Reklama

Kaip supakuoti daiktus į lagaminą, kad jų tilptų kuo daugiau

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Retas keliautojas mėgsta pakuoti daiktus, tačiau net ir šiuolaikiškiausias lagaminas nesusidės pats. Sumesti kojines, dantų šepetėlį ir keletą drabužių visai nereiškia supakuoti bagažą. Laimei, yra gudrybių, kurios palengvina šį procesą. Varle.lt specialistai turi keletą patarimų, kurie padės teisingai (racionaliai ir gražiai) supakuoti lagaminą ilgesnei ar trumpesnei kelionei.

Prieš lagamino pakavimą reikėtų sudaryti išsamų visų reikalingų daiktų sąrašą. Jis padės eliminuoti nereikalingus daiktus ir nepamiršti apie būtinus. Kaip kompaktiškai supakuoti lagaminą?

- Kojines ir apatinį trikotažą susukite į vamzdelius ir dėkite į avalynę. Taip sutaupysite vietos ir apsaugosite avalynę nuo deformacijos. Be to avalynė gali pasitarnauti kaip puikus dėklas laikrodžiui ir kaklaraiščiui. Sudėkite daiktus glaustai, nes taip jie nejudės transportavimo metu ir geriau atlaikys kelionę.

- Marškinėlius, megztinius ir visus kitus daiktus, kurie užima mažiau vietos ir ne taip glamžosi taip pat galima susukti į ritinėlį, o ne dėti įprastais sluoksniais. Jei tokių ritinėlių daug, o lagaminas yra pakankamai gilus, iš jų galima sudėti pirmąjį sluoksnį.

- Sudėkite tarp daiktų polietileninius maišelius arba popieriaus lapus. Šis sprendimas lems, kad kelionės metu drabužiai slys, o nesitrins tarpusavyje.

- Marškinius sudėkite pasitelkdami žurnalą. Užsekite sagas, o vėliau darykite viską taip, kaip parodyta žemiau esančioje iliustracijoje. Nepamirškite išimti žurnalą. Marškinius galima dėti antrajame sluoksnyje ant visų ritinėlių.

- Nedėkite buteliukų su šampūnu, kremais ir pan. į vieną maišelį. Patikrinę sandarumą, paskirstykite juos po įvairius lagaminus kampelius ir plyšius.

- Nedėkite avalynės poromis. Kiekvieną batą reikėtų sudėti į atskirą maišelį ir sudėti skirtingose vietose. Įsiminkite: praktiškai nėra tokios kelionės, kurios metu gali prireikti daugiau nei trijų batų porų.

- Diržus ir laidus rekomenduojama sudėti palei lagamino sieneles, nes susukti jie užima daugiau vietos.

- Tam, kad kelnės mažiau glamžytųsi, guldykite jas lagamino dugne taip, kad klešnės būtų išorėje. Ant jų sudėkite marškinėlių, megztukų ir t.t. ritinėlius ir užklokite likusia kelnių dalimi. Jei imate su savimi kelias poras kelnių, sudėkite jas taip, kad klešnės būtų priešingose pusėse. Ir nepamirškite išimti iš kišenių visus smulkius ir aštrius daiktus (raktus, monetas), nes jie gali pažeisti medžiagą.

- Jei važiuojate ten, kur turite pasiimti savo rankšluoščius, guldykite juos lagamino dugne.

- Buteliukus ir kitus daiktus, kurie gali sudūžti, siūloma apvynioti drabužiais arba burbuline plėvele. Pavyzdžiui, kvepalų buteliukus galima sudėti į kojines.

Kaip apskaičiuoti, kiek tiksliai prireiks drabužių kelionėje? Labai paprastai!

- Apatinis trikotažas. Kiek dienų keliausite? Būtent tiek pat ir apatinio trikotažo jums reikia, ne daugiau.

- Marškiniai, suknelės, megztiniai. Bendras jų skaičius turėtų būti lygus kelionės dienų skaičiui minus vieną. Atvykimo ir išvykimo dieną galima apsirengti taip pat.

- Kelnės ir džinsai. Vidutiniškai jų reikia perpus mažiau nei marškinių ir megztinių.

- Avalynė. Dvi poros patogių batų.

- Kosmetikos priemonės. Pasiimkite minimaliai, geriausiai jau pradėtas pakuotes, nes pasibaigus jų turiniui paprasčiausiai išmesite.

Varle.lt specialistų teigimu, dažnai keliaujantys asmenys greitai išmoksta, kaip apriboti bagažo turinį. Papildoma batų pora ar įvairūs daiktai dėl viso pikto arba maža kas paprasčiausiai būna nereikalingi. Idealiai supakuotas lagaminas turėtų būti kuo įmanoma lengvesnis. Taip pat rekomenduojama, kad jame liktų laisvos vietos, ypač jei planuojate atsivežti lauktuvių.

Užsakymo nr.: PT_75075088

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.