Išsirink savo gimimo metus ir paskaityk, kuo esi apdovanota

 (2)
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žemiau esančioje lentelėje susirask savo gimimo metus ir pažiūrėk, koks skaičius prie jų parašytas. O tuomet paskaityk, ką tau dovanojo likimas!

Išsirink savo gimimo metus ir paskaityk, kuo esi apdovanota
© COSMOPOLITAN

Skaičius 1. Oi, kokia nerimstanti siela! Aplinkiniams dažnai atrodo, kad esi draugiška ir visai nekonfliktiška, tačiau viduje slepiasi užsispyręs vaikas. Prie naujų aplinkybių prisiderini lengvai, nemėgsti kelti bangų ten, kur nereikia, tačiau jei nenori kažko daryti, niekas tavęs neprivers. Turi polinkį į kraštutinumus - jei jau linksmintis, tai iš visos širdies, jei liūdėti - taip, kad ašaros upeliais tekėtų. Turi išmokti ieškoti balanso, nes kraštutinumai prie gero niekuomet nepriveda. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 52 iki 57.

Skaičius 2. Dažniausiai gyvenime laikaisi neutralios pozicijos - pirmoji gaisro gesinti nepuoli, bet jei reikės, tikrai padėsi. Todėl aplinkiniai tavimi pasitiki ir tave vertina. Esi tas aukso viduriukas, mokantis pastovėti už save, tačiau nepuolantis draskyti akių. Aklai nepasiduodi jausmams ir visuomet stengiesi vadovautis protu. Racionali, tačiau empatiška mergina - na, tikra tobulybė! Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 31 iki 34 metų, o tuomet nuo 45 iki 47 metų.

Skaičius 3. Tokie žmonės kaip tu emocine prasme labai anksti subręsta ir pradeda savarankišką gyvenimą. Tu nepriklausoma, kritiškai žvelgi į viską kas vyksta aplinkui ir neleidi visuomenės suformuotiems standartams bei aplinkinių nuostatoms daryti įtakos tavo asmeniniam gyvenimui. Velniop, ką galvoja kiti! Tu esi tu ir ne kitiems gyventi tavo gyvenimą, tiesa? Esi užsispyrėlė, tačiau tavo energija ir optimizmas leidžia išlaikyti puikų balansą. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 34 iki 38 metų.

Skaičius 4. Iš kur tavyje tiek baimių? Metas mokytis vertinti save ir savo pasiekimus, nes kol to nepadarysi pati, kiti taip pat nepastebės, kiek daug iš tiesų tu sugebi. Mažiau galvok, ką pasakys aplinkiniai. Velniop juos! Kažkas nepasisekė? Na ir ką? Ar tau kas nors trukdo pabandyti dar kartą? Mažiau analizuok kas ne taip ir gyventi bus kur kas paprasčiau. Tu - tikras lobis, tad leisk sau atsiskleisti ir nebijok to parodyti kitiems. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 33 iki 38 metų.

Skaičius 5. Viskas labai gerai arba labai blogai, kovoji iš paskutiniųjų arba į viską nusispjauni, verti kalnus ir dirbi už penkis arba drybsai valandų valandomis nieko neveikdama. Aukso viduriuką palikime vidutinybėms? Panašu, kad būtent taip tu ir galvoji. Labai neįprastas charakterio bruožų derinys - tau labai svarbu būti mylimajai, vertinamai ir reikalingai, gyvybiškai trokšti švelnumo, tačiau tuo pačiu mėgsti dominuoti. Nieko nebus, reikia gludinti kampus ir nepulti į kraštutinumus. Tai ateis su branda, o tuomet gyvenimas pasidarys kur kas lengvesnis. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 24 iki 27 metų, o tuomet nuo 41 iki 45 metų.

Skaičius 6. Ar lengva gyventi turint tiek lyderio savybių, kai norisi viską sukontroliuoti, kiekvienam patarti ir nurodyti jo gyvenimo kelią? Velniškai sunku, bet tokia jau ta tavo misija. Tu puikiai žinai, kad esi labai stipri ir gali padaryti kur kas daugiau, nei visi kiti. Tačiau tai nereiškia, kad ant savo pečių privalai susikrauti visas pasaulio problemas. Atsipalaiduok! Gyvenimas nesugrius jei paleisi vadeles. Leisk kitiems priimti sprendimus net jei matai, kad jie klysta - tegul jie mokosi iš savo klaidų, o tu padėk jas ištaisyti. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 35 iki 41 metų.

Skaičius 7. Kokia charizma, kokia iškalba, kokia energija! Ar kas galėtų stebėtis, kodėl visuomet esi apsupta žmonių? O dėmesys tau patinka, pripažink! Esi veikli, kupina idėjų ir optimizmo, tačiau dažnai blaškaisi ir nepabaigi to, ką pradėjai. Todėl dirbti turėtum ne viena, o su komanda. Tu tas žmogus, kuris geba visus suvienyti ir nukreipti tinkama linkme, o juk tai ir svarbiausia komandiniame darbe - turėti tikslą ir veikti išvien. Gyvenimas stabilizuosis maždaug ties 40-mečiu, o tuomet galėsi raškyti saldžius vaisius ir tiesiog mėgautis.

Skaičius 8. Tu užsispyrusi ir pasitikinti savimi. Jei jau turi savo nuomonę, kiti gali žiopčioti kiek tik nori, tavosios nepakeis. Aplinkiniams atrodai labai tyli ir rami, bet kiek tavyje užslėptų emocijų! Kunkuliuoji, kai matai neteisybę, kai žinai, kad reikėtų elgtis kitaip. Tačiau retai parodai savo jausmus, jeigu tik tai tiesiogiai neliečia tavęs pačios. Pagal natūrą tu esi vilkas - ramus, nepuolantis be reikalo, bet turintis labai stiprius medžioklinius instinktus. Sėkmingiausią gyvenimo etapą sunku nusakyti, nes kiekvieną dieną kryptingai judi į priekį, o kuo toliau, tuo gyvenimas darosi vis geresnis.

Skaičius 9. Tokio delikatumo galima tik pavydėti. Viduje esi labai tvirta, turinti aiškias nuostatas ir nepalaužiamus principus, tačiau niekuomet nerodai to aplinkiniams. Nepuoli draskyti akių, jeigu tau kas nors nepatinka. Sugebi savo nuomonę išsakyti taip, kad aplinkiniai jaučiasi laimėtojais, nors iš tiesų viskas vyksta pagal tavo planą. Savo tikslus tu visuomet pasieki, nes darai tai subtiliai, elegantiškai ir nepastebimai. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 29 iki 33 metų, o tuomet nuo 55 iki 59 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučiams - netikėtumai santykiuose, o Ožiaragiams...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.