Išskirtinė sala, į kurią vyrams kelias uždraustas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vieta, kurioje gali būti savimi - taip unikalią salą, į kurią patekti gali tik moterys, pristato Kristina Rot. Idėja sukurti poilsio oazę dailiosios lyties atstovėms kilo apsilankius keliuose Kalifornijoje esančiuose sveikatingumo kurortuose.

„Kuomet šalia yra vyrų, moteriys negali pilnai atsipalaiduoti. Jos kuičiasi savo rankinėse, ieškodamos lūpų dažų, baiminasi pasirodyti viešumoje be makiažo... O saloje, skirtoje tik moterims, tokie dalykai nėra svarbūs. Čia mes galime visą dėmesį nukreipti tik į save“ - pasakoja Kristina, šį rojų atradusi savo mylimojo dėka - jo šeimai priklauso šalia esanti sala.

Kristina pasakoja, kad kol kas kurortas, kurį planuojama atidaryti šių metų liepos mėnesį, galės priimti ribotą norinčiųjų čia patekti skaičių. Planuojama, kad iki atidarymo dienos čia bus pastatyta 10 namelių su visais SPA malonumais, o atvykusioms moterims tikrai netrūks veiklos - joga, fitneso treniruotės, maisto gaminimo kursai... Norinčios patekti į salą, turi užpildyti specialią „išskirtinės narystės“ paraišką ir parašyti, kodėl jos nori prisijungti prie SuperShe bendruomenės. Svajojančioms bent trumpam pabėgti nuo vyrų ir pabūti tik moterų kompanijoje, tai gali būti puiki vieta, tačiau kainos tikrai ne kiekvienai įkandamos. 7 dienų poilsis su maitinimu ir visomis paslaugomis kainuos 3500 dolerių.

Daugiau apie SuperShe projektą gali paskaityti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.