Išraiškingų formų gražuolė parodė, kaip realiai atrodo jos kūnas

© Cosmopolitan montažas/Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bikinių dizainerės Karinos Irby Instagrame sekėjų skaičius žaibiškai šoktelėjo į viršų po to, kai mergina pasidalino realiomis savo nuotraukomis. Išraiškingomis kūno linijomis galinti pasigirti Karina net neketina slėpti – ji, kaip ir daugelis socialinių tinklų žvaigždžių, kartais pakoreguoja savo nuotraukas photoshopu.

„Kartais man patinka pakoreguoti savo nuotraukas ir matyti, kaip atrodyčiau, jei būčiau „ideali“ pagal socialinių tinklų standartus. Žinote, kaip tos merginos, kurias dažniausiai matote ir galvojate KAIP?!, - atvirai kalbėjo Karina, įkėlusi neretušuotas savo nuotraukas. - Kiekvieną dieną socialiniuose tinkluose matau retušuotas nuotraukas. Jaunos, gražios merginos lygina save su tomis nerealistiškomis ir dirbtinai nudailintomis nuotraukomis, kurios neturi nieko bendra su realybe. Noriu, kad merginos suprastų, jog visa tai tėra iliuzija. Nė viena iš tų gražuolių neatrodo taip, kaip save pateikia“.

Po publikuotomis nuotraukomis Karina drąsiai kalba apie savo kūno trūkumus ir skatina savo sekėjas nebijoti netobulumo. „Labai gaila, kad prireikė tiek laiko išdrįsti viešai prabilti apie mano odos problemas. Tikriausiai man buvo gėda ir jaučiau poreikį tai slėpti. Nuoširdžiai tikiuosi, kad matydamos mane kitos merginos supras esančios ne vienos. Būčiau labai norėjusi savo paauglystėje matyti ką nors, kas būtų man parodęs, jog turėti egzemą - normalu. Taigi dabar aš tikiuosi būti tuo žmogumi“. .

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Jan 25, 2018 at 1:40am PST

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Dec 27, 2017 at 7:52pm PST

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Dec 2, 2017 at 10:02pm PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!