Kaip tatuiruotė veikia žmogaus gyvenimą?

 (57)

Tatuiruotė šiandien – visai nestebinantis dalykas. Kai kurie psichologai pomėgį tatuiruoti savo kūną lygina su priklausomybe narkotikams ir vadina ją „mėlynąja liga“.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo kūną tatuiruotėmis puošia įvairiausio rango ir amžiaus žmonės: nuo jaunų iki pagyvenusių, nuo turtingų iki vargšų, nuo vadovų iki paprastų darbininkų ar studentų. Darydami tatuiruotę, kai kurie iš jų kartais net nežino ką reiškia vienas ar kitas piešinys ant jų kūno.

Dauguma žmonių į tatuiruotes žiūri kaip į puošmeną. Tačiau yra visiškai kitaip. Tatuiruotė – tai tam tikros informacijos, tiek atviros, tiek paslėptos, skleidėja. Anksčiau jūreiviai tatuiruodavosi savo kūnus vardan atminimo uostų, kuriuose pabuvojo, kaliniai turi savo sutartinius ženklus, reiškiančius bausmės atlikimo laiką ir padaryto nusikaltimo pobūdį. Atliekantys karinę tarnybą ar po demobilizacijos, išsitatuiruoja dalinio, kuriame tarnavo, numerį, metus, o taip pat ir šalis, kuriose yra tekę kariauti.

Šiuolaikinė masinė tatuiruočių darymo mada įgavo kitokį pobūdį. Tatuiruotės dažnai daromos be jokios prasmės, tiesiog tam, kad būtų ant kūno. Astrologų nuomone, sprendimą pasidaryti tatuiruotę, reikia priimti labai atsakingai, nes tai nėra paprasta puošmena ant kūno ar savito skonio kažkam išraiška. Tatuiruotė, kaip ir apgamėlis, daro tiesioginę įtaką jos savininko likimui. Todėl labai svarbu atidžiai rinktis patį vaizdą ir jo vietą ant kūno.

Tatjana Solovjova, knygos „Apgamai, likimo ženklai“ autorė teigia: „Tatuiruotės, kaip ir apgamėliai, esančios tose kūno vietose, kur jas pamatyti gali tik kiti žmonės, o pats savininkas – tik su veidrodėlio pagalba, laikomos geru ženklu“. Taigi sėkmę nešanti tatuiruotė turėtų būti tokioje kūno vietoje, kurios tu pati negalėtum matyti: ant veido, kaklo, sprando, nugaros ar apatinės sėdmenų dalies.

Pavyzdžiui, tatuiruotė apatinėje pilvo dalyje gali sužadinti tokias neigiamas žmogaus charakterio savybes kaip godumą ir despotiškumą. Neigiamai veikia tatuiruotės, esančios bambos srityje, manoma, kad jos padeda išsilaisvinti tokiems jausmams kaip pavydui, geismui, troškimui žeminti kitus žmones. Tatuiruotė saulės rezginyje sustiprina baimės pojūtį ir pastūmėja į niekšybę. Tatuiruotė ant krūtinės gali sukelti nepagrįstų baimių, o taip pat sutrikdyti dvasinę žmogaus pusiausvyrą. Ant kairės rankos padaryta tatuiruotė skatina žmogų veikti pagal standartinį modelį, tarsi atima iš jo gebėjimą laviruoti situacijoje, o tatuiruotė ant dešinės rankos suteikia ryžtingumo, atkaklumo, deja, dažnai visa tai perauga į nelankstumą ir nenorą ieškoti kompromisų.

Vis tik, tatuiruotės, padarytos „neteisingoje“ vietoje, neigiamai veikti gali tik tuo atveju, jei žmonės jas darosi nesąmoningai. Jei vieta piešiniui bus pasirinkta apgalvotai, tuomet priešingai, tatuiruotė gali nuslopinti daugelį neigiamų dalykų ir suaktyvinti teigiamas jos savininko savybes. Pavyzdžiui, tatuiruotė širdies plote gali suteikti pasitikėjimo, nusiraminimo, gerumo, o pasidarius tatuiruotę po raktikauliu, ji suteiks kūrybinių galių, pakraus emociškai, leis atitrūkti nuo sumaišties. Yra vietų, kur tatuiruotės visiškai nepageidautinos, tai – vieta tarp antakių ir kakta.

Ką daryti, jeigu tatuiruotė vis tik buvo padaryta neapgalvotai, vadovaujantis principu „noriu, nes gražu“ ir jaučiamas jos neigiamas poveikis? Išeitis visada yra. Kaip yra tatuiruočių darymo specialistų, taip yra ir jų šalinimo.

Šiandien tatuiruotes galima šalinti neskausmingai, naudojant lazerines technologijas. Tai pareikalaus didelių pinigų ir nemažai laiko. Tačiau, jei tavo jaunystės klaida neteikia jokio gyvenimo džiaugsmo, tai padaryti verta. Todėl, prieš darant tatuiruotę visada verta pagalvoti ir apie jos pasekmes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.