Kaip sunku būti normalia: štai kaip atrodo realus moters gyvenimas

 (5)
© instagram.com/planetprudence

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

25 metų menininkė iš Belgijos, socialiniuose tinkluose pasivadinusi Planet Prudence, piešia komiksus apie kasdienį eilinės moters gyvenimą. Šiame tobulame Instagraminių laikų pasaulyje, kuriame visos ir visada atrodo idealiai, būti eiline mergina tikrai nelengva. Galime garantuoti, kad daugumoje paveiksliukų atpažinsi ir pati save.

A post shared by Planet Prudence (@planetprudence) on Jul 29, 2017 at 12:34pm PDT

A post shared by Planet Prudence (@planetprudence) on Jul 22, 2017 at 12:33pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!