Reklama

Kaip supakuoti daiktus į lagaminą, kad jų tilptų kuo daugiau

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Retas keliautojas mėgsta pakuoti daiktus, tačiau net ir šiuolaikiškiausias lagaminas nesusidės pats. Sumesti kojines, dantų šepetėlį ir keletą drabužių visai nereiškia supakuoti bagažą. Laimei, yra gudrybių, kurios palengvina šį procesą. Varle.lt specialistai turi keletą patarimų, kurie padės teisingai (racionaliai ir gražiai) supakuoti lagaminą ilgesnei ar trumpesnei kelionei.

Prieš lagamino pakavimą reikėtų sudaryti išsamų visų reikalingų daiktų sąrašą. Jis padės eliminuoti nereikalingus daiktus ir nepamiršti apie būtinus. Kaip kompaktiškai supakuoti lagaminą?

- Kojines ir apatinį trikotažą susukite į vamzdelius ir dėkite į avalynę. Taip sutaupysite vietos ir apsaugosite avalynę nuo deformacijos. Be to avalynė gali pasitarnauti kaip puikus dėklas laikrodžiui ir kaklaraiščiui. Sudėkite daiktus glaustai, nes taip jie nejudės transportavimo metu ir geriau atlaikys kelionę.

- Marškinėlius, megztinius ir visus kitus daiktus, kurie užima mažiau vietos ir ne taip glamžosi taip pat galima susukti į ritinėlį, o ne dėti įprastais sluoksniais. Jei tokių ritinėlių daug, o lagaminas yra pakankamai gilus, iš jų galima sudėti pirmąjį sluoksnį.

- Sudėkite tarp daiktų polietileninius maišelius arba popieriaus lapus. Šis sprendimas lems, kad kelionės metu drabužiai slys, o nesitrins tarpusavyje.

- Marškinius sudėkite pasitelkdami žurnalą. Užsekite sagas, o vėliau darykite viską taip, kaip parodyta žemiau esančioje iliustracijoje. Nepamirškite išimti žurnalą. Marškinius galima dėti antrajame sluoksnyje ant visų ritinėlių.

- Nedėkite buteliukų su šampūnu, kremais ir pan. į vieną maišelį. Patikrinę sandarumą, paskirstykite juos po įvairius lagaminus kampelius ir plyšius.

- Nedėkite avalynės poromis. Kiekvieną batą reikėtų sudėti į atskirą maišelį ir sudėti skirtingose vietose. Įsiminkite: praktiškai nėra tokios kelionės, kurios metu gali prireikti daugiau nei trijų batų porų.

- Diržus ir laidus rekomenduojama sudėti palei lagamino sieneles, nes susukti jie užima daugiau vietos.

- Tam, kad kelnės mažiau glamžytųsi, guldykite jas lagamino dugne taip, kad klešnės būtų išorėje. Ant jų sudėkite marškinėlių, megztukų ir t.t. ritinėlius ir užklokite likusia kelnių dalimi. Jei imate su savimi kelias poras kelnių, sudėkite jas taip, kad klešnės būtų priešingose pusėse. Ir nepamirškite išimti iš kišenių visus smulkius ir aštrius daiktus (raktus, monetas), nes jie gali pažeisti medžiagą.

- Jei važiuojate ten, kur turite pasiimti savo rankšluoščius, guldykite juos lagamino dugne.

- Buteliukus ir kitus daiktus, kurie gali sudūžti, siūloma apvynioti drabužiais arba burbuline plėvele. Pavyzdžiui, kvepalų buteliukus galima sudėti į kojines.

Kaip apskaičiuoti, kiek tiksliai prireiks drabužių kelionėje? Labai paprastai!

- Apatinis trikotažas. Kiek dienų keliausite? Būtent tiek pat ir apatinio trikotažo jums reikia, ne daugiau.

- Marškiniai, suknelės, megztiniai. Bendras jų skaičius turėtų būti lygus kelionės dienų skaičiui minus vieną. Atvykimo ir išvykimo dieną galima apsirengti taip pat.

- Kelnės ir džinsai. Vidutiniškai jų reikia perpus mažiau nei marškinių ir megztinių.

- Avalynė. Dvi poros patogių batų.

- Kosmetikos priemonės. Pasiimkite minimaliai, geriausiai jau pradėtas pakuotes, nes pasibaigus jų turiniui paprasčiausiai išmesite.

Varle.lt specialistų teigimu, dažnai keliaujantys asmenys greitai išmoksta, kaip apriboti bagažo turinį. Papildoma batų pora ar įvairūs daiktai dėl viso pikto arba maža kas paprasčiausiai būna nereikalingi. Idealiai supakuotas lagaminas turėtų būti kuo įmanoma lengvesnis. Taip pat rekomenduojama, kad jame liktų laisvos vietos, ypač jei planuojate atsivežti lauktuvių.

Užsakymo nr.: PT_75075088

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.