Ir kas gali šauti į galvą, kad pasidarytum TOKIĄ tatuiruotę!

 (11)
© Cosmopolitan montažas/Instagram nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būna, tatuiruotės užsimanę žmonės iš salono išeina pakraupę rezultatu - norėjo vienaip, gavosi... „šiek tiek“ ne taip realistiškai. Internete tikriausiai ne kartą matei panašių vaizdelių. Bet šį kartą ne apie tai: šios tatuiruotės - visai ne nevykėlio meistro darbas, o tikras šedevras, dėl kurio žmonės skrenda net į Braziliją!

Atrodytų, kaip galima tapti tatuiruočių meistru, absoliučiai neturint gabumų piešimui? Tačiau Helena Fernandes įrodė, kad tatuiruotės - skonio reikalas, ir tikrai ne visiems reikia tobulai išraižytų piešinių. Šių tatuiruočių dėka mergina tapo vietine įžymybe ir turi daugybę klientų, kurie atskrenda iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Siūlome pasižiūrėti geriausius šedevrus, gal ir pati kada susigundysi...

A post shared by malfeitona tatuagens peba (@malfeitona) on Jul 27, 2017 at 2:48pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!