Gegužės mėnesio HOROSKOPAS

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

JAUTIS 04 20-05 21

Tavo mėnuo – ruoškis! Gegužės 15-ąją revoliucinių pokyčių meistras Uranas atkeliauja į tavo ženklą. Tau pokyčius reiškia naujos idėjos ir kelionės, tik nepervertink savo finansinių galimybių. Mėnesio pabaigoje gali tikėtis labai svarbių naujienų, tačiau prieš pradėdama veikti skrupulingai patikrink šaltinio patikimumą.

TAVO METAI. Aplinkiniams atrodai stipri, stabili, bet kai už nugaros atsistos Uranas, gali visus šokiruoti. Pergalių darbe tikėkis lapkritį, nors darbų ir iki tol netrūks. Kad ir kas nutiktų, kliaukis intuicija ir nebijok ambicingų projektų.

AVINAS 03 21–04 19

Pagaliau šviečia poilsio pertraukėlė! Gegužės 15-ąją nenuspėjamasis Uranas pajudės iš tavo ženklo, drauge užleisdamas vietą ilgai lauktam stabilumui. Įleisk šaknis tvirčiau, nes aušta palankus periodas. Kai gegužės 20-ąją Saulė įriedės į Dvynius, turėtum tapti itin laukiama renginiuose.

JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: net neįtikėtina, kad jis toks ramus, turint omenyje, koks užimtas yra. Tik nepamiršk jo dėl to pagirti.

DVYNIAI 05 22–06 20

Iki pat gegužės 19-osios tavo ženkle viešpataus meilės planeta Venera, tad gali tikėtis itin daug dėmesio. O kai 20 dieną į tavo ženklą atkeliaus Saulė, meilė apskritai nušvis visomis spalvomis. Tik neleisk jai tavęs apakinti, kad nebematytum realaus pasaulio problemų, – dar iki birželio gali sulaukti netikėtų sąskaitų.

JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis tuo pat metu bus ir namisėda, ir vakarėlių siela. Toks jau jis nenuspėjamas, susitaikyk su tuo.

VĖŽYS 06 21–07 22

Laukia tolygus ir ramus plaukimas gyvenimo srove. Darbe siautėjusios dramos turėtų nurimti mėnesio viduryje, nes iš tavo karjeros zonos išsinešdins nenuspėjamasis Uranas. Gegužės 19-ąją į tavo ženklą atkeliaus Venera ir sužadins norą flirtuoti, nerti į romantiką. Tik nesielk pernelyg ūmiai – apie 25 dieną gali sužinoti kai ką svarbaus.

JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: olialia! Mėnesio pabaigoje jis bus ypač meilus, tad drąsiai sakyk, ko ypač norėtųsi miegamajame.

LIŪTAS 07 23–08 22

Mėnesiui įpusėjus pasirenk karjeros drebėjimui. Pasistenk išlikti pozityvi ir pamėgink įžvelgti naujų galimybių. Ypač praverstų naujos pažintys, tad kuo dažniau jas ir megzk realybėje. Nuo 20 dienos leisk sau bent dieną atsipūsti, o baigiantis mėnesiui pasirenk audringiems jausmams – dėl tos gegužės 29-ąją įvyksiančios pilnaties.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis šiuo metu iki ausų paniręs į darbą, tad jam praverstų tavo parama, kad stogas galutinai nenučiuožtų...

MERGELĖ 08 23–09 22

Kuklumas – toks pervertinamas dalykas. Mėgaukis pripažinimu darbe – tai gali tave pastūmėti tiesiai į kitą fantastišką momentą. Mėnesio pabaigoje tark „taip“ nepaprastos kelionės planams. Tau jos reikia, kad atgautum jėgas ir atnaujintum perspektyvą. Be to, ji padės išvalyti iš galvos apmusijusias mintis ir pasirengti svarbiam įvykiui mėnesio pabaigoje.

JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus itin patenkintas savimi ir geros nuotaikos. Drauge švęskite jo pergales, ir jis atsilygins meile.

SVARSTYKLĖS 09 23–10 22

Čiupk vadžias – metas šokti tiesiai į trasą! Jei elgsiesi gerai, tikrai gali tikėtis atlyginimo, tačiau būk atsargi, jei pernelyg išlaidausi. Mėnesio pabaigoje pagaliau aplankys nušvitimas kokių nors itin svarbių santykių klausimu. Jei teks tolyn judėti vienai, eik trumpų atostogų – tai padės atsigauti (o gal ir sutikti ką nors kitą).

JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus nekokios nuotaikos. Pasikalbėk su juo – jam reikia išsilieti.

SKORPIONAS 10 23–11 21

Metas tvarkytis asmeninį gyvenimą. Kai gegužės 8-ąją Saulė stos priešais sėkmę dalijantį Jupiterį, arba sutiksi naują žmogų, arba dar labiau suartėsi su jau esamu partneriu. 15-ąją dieną prasidėsianti jaunatis suteiks aiškumo dėl tavo statuso. Baigiantis gegužei kliaukis savo itin stipriu emociniu intelektu – tai padės aiškiai suvokti savo ateitį.

JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis bus pasirengęs dovanoti labai daug meilės – jei ne dabar, tai tikrai vėliau.

ŠAULYS 11 22–12 21

Tau trūksta, na, visiškai nedaug, kad pagaliau būtum visiškai viskuo patenkinta. Darbo reikalai gali banguoti, tačiau jei suteiksi jiems daugiau struktūriškumo (užuot kaip visada elgusis spontaniškai), iš tiesų seksis kur kas geriau. Apie mėnesio vidurį pajusi turinti jėgų laikytis kažkurio sveiko įpročio. Na, o mėnesio pabaiga idealiai tiks meilei, mat gegužės 29-ąją tavo ženkle atsidurs pilnatis. Taip nutinka tik kartą per metus, tad būk drąsi!

JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: mėnesio pabaigoje jos dėmesys tiesiog vers tave iš kojų.

OŽIARAGIS 12 22–01 19

Šis mėnuo – meilės reikalų mėnuo. Jei esi vieniša, gali tikėtis daugiau nei vieno gerbėjo, kai kurie jų turėtų ypač maloniai nuteikti. Visi ženklai rodo, kad meilės ugnis ypač kaitriai liepsnos mėnesio viduryje. Gegužės 19-ąją į tavo santykių zoną įriedės Venera, tad viskas turėtų klostytis puikiai. Tik nepamiršk darbo, gerai?

JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: o, ponas rimtuolis – net ir jis nesugebės atsispirti tavo žaismingumui.

VANDENIS 01 20–02 18

Kuriam laikui išjunk smegenis ir kreipk dėmesį vien į tai, ką kuždės širdis bei intuicija, ypač gegužės 11-ąją. Kai 20 dieną Saulė įriedės į Dvynių ženklą, gyvenimas palengvės ir pašviesės. Mėnesio pabaigoje lauk staigmenos – žinios, kad draugui patinki kur kas labiau nei tiesiog draugė.

JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus draskomas emocjių. Geriausia, ką gali padaryti, – tai įdėmiai jį išklausyti.

ŽUVYS 02 19–03 20

Tegu tavo aistra kelionėms šį kartą virsta laiku sau palepinti. Mėnesiui įpusėjus gali sulaukti naujų galimybių. Pasikliauk nuojauta, tačiau nebūk pernelyg impulsyvi – nauja informacija gali pakeisti tavo požiūrį į situaciją. Gegužės pabaigoje leisk kelią rodyti savo vidiniam kompasui.

JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: padėk jam ištrūkti iš darbo aplinkos, kad abu galėtumėte pasimėgauti kelione dviem.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (5)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!