Išskirtinės savybės, kurias tau dovanojo tave valdanti planeta

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuo senų laikų pastebėta, kad ne tik gimimo data, bet ir tiksli valanda turi įtakos žmogaus sąveikai su aplinka. Vidurnaktį gimusius Merkurijus apdovanojo išskirtiniais protiniais gabumais, o pasaulį išvydusieji vidurdienį už savo neišsenkančią energiją gali padėkoti nenuspėjamam Jupiteriui.

Nuo 00:00 iki 1:59 Merkurijaus laikas

Tai tikrų stropuolių laikas! Šie žmonės labai imlūs, apdovanoti išskirtinėmis protinėmis savybėmis ir noru nuolatos tobulėti. Gyvenime jie gana kryptingi, mėgstantys veikti pagal planą. Tad nenuostabu, kad ir santykiuose galioja tos pačios taisyklės: racionalus protas visuomet žengia koja kojon su jausmais, neleisdamas per daug atsipalaiduoti ir pamesti galvos.

Nuo 2:00 iki 3:59 Veneros laikas

Šiuo laiku gimę žmonės – tikri darbštuoliai. Jie sugeba įgyvendinti net pačias drąsiausias savo idėjas bet kokia kaina. Dominuojantys tiek darbe, tiek santykiuose, tačiau ištikimi plačiąja to žodžio prasme: šeimai, darbui ir savo įsitikinimams.

Nuo 4:00 iki 5:59 Marso laikas

Žmonės, gimę šios planetos globoje, yra emocionalūs ir ekspresyvūs. Jie apdovanoti išskirtiniu humoro jausmu ir įgimtu talentu žavėti aplinkinius savo charizma. Proto jiems tikrai netrūksta, geležinės valios taip pat pakanka, tik impulsyvumą vertėtų sutramdyti - kartais sprendimus geriau priimti rytais, o ne iš vakaro.

Nuo 6:00 iki 7:59 Neptūno laikas

Galbūt žvelgiant iš šalies šie žmonės gali atrodyti pakankamai tvirti ir racionalūs, kartais net sunkiai palenkiami, tačiau iš tiesų jie jautrūs, atsižvelgiantys į kitų nuomonę bei poreikius. Gyventi nelipant per galvas ir taip, kad siela būtų švari - tai pagrindinis Neptūno vaikų gyvenimo principas.

Nuo 8:00 iki 9:59 Urano laikas

Šie žmonės labai komunikabilūs, nemėgstantys vienatvės. Nenuostabu, kad juos visuomet supa daugybė žmonių. Jie moka išklausyti, paguosti ir patarti, o jei reikia - tiesiog pasėdėti šalia. Svarbiausia, šie žmonės tai daro visiškai nuoširdžiai!

Nuo 10:00 iki 11:59 Saturno laikas

Saturno valdomi žmonės – karjeristai, prigimtiniai lyderiai. Aplinkiniai tarsi savaime įsiklauso į jų nuomonę ir ją labai vertina. Deja, tais pačiais lyderystės principais vadovautis santykiuose nepatartina - vertėtų pasimokyti įsiklausyti, išgirsti ir nusileisti.

Nuo 12:00 iki 13:59 Jupiterio laikas

Šių žmonių paauglystėje netrūksta linksmybių ir pramogų, tad nenuostabu, kad mokslai ir ateities perspektyvos nusistumia į šoną. Negalintys nusėdėti vienoje vietoje, mėgstantys keliauti ir siekiantys pažinti pasaulį visose jo apraiškose. Gyvenimas turi būti nuostabus čia ir dabar - tokiu principu vadovaujasi Jupiterio vaikai.

Nuo 14:00 iki 15:59 Plutono laikas

Gimusieji šiuo paros metu apdovanoti gebėjimu įtikinti kitus. Savo tikslo link jie eina sistemingai ir apgalvotai. Šie žmonės labai charizmatiški. Plutonas apdovanoja juos puikia išvaizda, kuriai paprastai negali atsispirti priešingos lyties atstovai.

Nuo 16:00 iki 17:59 Veneros laikas

Venera šiuo metu gimusius apgaubia romantiškumu. Dvejojimas, neapsisprendimas, dvilypumas – tai ne apie juos. Užsibrėžęs tikslą, Veneros globotinis jo sieks iki galo. Gyvenimas negaili likimo dovanų ir sėkmės, tačiau svarbu turėti saiką ir mokėti laiku sustoti, nes pagunda pasijausti visagaliu ir peržengti ribą - labai didelė.

Nuo 18:00 iki 19:59 Merkurijaus laikas

Šie žmonės silpnybių nemėgsta nei savyje, nei kituose, tad gana dažnai leidžia sau kritikuoti kitus, tačiau labiausiai kritikos negaili patys sau. Tikri perfekcionistai! Gyventi ramiai gali tik tada, kai turi griežtą dienotvarkę ir gali ją patys kontroliuoti.

Nuo 20:00 iki 21:59 Saulės laikas

Karšta saulė suteikia šiems žmonėms aistros ir meilės. Jie visais būdais stengiasi išsiskirti iš minios, atkreipti į save kuo daugiau dėmesio. Tiesiog žvaigždės iš prigimties! Nenuostabu, kad tarp Saulės žmonių – daug aktorių.

Nuo 22:00 iki 23:59 Mėnulio laikas

Šiems žmonėms būdingas paslaptingumas, tad aplinkiniams ne visuomet paprasta juos suprasti. Gyvenimas pagal svetimas taisykles, pataikavimas visuomenės nustatytoms normoms... Visa tai vargina nepriklausomus ir kiek filosofiškus Mėnulio vaikus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.