmonės domisi mada, ar tavo specialybė perspektyvi tėvynėje?

Na, Lietuvos žmonės išties skiriasi nuo Milano... Labai džiaugiuosi, kad Lietuva lenda iš to pilko debesies ir mato daugiau spalvų. Mano nuomone, dizaineriai tampa vis drąsesni. Milane visi yra daug drąsesni ir mažiau kreipia dėmesį į tai, ką kiti pagalvos. Ten gali pamatyti vaikinų su sijonais ar merginų, gatvėje apsirengusių pižamomis. Kuo keisčiau atrodai, kuo labiau drabužiais parodai savo charakterį, tuo esi labiau priimtas. Tai ypač būdinga mano universitete, kur visi kvėpuoja mada. Aš labiau mėgstu iššaukiantį stilių, ryškumą ir blizgučius.

Kelis kartus žiniasklaidoje užsiminei, kad turi verslo planų, kuriuos norėtum įgyvendinti Lietuvoje. Gal jau mums atversi kortas, kokie tie planai?

Kol kas negaliu to atskleisti, nes dar vis dėliojuosi. Šiuo metu esu sutelkusi dėmesį į veiklą socialiniuose tinkluose, todėl anksti dar apie verslą kalbėti!

Pastaruoju metu daug keliauji. Buvai Prancūzijoje, Italijoje, Graikijoje. Ką tau reiškia kelionės?

Man labai pasisekė, kad mano tėveliai visą gyvenimą sunkiai ir daug dirbo, kad galėtų suteikti man ir mano broliui viską, bei įskiepijo meilę keliauti. Jaučiuosi neapsakomai dėkinga ir galiu pasakyti, kad kelionės yra bene didžiausia mano gyvenimo aistra. Pirma mano kelionė buvo kai sulaukiau vos dviejų savaičių!

Esu mačiusi tikrai nemažai pasaulio ir manau, kad nėra nieko nuostabiau kaip pažinti skirtingus žmones, skirtingas vietoves bei kultūras, mėgautis vaizdais, nauja patirtimi, įvairiu maistu, patirti visokiausių iššūkių, atsijungti ir ištrūkti iš gyvenimo rutinos. Tikiuosi, kad ateityje galėsiu savo vaikams suteikti tą patį džiaugsmą.

Kalbant apie maistą, kokiam maistui ar gėrimams tau yra sunkiausia atsispirti?

Pica, makaronai su daug sūrio ir „Coca-Cola“ vienareikšmiškai. Manau man yra išsivysčiusi rimta priklausomybė (šypsosi). „Coca Cola“ stiklinė su ledukais ir citrina yra didelė mano gyvenimo dalis. Geriu labai labai dažnai, vasarą, galėčiau teigti, kad netgi kasdien. Bent jau paskutinį mėnesį tikriausiai nebuvo dienos be šio gėrimo!

Ar turi savo mėgstamiausią šalį ar miestą? Kur dar nebuvai, bet norėtum nukeliauti?

Manau kad mano mėgstamiausia vieta pasaulyje, kurioje esu palikusi savo širdį – Karibai. Karibų jūra ir jos salytės – tai yra vieta, kurioje, matyt, daugiausia kartų esu buvusi, ir kuri mane visiškai yra užbūrusi! Gamta, žmonės...nerealu! Ateityje svajoju su draugu išvažiuoti į Aziją mėnesiui ar keliems, tik su kuprinėmis ir be kelionės plano.

Kas tau tobula kelionių kompanija (draugai, mylimasis, tėvai,...)?

Smagiausia yra keisti kompanijas. Vienur be galo smagu ir gera su šeima, kitur su draugais, bet aišku, numeris vienas kompanionas – mano širdies draugas Jonas!

Kur keliausi kitų atostogų metu?

Iki rugsėjo galo planuoju susitaupyti pinigėlių ir važiuoti į Ibizą ir Formenterą.

Kiekvienas įvykis turi tam tikrų asociacijų. Su kuo tau asocijuojasi ką tik praūžusi vasara?

Ilgos šokių naktys, saulėlydžiai, basos kojos smėlyje ir daug daug pozityvių emocijų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.