Išskirtinė sala, į kurią vyrams kelias uždraustas

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vieta, kurioje gali būti savimi - taip unikalią salą, į kurią patekti gali tik moterys, pristato Kristina Rot. Idėja sukurti poilsio oazę dailiosios lyties atstovėms kilo apsilankius keliuose Kalifornijoje esančiuose sveikatingumo kurortuose.

„Kuomet šalia yra vyrų, moteriys negali pilnai atsipalaiduoti. Jos kuičiasi savo rankinėse, ieškodamos lūpų dažų, baiminasi pasirodyti viešumoje be makiažo... O saloje, skirtoje tik moterims, tokie dalykai nėra svarbūs. Čia mes galime visą dėmesį nukreipti tik į save“ - pasakoja Kristina, šį rojų atradusi savo mylimojo dėka - jo šeimai priklauso šalia esanti sala.

Kristina pasakoja, kad kol kas kurortas, kurį planuojama atidaryti šių metų liepos mėnesį, galės priimti ribotą norinčiųjų čia patekti skaičių. Planuojama, kad iki atidarymo dienos čia bus pastatyta 10 namelių su visais SPA malonumais, o atvykusioms moterims tikrai netrūks veiklos - joga, fitneso treniruotės, maisto gaminimo kursai... Norinčios patekti į salą, turi užpildyti specialią „išskirtinės narystės“ paraišką ir parašyti, kodėl jos nori prisijungti prie SuperShe bendruomenės. Svajojančioms bent trumpam pabėgti nuo vyrų ir pabūti tik moterų kompanijoje, tai gali būti puiki vieta, tačiau kainos tikrai ne kiekvienai įkandamos. 7 dienų poilsis su maitinimu ir visomis paslaugomis kainuos 3500 dolerių.

Daugiau apie SuperShe projektą gali paskaityti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - tobula diena, o Mergelėms...

Daugumai Zodiako ženklų šiandien žadama puiki diena, o ar tarp jų esi ir tu... Siūlome paskaityti!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.