Išsirink savo gimimo metus ir paskaityk, kuo esi apdovanota

 (2)
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žemiau esančioje lentelėje susirask savo gimimo metus ir pažiūrėk, koks skaičius prie jų parašytas. O tuomet paskaityk, ką tau dovanojo likimas!

Išsirink savo gimimo metus ir paskaityk, kuo esi apdovanota
© COSMOPOLITAN

Skaičius 1. Oi, kokia nerimstanti siela! Aplinkiniams dažnai atrodo, kad esi draugiška ir visai nekonfliktiška, tačiau viduje slepiasi užsispyręs vaikas. Prie naujų aplinkybių prisiderini lengvai, nemėgsti kelti bangų ten, kur nereikia, tačiau jei nenori kažko daryti, niekas tavęs neprivers. Turi polinkį į kraštutinumus - jei jau linksmintis, tai iš visos širdies, jei liūdėti - taip, kad ašaros upeliais tekėtų. Turi išmokti ieškoti balanso, nes kraštutinumai prie gero niekuomet nepriveda. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 52 iki 57.

Skaičius 2. Dažniausiai gyvenime laikaisi neutralios pozicijos - pirmoji gaisro gesinti nepuoli, bet jei reikės, tikrai padėsi. Todėl aplinkiniai tavimi pasitiki ir tave vertina. Esi tas aukso viduriukas, mokantis pastovėti už save, tačiau nepuolantis draskyti akių. Aklai nepasiduodi jausmams ir visuomet stengiesi vadovautis protu. Racionali, tačiau empatiška mergina - na, tikra tobulybė! Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 31 iki 34 metų, o tuomet nuo 45 iki 47 metų.

Skaičius 3. Tokie žmonės kaip tu emocine prasme labai anksti subręsta ir pradeda savarankišką gyvenimą. Tu nepriklausoma, kritiškai žvelgi į viską kas vyksta aplinkui ir neleidi visuomenės suformuotiems standartams bei aplinkinių nuostatoms daryti įtakos tavo asmeniniam gyvenimui. Velniop, ką galvoja kiti! Tu esi tu ir ne kitiems gyventi tavo gyvenimą, tiesa? Esi užsispyrėlė, tačiau tavo energija ir optimizmas leidžia išlaikyti puikų balansą. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 34 iki 38 metų.

Skaičius 4. Iš kur tavyje tiek baimių? Metas mokytis vertinti save ir savo pasiekimus, nes kol to nepadarysi pati, kiti taip pat nepastebės, kiek daug iš tiesų tu sugebi. Mažiau galvok, ką pasakys aplinkiniai. Velniop juos! Kažkas nepasisekė? Na ir ką? Ar tau kas nors trukdo pabandyti dar kartą? Mažiau analizuok kas ne taip ir gyventi bus kur kas paprasčiau. Tu - tikras lobis, tad leisk sau atsiskleisti ir nebijok to parodyti kitiems. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 33 iki 38 metų.

Skaičius 5. Viskas labai gerai arba labai blogai, kovoji iš paskutiniųjų arba į viską nusispjauni, verti kalnus ir dirbi už penkis arba drybsai valandų valandomis nieko neveikdama. Aukso viduriuką palikime vidutinybėms? Panašu, kad būtent taip tu ir galvoji. Labai neįprastas charakterio bruožų derinys - tau labai svarbu būti mylimajai, vertinamai ir reikalingai, gyvybiškai trokšti švelnumo, tačiau tuo pačiu mėgsti dominuoti. Nieko nebus, reikia gludinti kampus ir nepulti į kraštutinumus. Tai ateis su branda, o tuomet gyvenimas pasidarys kur kas lengvesnis. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 24 iki 27 metų, o tuomet nuo 41 iki 45 metų.

Skaičius 6. Ar lengva gyventi turint tiek lyderio savybių, kai norisi viską sukontroliuoti, kiekvienam patarti ir nurodyti jo gyvenimo kelią? Velniškai sunku, bet tokia jau ta tavo misija. Tu puikiai žinai, kad esi labai stipri ir gali padaryti kur kas daugiau, nei visi kiti. Tačiau tai nereiškia, kad ant savo pečių privalai susikrauti visas pasaulio problemas. Atsipalaiduok! Gyvenimas nesugrius jei paleisi vadeles. Leisk kitiems priimti sprendimus net jei matai, kad jie klysta - tegul jie mokosi iš savo klaidų, o tu padėk jas ištaisyti. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 35 iki 41 metų.

Skaičius 7. Kokia charizma, kokia iškalba, kokia energija! Ar kas galėtų stebėtis, kodėl visuomet esi apsupta žmonių? O dėmesys tau patinka, pripažink! Esi veikli, kupina idėjų ir optimizmo, tačiau dažnai blaškaisi ir nepabaigi to, ką pradėjai. Todėl dirbti turėtum ne viena, o su komanda. Tu tas žmogus, kuris geba visus suvienyti ir nukreipti tinkama linkme, o juk tai ir svarbiausia komandiniame darbe - turėti tikslą ir veikti išvien. Gyvenimas stabilizuosis maždaug ties 40-mečiu, o tuomet galėsi raškyti saldžius vaisius ir tiesiog mėgautis.

Skaičius 8. Tu užsispyrusi ir pasitikinti savimi. Jei jau turi savo nuomonę, kiti gali žiopčioti kiek tik nori, tavosios nepakeis. Aplinkiniams atrodai labai tyli ir rami, bet kiek tavyje užslėptų emocijų! Kunkuliuoji, kai matai neteisybę, kai žinai, kad reikėtų elgtis kitaip. Tačiau retai parodai savo jausmus, jeigu tik tai tiesiogiai neliečia tavęs pačios. Pagal natūrą tu esi vilkas - ramus, nepuolantis be reikalo, bet turintis labai stiprius medžioklinius instinktus. Sėkmingiausią gyvenimo etapą sunku nusakyti, nes kiekvieną dieną kryptingai judi į priekį, o kuo toliau, tuo gyvenimas darosi vis geresnis.

Skaičius 9. Tokio delikatumo galima tik pavydėti. Viduje esi labai tvirta, turinti aiškias nuostatas ir nepalaužiamus principus, tačiau niekuomet nerodai to aplinkiniams. Nepuoli draskyti akių, jeigu tau kas nors nepatinka. Sugebi savo nuomonę išsakyti taip, kad aplinkiniai jaučiasi laimėtojais, nors iš tiesų viskas vyksta pagal tavo planą. Savo tikslus tu visuomet pasieki, nes darai tai subtiliai, elegantiškai ir nepastebimai. Sėkmingiausias gyvenimo etapas turėtų būti nuo 29 iki 33 metų, o tuomet nuo 55 iki 59 metų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.