Ką tavo Zodiako ženklui reikia keisti, jei nori gyventi laimingiau

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Taip. Jūs esate labai ambicinga ir stengiatės visur būti geriausia. Tai priežastis, kodėl jums taip sekasi ir kodėl jums visuomet pavyksta aplenkti kitus. Tačiau jums reikia atsikratyti prisiminimų iš tų dienų, kai nepasisekdavo. Suvokite, kad esate tik žmogus, ir turite savų silpnųjų pusių.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21)

Retkarčiais jūs priimate neteisingus sprendimus. Tai normalu. Jūs neprivalote žinoti visų atsakymų ir turite atsisveikinti su tais laikais, kai jūsų priimti sprendimai turėjo neigiamų pasekmių. Jūs esate tik žmogus ir vis dar galite mokytis iš savo patirties.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Pagrindinė jūsų užduotis - išmokti atsipalaiduoti ir niekur neskubėti. Pasaulis nesugrius, jei atsikvėpsite! Yra dalykų, kuriuos teks praleisti, ir galimybių, kurių negalėsite išnaudoti. Laikui bėgant suprasite, kad svarbiausia šiame gyvenime apie Jūs, o ne kitų poreikiai.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Jūs retai įsileidžiate kitus žmones į savo gyvenimą, bet kai tai padarote, atsiduodate tiems santykiams visa širdimi. Matyt dėl to kiekviena neigiama emocija taip ilgai išlieka jūsų širdyje. Išmokite paleisti ir judėkite į priekį.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Atsisakyti yra normalu. Kaip Liūto ženklo atstovė, jūs visada tikitės, kad žmonės bus jumis sužavėti, tačiau turite suprasti, kad ne visiems galite įtikti. Kad ir kaip norėtumėt, kad jus visi mylėtų, tai praktiškai yra neįmanoma. Tiesiog išmokite pamiršti tas situacijas, kai žmonės jus atstumia.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Kaip Mergelė, jūs esate apsėsta tobulumo. Jūs skiriate daug dėmesio detalėms ir labai metodiškai atliekate visas savo užduotis. Tačiau kartais reikia palikti erdvės atsisakymui ir silpnumui. Tokiais atvejais turite su tuo susitaikyti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Turite atsikratyti savo baimės likti vieniša. Turite suprasti, kad jums ne visada reikia daugybės žmonių, kad būtumėt laiminga. Visiškai normalu kartais pabūti vienai – dėl to jūs netapsite prastesniu žmogumi.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22)

Paleiskite tuos laikus, kai pasitikėjote žmonėmis, net jei jums to nereikėjo. Šiame pasaulyje žmonės vieni kitus išduoda ir su tuo reikia susitaikyti. Priimkite tai kaip gyvenimišką pamoką, tačiau nepulkite klijuoti etikečių kitiems - jei kelyje pasitaikė vienas niekšas, tai dar nereiškia, kad ir visi kiti sutikti žmonės bus tokie patys.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Jūs esate avantiūristė ir dėl to jūsų gyvenimas yra vertingas bei įdomus. Tačiau išmokite atsiriboti nuo svetimų vertinimų bei nuomonių. Geras visiems niekada nebūsi.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Jūs labai racionalus žmogus, kuris mėgsta sakyti teisybę. Tačiau kartais geriau tiesiog patylėti. Pagalvokite apie tai - gal kai kuriais atvejais neverta garsiai kritikuoti kitų ir reikšti savo nuomonės? Juk kiekvienas turi savo gyvenimą ir priima savo sprendimus.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Tiesiog pamirškite visus neišpildytus pažadus, kuriuos žmonės jums davė. Ne visi žmonės būna tokie nuoširdūs, kaip galite iš pradžių pagalvoti. Ne visi žmonės yra verti pasitikėjimo. Pripažinkite tai ir tiesiog judėkite toliau.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Liaukitės buvusi tokia jautri. Jūs į viską reaguojate pernelyg asmeniškai. Kiekvieną kartą, kai jus kas nors kritikuoja, stenkitės reaguoti į tai konstruktyviau. Išmokite atsikratyti bet kokiais neigiamais jausmais, kuriuos sukelia išgirsta kritika.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!