Kaip skirtingi Zodiako ženklai reaguoja į problemas

 (5)
Turtingiausi Zodiako ženklai
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. Net jei manys, kad problema tikrai rimta, pagalbos į nieką nesikreips ir bandys išdidžiai ją išspręsti vienas.

Jautis. Ramiai viską apsvarstys, apgalvos visus įmanomus „bet“, o tada imsis spręsti problemą. Ją išspręs, bet kada - neaišku.

Dvyniai. Problemą aptars su visais, ką tik sutiks pakeliui. Tuomet pasistengs užkrauti ją ant pečių tam, kuris turės bent įsivaizduojamą sprendimą (pvz. Avinui), galiausiai jei viskas vyks ne taip sklandžiai kaip norisi, pabandys tuo pačiu metu patikėti reikalą dar kam nors: jei nepavyks vienam, gal susidoros kitas?

Vėžys. Pasistengs nekreipti dėmesio į problemą, bet jeigu atsikratyti šios naštos nepavyks, tiesiog imsis darbo ir problemą kaip mat išspręs.

Liūtas. Visiems garsiai praneš, kad problema labai rimta ir rasti išeitį šioje situacijoje bus nelengva. Tuomet pats tą problemą išspręs atmetęs visus aplinkinių pasiūlymus, nusilenks publikai ir išdidžiai pasišalins.

Mergelė. Iš pradžių bus išmušta iš vėžių, tikriausiai kurį laiką gulės lovoje, visiškoje tamsoje, nes prasidės migrena. Galiausiai atsikels, susikaups ir problemą išspręs. Vėliau dar ilgai apie tai kalbės.

Svarstyklės. Bandydamos įsigilinti į problemą atras dar bent dvi kitas problemas. Tuomet nutars, kad visa tai gali palaukti rytdienos, nes šiandien jos nusipelnė atsipalaiduoti ir pasilinksminti (juk negali būti nuolatinėje įtampoje). Besilinksmindamos ras žmogų, kuris problemą išspręs.

Skorpionas. Išklausys, kažką po nosimi paniurnės ir galiausiai pasakys: „Čia ne mano problema. Kieno problema, tas tegul ir sprendžia“. Daugiau pokalbio tęsti neverta.

Šaulys. Greičiausiai prisimins ankstesnes su tuo susijusias ir nesusijusias problemas, begalvodamas nuklys į lankas ir šiek tiek primirš, kad problemą reikia išspręsti. Tikėtina, kad tuo metu tai padarys kas nors kitas.

Ožiaragis. Įvardins 10 kaltininkų, kurie turėtų prisiimti atsakomybę už šios problemos atsiradimą, privers išklausyti litaniją apie tai, ką reikėjo daryti, kad to būtų išvengta. Galiausiai problemą išspręs gana paprastai ir greitai.

Vandenis. Greičiausiai panašią problemą jau bus sprendęs praeityje, todėl įdomumo dėlei susigalvos papildomų problemų ir iššūkių. Jeigu problema naujutėlė - su malonumu tyrinės visas priežastis ir įmanomus kelius.

Žuvys. Tyliai nervinsis ir keiks likimą, kad ir vėl joms nepasisekė. Ieškoti išeities neskubės, greičiausiai iškart nusiteiks, kad problema neišsprendžiama. Bet pagalbos neprašys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.