Kalėdiniai burtai: kas tavęs laukia ateinančiais metais?

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad Kūčių vakarą galima atverti slapčiausias ateities kertelės. Jei ir tu nori žvilgtelėti, ką tau žada likimas arba tiesiog smagiai praleisti vakarą – išbandyk keletą paprastų burimų. Kas žino, galbūt Kalėdos iš tiesų yra stebuklų metas.

Po staltiese padėk glėbelį šiaudų. Dar prieš Kūčių vakarienę kiekvienas šeimos narys turi išsitraukti po vieną šiaudą, kuris parodys ateitį:

* jei šiaudas išsišakojęs – būsi vertinama ir mylima aplinkinių;
* jei šiaudas nulūžęs, tačiau ilgas – iškils problemų su sveikata ir laukia nelaimės;
* jei šiaudas ilgas ir sveikas – gyvenimas bus puikus;
* jei šiaudas su grūdeliais – materialinė gerovė tavęs neaplenks.

Kūčių vakarą po lėkštutėmis padėk skirtingus daiktus: kreidos gabaliuką, žiedelį, šiek tiek smėlio, riekelę duonos, anglies, rožinį ir rūtos šakelę. Kiekvienas šeimos narys gali išsirinkti po vieną lėkštutę. Po ja slypintis daiktas parodys, ką žada artimiausi metai: kreida ir smėlis – sveikatos problemas, žiedelis – vestuves, duona – turtus, anglis – negandas, rožinis – dvasinį tobulėjimą, savęs atradimą, o rūtos šakelė – vienatvę.

Į indą pripilk vandens, užsidek žvakę ir palenkusi ją lauk (žvakės nejudink, laikyk vienoje vietoje), kol į vandenį prilašės vaško ir susidarys koks nors aiškus piešinys. Šis piešinys bus atvaizdas to, kas tavęs laukia ateinančiais metais.

Dar vienas paprastas ateities spėjimas: ant lapelių surašyk kuo daugiau įvairių ateities prognozių (ir gerų, ir blogų). Visus lapelius sumaišyk ir paslėpk miltų krūvoje. Trauk vieną lapuką ir skaityk, ką tau žada ateinantys metai.

Prieš einant miegoti ant popieriaus lapelių surašyk vyrų vardus. Visus lapelius sudėk po pagalve, o ryte pabudusi ištrauk vieną. Koks vardas bus nurodytas lapelyje, tokiu vardu išrinktasis tavęs laukia.

Kūčių vakarą pasiimk obuolį ir ratu nulupk jo žievelę taip, kad ji nesutrūktų. Šią žievelę mesk sau per galvą, kad ji nukristų už tavęs ir stebėk, kaip ji susiraitys: tavo mylimojo vardas prasidės iš tos raidės, kurią primins obuolio žievė.

Svarstai, ar kitais metais tavęs jau laukia vestuvės? Pasitikrink: į dubenėlį su vandeniu įdėk rūtų vainikėlį ir stebėk, į kurią pusę jis plaukia. Jei į tave – ruoškis šventei, jei nuo tavęs – vestuvių dar teks palaukti. Dar vienas paprastas vestuvių būrimas: įpilk į dubenėlį vandens ir smarkiai pasuk ratu, kad susidarytų vandens sūkurys. Į vidurį įmesk du anglies gabaliukus ir stebėk: jei angliukai pradės suktis kartu – vestuvės nusimato, jei plauks kiekvienas sau – šventės teks palaukti.

Turi mylimajį, bet kankina abejonės, ar jis tave myli? Tuomet siūlome tau šį būrimą: aplink naują žvakę sudėliok gėlių žiedelius, uždek žvakę, 5 kartus garsiai pakartok mylimojo vardą ir užpūsk ugnį. Žvakę pasidėk savo kambaryje, o po savaitės ją vėl uždek ir žvilgtelėk į veidrodį: jei apsisuks galva, vadinasi jis tave myli.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.