Gyvenimo numerologija: kokie likimo vingiai laukia 2018 metais

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei tikėtume numerologija, žmogaus gyvenimas sudarytas iš atskirų etapų, besitęsiančių maždaug 9 metus. Kiekviename iš šių etapų laukia tam tikri pakilimai ir nuosmukiai - vienais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams, kitais - vidiniam savęs puoselėjimui ar materialinio pagrindo kūrimui. Siūlome pabandyti vieną iš rekomenduojamų metodų, padedantį nustatyti, kokiame gyvenimo etape esi dabar ir kas tavęs laukia artimiausiu metu. Aklai tikėti nerekomenduojame, tačiau pažaisti juk kartais visai smagu.

Pirmiausia užsirašyk savo gimimo datą, o tuomet pasirink, kurių metų prognozė tave domina. Vietoj savo gimimo metų įrašyk pageidaujamus metus ir sudėk visus skaičius, kol gausis vienaženklė suma.

PVZ:
Tavo gimimo data: 1985.03.11
Tave dominanti data: 2018 metai
Skaičiavimas: 2+0+1+8+0+3+1+1=16; 1+6=7.

Belieka pažvelgti žemiau ir pažiūrėti, kas užkoduota po tavo skaičiumi.

SKAIČIUS 1 - tai naujos pradžios metai. Šiuo laikotarpiu verta rizikuoti ir bandyti atversti naują gyvenimo lapą - keisti darbą ar namus, užmegzti naujus santykius ar priimti svarbius sprendimus jau esamuose santykiuose.

SKAIČIUS 2 - tai sėkmingų santykių metai, kuomet daugiau dėmesio norisi skirti būtent asmeninio gyvenimo kūrimui. Metai palankūs ieškantiems tikros meilės ar norintiems sustiprinti tarpusavio ryšį.

SKAIČIUS 3 - tai savirealizacijos metai, kuomet didžiausias dėmesys turi būti skiriamas tavo asmenybės ugdymui. Investuok į save: užsirašyk į tave dominančius kursus, pradėk ką nors studijuoti, susirask naują, atsipalaiduoti padedančią veiklą. Investicijos į save atsipirks su kaupu.

SKAIČIUS 4 - tai stabilumo metai, kuomet neverta pernelyg rizikuoti ir geriau plaukti pasroviui. Galbūt iš šalies tai gali atrodyti nuobodoka, tačiau nepamiršk, kad srovė gali nunešti labai netikėtomis linkmėmis - ten, kur savo noru net nebūtum išdrįsusi plaukti.

SKAIČIUS 5 - tai didelių permainų ir rizikos metai. Greičiausiai santykiai liks antroje vietoje, nes norėsis išbandyti kažką naujo, galbūt net kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Ir pirmyn! Kada gi daugiau, jei ne dabar?

SKAIČIUS 6 - tai harmoningų santykių metai. Labai tikėtina, kad vienišės suras savo tikrąją meilę, o turinčios antrą pusę ištekės. Bet kuriuo atveju, šiais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti savo antrajai pusei ir jausmams puoselėti.

SKAIČIUS 7 - tai atsiribojimo metai, kuomet vienatvė - geriausias draugas. Gali trūkti optimizmo, norėsis daugiau dėmesio skirti savianalizei ir pamąstyti apie gyvenimą. Metai gal ir ne itin aktyvūs, tačiau tai puiki galimybė susidėlioti kertinius taškus ir suprasti, kuriuo keliu tau reikia toliau eiti.

SKAIČIUS 8 - tai didelių ambicijų ir materialinės gerovės metai. Karjera, pinigai, tobulėjimas - norėsis siekti vis didesnių aukštumų. Puiku! Nebijok ir drąsiai ženk pirmyn, rizikuok ir bandyk savo jėgas. Dabar tam idealus laikas.

SKAIČIUS 9 - tai apibendrinimo metai, kuomet sulauki atpildo už tai, ką nuveikei iki šiol. Jei intensyviai dirbai, greičiausiai sulauksi pripažinimo ar naujų pasiūlymų, jei investavai į santykių kūrimą - galėsi mėgautis šiltais jausmais ir harmoninga ramybe.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.