Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!
© Stop kadras

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Game night / Žaidimų vakaras

Žavingoji Rachel McAdams ir gražuolis Jasonas Batemanas tobulai tinka komedijoms. Šį kartą aktoriai vaidina Enę ir Maksą - porelę, kuri turi pomėgį organizuoti žaidimų vakarus sau ir savo draugams. Tačiau vieną dieną pro duris įžengia Jasono brolis Bruksas ir sujaukia ramią nusistovėjusią kasdienybę. Bruksas pasiūlo paįvairinti žaidimą ir inscenizuoti vieno iš jų pagrobimą - pasitelkus detektyvinius gabumus teks išsiaiškinti, kur dingo auka ir kokie yra nusikaltimo motyvai.

Seksui ne / Blockers

Lizą, Hunterį ir Michelą sieja šis tas bendro - jie visi augina paaugles, kurios turi slaptą planą išleistuvių vakarui - atsisveikinti su savo nekaltybe. Apie tai sužinoję tėvai pasiryžta sugriauti visus merginų planus. Tad operacija „Seksui ne!“ prasideda.

Ocean's 8 / Oušeno aštuntukas

Įspūdingame „Met Gala“ renginyje planuojamas stambus apiplėšimas, o visam paradui vadovauja gudrios ir beprotiškai žavingos damos. Kaip merginoms seksis - būtinai pasižiūrėk pati! Ką tik pasirodęs filmas pretenduoja tapti geriausia 2018 metų komedija. Ko verta vien aktorių sudėtis - Rihanna, Sandra Bullok, Cate Blanchett, Anne Hathaway... Epizodiškai filme išvysime ir kitų žinomų damų, pavyzdžiui, Kim Kardashian. Kaip prisikviesti tiek daug žvaigždžių? Filmo kūrėjai problemą išsprendė originaliai: scenas filmavo tikrame apdovanojimų renginyje, tad žvaigždės pačios atėjo į filmavimo aikštelę!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dvyniams - permainos santykiuose, o Vėžiams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Žuvų laukia jausmai, o Liūtams...

Šiandienos horoskopas jau čia! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui suplanavo žvaigždės.

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

Svarstyklėms patariama būti atsargioms meilės reikaluose, o Liūtams...

Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui šiandien suplanavo žvaigždės!

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (1)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.