Gražuolė kanadietė, uždirbanti milijonus vien savo išvaizda

 (65)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Susipažink: prieš tavo akis - kanadietė Amanda Elise Lee. Galbūt Instagramo platybėse panašių į Amandą tūkstančiai, tačiau tikrai ne kiekviena iš jų savo išvaizda ir keliamomis nuotraukomis sugeba uždirbti tokius pinigus.

Paauglystėje Amanda buvo įsitikinusi, kad yra pernelyg liekna ir neturi dailių moteriškų linijų, todėl užsirašė į sporto klubą ir pradėjo dirbti su savo kūnu. Rezultatus matai pati! Merginos Instagram paskyrą seka beveik 10 milijonų žmonių, o toks gerbėjų kiekis padeda uždirbti nemenkus pinigus - paprasta reklaminė nuotrauka Amandos paskyroje kainuoja 5 000 dolerių, o už subtiliai pateiktą reklamą ir Amandos rekomendaciją teks sumokėti 25 000 dolerių. Žinai kiek mergina uždirbo vien per praėjusius metus? Apvalius 2 milijonus!

Gali šiaip akis paganyti, o taip pat ir pasisemti idėjų sporto treniruotėms - Amandos puslapyje nemažai naudingų pratimų, kuriuos verta išbandyti pačiai.

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Oct 16, 2016 at 5:29pm PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Jul 11, 2016 at 4:19pm PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Jul 3, 2016 at 12:00pm PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Apr 27, 2016 at 8:57am PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Dec 28, 2015 at 12:38pm PST

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Sep 14, 2015 at 1:50pm PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Jun 18, 2014 at 12:54pm PDT

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on Aug 20, 2014 at 12:32pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.