Išskirtinės savybės, kurias tau dovanojo tave valdanti planeta

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nuo senų laikų pastebėta, kad ne tik gimimo data, bet ir tiksli valanda turi įtakos žmogaus sąveikai su aplinka. Vidurnaktį gimusius Merkurijus apdovanojo išskirtiniais protiniais gabumais, o pasaulį išvydusieji vidurdienį už savo neišsenkančią energiją gali padėkoti nenuspėjamam Jupiteriui.

Nuo 00:00 iki 1:59 Merkurijaus laikas

Tai tikrų stropuolių laikas! Šie žmonės labai imlūs, apdovanoti išskirtinėmis protinėmis savybėmis ir noru nuolatos tobulėti. Gyvenime jie gana kryptingi, mėgstantys veikti pagal planą. Tad nenuostabu, kad ir santykiuose galioja tos pačios taisyklės: racionalus protas visuomet žengia koja kojon su jausmais, neleisdamas per daug atsipalaiduoti ir pamesti galvos.

Nuo 2:00 iki 3:59 Veneros laikas

Šiuo laiku gimę žmonės – tikri darbštuoliai. Jie sugeba įgyvendinti net pačias drąsiausias savo idėjas bet kokia kaina. Dominuojantys tiek darbe, tiek santykiuose, tačiau ištikimi plačiąja to žodžio prasme: šeimai, darbui ir savo įsitikinimams.

Nuo 4:00 iki 5:59 Marso laikas

Žmonės, gimę šios planetos globoje, yra emocionalūs ir ekspresyvūs. Jie apdovanoti išskirtiniu humoro jausmu ir įgimtu talentu žavėti aplinkinius savo charizma. Proto jiems tikrai netrūksta, geležinės valios taip pat pakanka, tik impulsyvumą vertėtų sutramdyti - kartais sprendimus geriau priimti rytais, o ne iš vakaro.

Nuo 6:00 iki 7:59 Neptūno laikas

Galbūt žvelgiant iš šalies šie žmonės gali atrodyti pakankamai tvirti ir racionalūs, kartais net sunkiai palenkiami, tačiau iš tiesų jie jautrūs, atsižvelgiantys į kitų nuomonę bei poreikius. Gyventi nelipant per galvas ir taip, kad siela būtų švari - tai pagrindinis Neptūno vaikų gyvenimo principas.

Nuo 8:00 iki 9:59 Urano laikas

Šie žmonės labai komunikabilūs, nemėgstantys vienatvės. Nenuostabu, kad juos visuomet supa daugybė žmonių. Jie moka išklausyti, paguosti ir patarti, o jei reikia - tiesiog pasėdėti šalia. Svarbiausia, šie žmonės tai daro visiškai nuoširdžiai!

Nuo 10:00 iki 11:59 Saturno laikas

Saturno valdomi žmonės – karjeristai, prigimtiniai lyderiai. Aplinkiniai tarsi savaime įsiklauso į jų nuomonę ir ją labai vertina. Deja, tais pačiais lyderystės principais vadovautis santykiuose nepatartina - vertėtų pasimokyti įsiklausyti, išgirsti ir nusileisti.

Nuo 12:00 iki 13:59 Jupiterio laikas

Šių žmonių paauglystėje netrūksta linksmybių ir pramogų, tad nenuostabu, kad mokslai ir ateities perspektyvos nusistumia į šoną. Negalintys nusėdėti vienoje vietoje, mėgstantys keliauti ir siekiantys pažinti pasaulį visose jo apraiškose. Gyvenimas turi būti nuostabus čia ir dabar - tokiu principu vadovaujasi Jupiterio vaikai.

Nuo 14:00 iki 15:59 Plutono laikas

Gimusieji šiuo paros metu apdovanoti gebėjimu įtikinti kitus. Savo tikslo link jie eina sistemingai ir apgalvotai. Šie žmonės labai charizmatiški. Plutonas apdovanoja juos puikia išvaizda, kuriai paprastai negali atsispirti priešingos lyties atstovai.

Nuo 16:00 iki 17:59 Veneros laikas

Venera šiuo metu gimusius apgaubia romantiškumu. Dvejojimas, neapsisprendimas, dvilypumas – tai ne apie juos. Užsibrėžęs tikslą, Veneros globotinis jo sieks iki galo. Gyvenimas negaili likimo dovanų ir sėkmės, tačiau svarbu turėti saiką ir mokėti laiku sustoti, nes pagunda pasijausti visagaliu ir peržengti ribą - labai didelė.

Nuo 18:00 iki 19:59 Merkurijaus laikas

Šie žmonės silpnybių nemėgsta nei savyje, nei kituose, tad gana dažnai leidžia sau kritikuoti kitus, tačiau labiausiai kritikos negaili patys sau. Tikri perfekcionistai! Gyventi ramiai gali tik tada, kai turi griežtą dienotvarkę ir gali ją patys kontroliuoti.

Nuo 20:00 iki 21:59 Saulės laikas

Karšta saulė suteikia šiems žmonėms aistros ir meilės. Jie visais būdais stengiasi išsiskirti iš minios, atkreipti į save kuo daugiau dėmesio. Tiesiog žvaigždės iš prigimties! Nenuostabu, kad tarp Saulės žmonių – daug aktorių.

Nuo 22:00 iki 23:59 Mėnulio laikas

Šiems žmonėms būdingas paslaptingumas, tad aplinkiniams ne visuomet paprasta juos suprasti. Gyvenimas pagal svetimas taisykles, pataikavimas visuomenės nustatytoms normoms... Visa tai vargina nepriklausomus ir kiek filosofiškus Mėnulio vaikus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.