Gyvenimo numerologija: kokie likimo vingiai laukia 2018 metais

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei tikėtume numerologija, žmogaus gyvenimas sudarytas iš atskirų etapų, besitęsiančių maždaug 9 metus. Kiekviename iš šių etapų laukia tam tikri pakilimai ir nuosmukiai - vienais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams, kitais - vidiniam savęs puoselėjimui ar materialinio pagrindo kūrimui. Siūlome pabandyti vieną iš rekomenduojamų metodų, padedantį nustatyti, kokiame gyvenimo etape esi dabar ir kas tavęs laukia artimiausiu metu. Aklai tikėti nerekomenduojame, tačiau pažaisti juk kartais visai smagu.

Pirmiausia užsirašyk savo gimimo datą, o tuomet pasirink, kurių metų prognozė tave domina. Vietoj savo gimimo metų įrašyk pageidaujamus metus ir sudėk visus skaičius, kol gausis vienaženklė suma.

PVZ:
Tavo gimimo data: 1985.03.11
Tave dominanti data: 2018 metai
Skaičiavimas: 2+0+1+8+0+3+1+1=16; 1+6=7.

Belieka pažvelgti žemiau ir pažiūrėti, kas užkoduota po tavo skaičiumi.

SKAIČIUS 1 - tai naujos pradžios metai. Šiuo laikotarpiu verta rizikuoti ir bandyti atversti naują gyvenimo lapą - keisti darbą ar namus, užmegzti naujus santykius ar priimti svarbius sprendimus jau esamuose santykiuose.

SKAIČIUS 2 - tai sėkmingų santykių metai, kuomet daugiau dėmesio norisi skirti būtent asmeninio gyvenimo kūrimui. Metai palankūs ieškantiems tikros meilės ar norintiems sustiprinti tarpusavio ryšį.

SKAIČIUS 3 - tai savirealizacijos metai, kuomet didžiausias dėmesys turi būti skiriamas tavo asmenybės ugdymui. Investuok į save: užsirašyk į tave dominančius kursus, pradėk ką nors studijuoti, susirask naują, atsipalaiduoti padedančią veiklą. Investicijos į save atsipirks su kaupu.

SKAIČIUS 4 - tai stabilumo metai, kuomet neverta pernelyg rizikuoti ir geriau plaukti pasroviui. Galbūt iš šalies tai gali atrodyti nuobodoka, tačiau nepamiršk, kad srovė gali nunešti labai netikėtomis linkmėmis - ten, kur savo noru net nebūtum išdrįsusi plaukti.

SKAIČIUS 5 - tai didelių permainų ir rizikos metai. Greičiausiai santykiai liks antroje vietoje, nes norėsis išbandyti kažką naujo, galbūt net kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Ir pirmyn! Kada gi daugiau, jei ne dabar?

SKAIČIUS 6 - tai harmoningų santykių metai. Labai tikėtina, kad vienišės suras savo tikrąją meilę, o turinčios antrą pusę ištekės. Bet kuriuo atveju, šiais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti savo antrajai pusei ir jausmams puoselėti.

SKAIČIUS 7 - tai atsiribojimo metai, kuomet vienatvė - geriausias draugas. Gali trūkti optimizmo, norėsis daugiau dėmesio skirti savianalizei ir pamąstyti apie gyvenimą. Metai gal ir ne itin aktyvūs, tačiau tai puiki galimybė susidėlioti kertinius taškus ir suprasti, kuriuo keliu tau reikia toliau eiti.

SKAIČIUS 8 - tai didelių ambicijų ir materialinės gerovės metai. Karjera, pinigai, tobulėjimas - norėsis siekti vis didesnių aukštumų. Puiku! Nebijok ir drąsiai ženk pirmyn, rizikuok ir bandyk savo jėgas. Dabar tam idealus laikas.

SKAIČIUS 9 - tai apibendrinimo metai, kuomet sulauki atpildo už tai, ką nuveikei iki šiol. Jei intensyviai dirbai, greičiausiai sulauksi pripažinimo ar naujų pasiūlymų, jei investavai į santykių kūrimą - galėsi mėgautis šiltais jausmais ir harmoninga ramybe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.