Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

Žmogaus charakterio, praeities ir ateities įvykių pranašavimą iš jo sėdmenų formos pirmoji įvardijo į astrologiją pasinešusi Sylvesterio Stallone motina Jackie Stallone: ji pavadino tai rampologija (angl. rump – pasturgalis, užpakalis + gr. logos – mokslas). Tačiau būrimas iš užpakalio buvo populiarus jau senosiose civilizacijose. Teigiama, esą senovės romėnai iš užpakalio atspaudų, kaip vėliau iš rašysenos, netgi spėjo žmogaus gabumus ir talentus.

Na ir kas, kad nėra jokio mokslinio šio metodo patvirtinimo, – tai gali būti visai smagi vakarinių žaidimų preliudija. Pateikiame tau vaikino užpakologijos elementorių – smagaus vakaro!

Parenk jo minkštąją dalį interpretacijai

1. Vaikinas turi nusiprausti (na, turbūt suprantama, kodėl...), o tu tuo tarpu pasirūpink tinkama kambario temperatūra, ji turi būti apie 21 ºC, kad kūnas nežvarbtų, nes žąsies odos efektas pakeičia sėdmenų tekstūrą (ne, mes nemanome, kad vaikinas šalia tavęs galėtų šiurpti iš šalčio, bet vis tiek...).

2. Leisk vaikinui kurį laiką pabūti nuogam, kad išnyktų apatinio trikotažo žymės, kitaip informacija bus iškreipta.

3. Padėk vaikinui atsipalaiduoti (dėl įtampos užpakalis tampa neįskaitomas).

4. Paprašyk vaikiną atsistoti, nes gulint nematyti kai kurių linijų.

O dabar jau gali skaityti savo vaikino (ar staiga prieš akis išnirusių dviejų rausvų nepažįstamų bandelių) paslaptis!

Apskriti žandukai

Šis vaikinas – vakarėlių siela: aktyviai bendrauja, pasitiki savimi, yra visų pastebimas. Tik bendraujant su tokiu patraukliu vaikinu kyla viena problema: jis be saiko flirtuoja. Siekia seksualinio gyvenimo įvairovės, nuotykių, yra linkęs bent kartą išbandyti viską. Tačiau būk atsargi: jam viskas greitai nusibosta!

Kampuoti žandukai

Darbštus ir šeimyniškas vaikinas. Tačiau dėl karjeros ambicijų šis kampuotukas gali pamiršti tave. Ir lovoje toks vaikinas elgiasi egoistiškai: jis nepasotinamas, jis trokšta vis daugiau... Bet ar tu gali?

Linijos ant kairiojo žando

Buvusių santykių ženklas. Kuo gilesnės ir ilgesnės linijos, tuo ilgesni ir brandesni buvo santykiai. Jei linijos itin ryškios, vaikinas, ko gero, buvo stipriai įskaudintas. Bet jei vingių nedaug, jie vos pastebimi, tikėtina, vaikino buvusiosios tau grėsmės nekelia.

Linijos ant dešiniojo žando

Raktas į santykių dabartį ir ateitį. Jei linijos po žanduku ilgos ar gilios, greičiausiai jūsų keliai susilies į ilgą ir smagų greitkelį. Šios linijos taip pat gali pranašauti kūdikio gimimą.

Duobutės

Žandukai su duobutėmis būdingi smagiam vaikinui. Kartais jis būna spontaniškas, panašus į vaiką, tačiau jokiu būdu nėra nuolankus. Giliai širdyje nori viską kontroliuoti. Jis pradeda meilės žaidimus, dominuoja lovoje, tačiau jei vieną naktį nepanorės sekso, nė nebandyk jo įtikinėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.