GREITAS TESTAS: tavo asmenybę atskleis rankinės turinys

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, jei nori sužinoti šį tą apie moterį, tereikia žvilgtelėti į jos rankinę, tiksliau - į jos vidų. Taigi, užmesk akį į savo rankinės ar kuprinės turinį, ką jis atskleidžia apie tavo asmenybę?

1. Jeigu rankinėje - nuolatinė betvarkė

Chaosas dažniausiai matomas kūrybingų, emocionalių, atvirų ir jautrių asmenybių rankinėse. Joms sunku susitelkti ties vienu dalyku, jų interesai įvairiapusiai, kartais sunkiai suderinami. Tokios moterys lengvai keičia vieną veiklos sferą kita, tai joms padeda patirti daugiau ir realizuoti skirtingas savo puses. Visgi dėl nuolatinės kaitos tokioms moterims pritrūksta kantrybės siekti profesinių aukštumų ir kitų gyvenimo tikslų.

2. Jei rankinėje - ideali tvarka

Jei rankinėje visi daiktai turi savo vietą ir prireikus juos randi per sekundę, veikiausiai esi pedantiška, disciplinuota ir racionali asmenybė. Kiti vertina tavo atsakingumą, organizuotumą, bet dažnai aplinkiniams gali pasirodyti nuobodi ar pilkoka. Tvarkinguolėms sunku improvizuoti, dažniausiai jos visa atlieka tik pagal instrukcijas. Net ir tada, kai taisyklių laikytis nereikia, jos vistiek susikuria tam tikras savas.

3. Jei rankinė pusiau tvarkinga

Ta, kurios rankinėje daiktai lyg ir turi savo vietą, tačiau juos rasti gali tik pati rankinės savininkė, yra smalsi, pasinėrusi į nuolatinius ieškojimus, bet nepuoselėjanti didelių ambicijų. Ji lengvai įsisaviną informaciją, bet yra pažeidžiama, naivi ir patikli.

4. Jei pagrindinis daiktas rankinėje - kosmetinė

Jei didžiąją rankinės turinio dalį sudaro kosmetika, greičiausiai esi impulsyvi, nesugebi geidžiamų dalykų atskirti nuo tų, kurie egzistuoja realybėje. Gausus kosmetikos krepšelis byloja ir apie asmenybės dangstymąsi savotiška kauke - prieš kitus bijai būti tokia, kokia esi iš tiesų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.