Išskirtiniame Helovino vakarėlyje - prabanga ir Kazanovos aistros

© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prabangus „Relais & Chateaux Stikliai“ viešbučio kompleksas ruošiasi vienai įspūdingiausių metų nakčiai – jau šį penktadienį šimtmečių istoriją alsuojančios sienos pasiners į siautulingą „Casanova Halloween 2017“ vakarėlį. Tai įspūdingas teatrališkas karnavalas, kuriame laukiama per 250 renginio temai pasipuošusių svečių. Šiemet organizatoriai ne tik atskleidžia naujas detales, bet ir skelbia geriausio kostiumo rinkimų intrigą. Nugalėtojų laukia ypatingos dovana – prabangi nakvynė viešbutyje.

Ilgai laukta viešnia

“Tai nesibaigianti pasaka, kurią atgaiviname tik kartą metuose. Šiemet, mes ir vėl atradome naujų ir intriguojančių detalių ir nepaliaujame džiaugtis mūsų svečių skambučiais su nerimastingais klausimais apie renginio aprangos kodą”, - pristatydama metų miesto karnavalą pasakojo „Relais & Chateaux Stikliai“ rinkodaros ir pardavimų vadovė, Rimantė Kryžiokaitė. Jos teigimu, pretenzija ir poreikis dar labiau stebinti auga kiekvienais metais.

Organizatorių nuotr.

„Matant šio renginio evoliuciją ir augantį pasitikėjimą mumis, esame tiesiog įpareigoti kreiptis į geriausius šou specialistus. Šiemet renginio tematikai išpildyti į Lietuvą pakviesti „Cirque du Soir“ klubo specialistai. Iš Ibizos vakarėlių pas mus skrenda jų šokėjai. Visose viešbučio patalpose išvysite geriausius „Estetikos ir Grimo akademijos‘ auklėtinių darbus“, - pridūrė renginio organizatoriai.

Organizatorių nuotr.

Be konceptualios cirko temos, renginio organizatoriai svečiams pristato ir pagrindinę žvaigždę, kuri taps neabejotinu kuriamos pasakos akcentu. “Šiųmetės žvaigždės laukėme daugiau nei 3 metus.
Būtent tiek mums truko, kol įgavome jos vadybos pasitikėjimą. Tai aukščiausio kalibro šou žvaigždė. Ji šaudo ugnimi. Vaikšto ant kojokų ir kartais apnuogina savo 3 krūtis. Jau dabar galime pažadėti, abejingų tikrai neliks”, - apie pagrindinę renginio viešnią pasakojo renginio šou organizatorių, Audrius Kolesnikovas.

Organizatorių nuotr.

Siekdami įkvėpti, o galbūt ir šiek tiek pamaloninti akis, „Casanova Halloween“ rengėjai šiandien dalinasi išskirtine fotosesija, organizuota vos prieš savaitę Madride. „Kazanovos temą kiekvienas supranta skirtingai. Tuo tarpu mes pabandėme improvizuoti, kaip galėtų atrodyti modernus, šių laikų karnavalas. Rezultatai išties įkvepia“, - teigė programos autorius, A. Kolesnikovas.

Organizatorių nuotr.

Teatrališka vakarienė ir vakaro geriausio kostiumo rinkimai

Be įspūdingo 5 valandų trukmės karnavalo, visi svečiai kviečiami susipažinti su “Stiklių” restorano virtuvės virtuozų šedevrais. Kadangi tik šia proga ruošiamas ypatingas pasiūlymas, su kuriuo susipažinti gali tik iš anksto rezervavę staliuką.

“Mūsų virtuvė garsėja tuo, kad kiekvieną sezoną kviečiame į skonių kelionę, kur meistriškai derinamos sezoninės Lietuvos gėrybės ir Prancūzijos virtuvių akcentai. Nekantraujame išgirsti, kaip svečiai įvertins karnavalui parengto specialaus meniu vakarienę”, - apie dar vieną tradicinį šio renginio akcentą pasakojo R. Kryžiokaitė.

Taip pat, stebėdami vis įspūdingesnius mūsų karnavalo svečių apdarus šiemet nusprendėme padovanoti dar vieną dovaną. Vakaro metu išrinksime geriausią kostiumą, kurio savininkas bus pakviestas į “Stiklių” viešbučio apartamentus.

Spalio 27-ąją, penktadienį, visas prabangus Vilniaus "Relais & Chateaux Stikliai Hotel" kompleksas tik vienai nakčiai virs gyvu Kazanova stiliaus teatru. Nenutrūkstamos programos liudininkais gali tapti visi norintys, kurie pasirūpins renginio bilietu ir renginio temą atitinkančia apranga.

Organizatorių nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Žuvims metas pradėti naują etapą, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas jau čia! Paskaityk, kas šiandien laukia tavo Zodiako ženklo.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.