Gyveni ir kaifuoji... Rusijos turtuoliukų kasdienybė - pinigai ir nesibaigiantys vakarėliai

 (13)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nesvarbu, prieš kiek metų pabaigei mokyklą ar universitetą, artėjantis rugsėjis vis tiek asocijuojasi su nauja pradžia. Vasara baigėsi, linksmybės - taip pat. Tiesa, ne visiems... Yra žmonių, kuriems atostogos tęsiasi ištisus metus, o kartais ir visą gyvenimą. O ką? Jeigu tavo tėvelis - piniguose besimaudantis oligarchas, ko gi nesilinksminti?

Prabangūs vakarėliai, egzotiškos kelionės, naujausi automobiliai... Na, kas norėtų sėdėti palinkęs prie knygų ar 8 valandas prikaltas prie kėdės biure? Mes tai sėdime, bet bent jau smaginamės žiūrėdami, kaip gyvena kiti, šį kartą - jaunieji Rusijos turtuoliukai.

A photo posted by 🇷🇺richrussiankids (@richrussianklds) on Aug 22, 2016 at 1:38pm PDT

A photo posted by @arturlike1 on Jul 19, 2016 at 10:02am PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Praūžė pirmoji diena grožio, mados ir stiliaus parodoje

Šiandien Klaipėdos „Švyturio“ arenoje po vienu stogu prasidėjo XIII-oji Tarptautinė grožio industrijos paroda „GROŽIS 2017“ ir mados paroda „STILIUZ 2017“. Tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą pasiruošęs renginys žada ne tik nuolaidas profesionalioms grožio priemonėms ar madingiems daiktams, bet specializuotus seminarus, parodas ir užsiėmimus.

Suktas likimo vingis gražuolę madam de Brinvilliers pavertė žudike

Nežinia, kaip būtų susiklostęs madam de Brinvilliers gyvenimas, jei jos tėvas nebūtų uždraudęs matytis su mylimuoju. Deja, gražuole tituluojamos merginos gyvenimo istorija baigėsi labai liūdnai.

COSMO kino vakaras su komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera

Spalio COSMOPOLITAN kino vakare – romantinės komedijos KAIP IŠSIRINKTI VYRĄ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!