Kalėdinėje mugėje - daugybė stilingų ir gardžių dovanų

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų Kalėdinis Pop Up šiemet vėl kvies kokybiškų ir išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Pop up metu renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse bei išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

„Organizuodamos Kalėdų Pop Up renginius su kolege Ieva Marija Andrulyte visuomet labai kruopščiai vykdome atranką. Norime užtikrinti, kad lankytojai renginio metu galėtų rinktis tik aukštos kokybės prekes. Asortimentą suderiname ir patogiai, pagal tematiką, pateikiame renginio vietoje. Mums taip pat labai svarbi mugės metu tvyranti atmosfera. Besirenkant dovanas sau ir artimiesiems, susipažįstant su naujais kūrėjais ar tiesiog jaukiai vaišinantis kava ir desertais žmogus galės čia praleisti visą dieną“, – sako viena renginio organizatorių Erika Paulauskė.

Norint lankytojams suteikti kuo daugiau patogumo kūrėjų darbai bus suskirtstyti į keturias skirtingas zonas. Mados ir aksesuarų zonoje bus galima rasti puikiai pažįstamus Renatos Mikailionytės, Kristinos Kruopenytės, Dianos Paukštytės kūrinius, mugės naujokus „Le Slap“ ir daugelį kitų.

Ieškantys kokybiškų juvelyrikos ir galanterijos darbų galės iš arčiau susipažinti su tokių ženklų kaip „erikahoc“, „bobriq“, No More“ ir kt. darbais. Besidomintys interjero dizainu ir maisto kultūra bus kviečiami atrasti modernios stilistikos ženklus bei paragauti tik Lietuvoje pagamintų kokybiškų maisto produktų.

Kalėdinė Pop Up mugė Vilniuje vyks gruodžio 16-17 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.