Kai ši mergina pastojo, visi gydytojai buvo šokiruoti tikrosios tiesos apie jos vaikus

 (21)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kadaise tokių vaikų kaip Josephine Myrtle Corbin tiesiog atsikratydavo - jie buvo laikomi prakeiktaisiais ar apsėstaisiais. Šiais laikais visi puikiai suprantame, kad prakeiksmai ir apsėdimai čia niekuo dėti...

Anksčiau bet kokie apsigimimai ar išvaizdos nukrypimai nuo normos buvo laikomi apsėdimo ženklu. Tik pagalvok, juk net ir moterų menstruacijos buvo laikomos savotišku prakeiksmu, todėl tomis dienomis joms tekdavo tūnoti užsidarius nuo visuomenės, neduok Dieve ką nors užkrės. Ką tuomet galima kalbėti apie mergaitę, kuri gimė su keturiomis kojomis...

Kai ši mergina pastojo, visi gydytojai buvo šokiruoti tikrosios tiesos apie jos vaikus
© Vida Press

Tais metais, kuomet gimė Josephine Myrtle Corbin, vieninteliu išsigelbėjimu jai buvo dirbti cirke. Būtent ten visą savo gyvenimą ir praleido mūsų straipsnio herojė, įprastai vadinta tiesiog „keturkoje moterimi“. Savaime suprantama, dvi mažesniosios kojos priklausė visai ne Myrtle, tiesiog tais laikais apie parazitinius dvynius dar nebuvo girdėta. Parazitiniai dvyniai atsiranda kuomet embrionai vystosi normaliai, tačiau laiku neatsiskiria. Vienas iš dvynių pradeda dominuoti, o kito vystymasis sustoja. Myrtle atveju prie jos kūno prisitvirtino neišsivysčiusios dvynės apatinės galūnės ir urogenitalinė sistema.

Nuo trylikos metų mergaitė buvo priversta dalyvauti itin populiariuose „cirko keistuolių“ pasirodymuose. Pasižiūrėti į neeilinius žmones susirinkdavo masės žmonių, o Myrtle pasirodymas buvo toks populiarus, kad konkuruojantys cirkai pradėjo skleisti žinią, esą keturkojė mergaitė tėra akių dūmimas ir apgaulė.

Galbūt kiti tokios gyvenimo neteisybės tiesiog nebūtų galėję pakelti, bet Myrtle visuomet mokėjo džiaugtis gyvenimu ir stengėsi optimistiškai žiūrėti į esamą situaciją. Gydytojai reguliariai atlikdavo įvairius tyrimus ir bandė suvokti šį „gamtos nesusipratimą“. Fiziškai mergina buvo stipri ir sveika, bet vaikščioti iš esmės galėjo tik viena koja, mat dvi parazitinio dvynio kojos buvo pernelyg trumpos (nors ji galėjo jas valdyti ir judinti), o dešinioji pačios Myrtle koja buvo deformuota.

Kai ši mergina pastojo, visi gydytojai buvo šokiruoti tikrosios tiesos apie jos vaikus
© Vida Press

Vis tik didžiausias netikėtumas laukė ateityje: 19-metė Myrtle ištekėjo už gydytojo ir pagimdė penkis vaikus: vieną sūnų bei keturias dukteris. Visi vaikai gimė sveiki ir stiprūs. O pati keturkojė moteris mirė sulaukusi 60 metų, apsupta didelio draugų rato ir visų savo vaikų bei būrio anūkų.

Myrtle išgarsėjo ne tiek dėl keturių savo kojų, kiek dėl neįprastų aplinkybių gimdymo metu. Kalbama, kad tik du vaikus iš tiesų pagimė pati Myrtle, o fiziologiškai likusių trijų vaikų mama - jos parazitinė dvynė. Kaip ten bebūtų, nepaisant gyvenimo iššūkio būti kitokia, Myrtle pragyveno gana ilgą ir laimingą gyvenimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.