Garsus Japonijos sekso paprotys, šiurpinantis europiečius

 (57)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Japonija – nuostabi, retkarčiais mums sunkiai suprantama šalis. Galbūt prisimeni, kaip rašėme apie tai, kodėl Japonijos mokyklose tikrinama, ar mergaitės dėvi apatines kelnaites. Taip, taip... Skamba beprotiškai, tačiau tokia realybė - moksleivės uždirbinėja pinigus pardavinėdamos savo padėvėtas apatines kelnaites. Panagrinėjus Japonijos seksualinio gyvenimo ypatybes, keistų įdomybių galima atrasti kur kas daugiau. Pavyzdžiui, sena Yobai tradicija, kuri europiečiams niekuomet nebuvo suvokiama.

Dabar ši tradicija jau beveik išnykusi, tačiau anksčiau atokesniuose Japonijos kaimuose buvo labai paplitęs yobai, dar kitaip vadinamas „atsėlinantis naktį“ paprotys, kuris daugeliui jaunų žmonių buvo tarsi įvadas į seksualinį gyvenimą.

Yobai esmė: į miegančios mergaitės kambarį įsėlindavo paslaptingas nepažįstamasis, prisiglausdavo iš nugaros ir be jokių užuolankų išsakydavo savo ketinimus. Jei mergina sutikdavo, porelė seksu mėgaudavosi iki ryto, stengdamasi sukelti kuo mažiau triukšmo. Po to naktinis svečias taip pat nepastebimai pasišalindavo.

Vadovaujantis logika, jaunas žmogus kaip ir turėjo būti pažįstamas su mergina ir jos šeima. Neretai yobai būdavo tam tikra preliudija tolimesnėms vestuvėms. Tėvai neva nepastebėdavo slaptų apsilankymų ir nieko negirdėdavo, tačiau vieną dieną jie yobistą sučiupdavo, viešai jį išgėdindavo, šis raudonuodamas iš gėdos su viskuo sutikdavo, o už keleto dienų porelė susituokdavo, kad galėtų teisėtai atsiduoti nevaržomam seksui.

Įdomumo dėlei reikia paminėti, kad ne visiems jaunuoliams „naktiniai žygiai“ baigdavosi sėkmingai. Ypač kai derliaus nuėmimo metu jaunuoliai būdavo samdomi darbams ir siunčiami į atokesnius kaimus, kur vietinių merginų nepažinodavo. Tuomet nutikdavo ir neplanuotų nesėkmių, kuomet jaunuolio užklupta mieganti mergina pasirodydavo atgrasios išvaizdos, tačiau kelio atgal jau nebūdavo. Juk priešingu atveju jaunuolis galėjo būti apkaltintas vagyste ir net nubaustas mirtimi.

Iš esmės merginos sutikimas ir nebuvo būtinas, yoba nebuvo laikoma prievartavimu, svarbiausia – laikytis kai kurių taisyklių: į namus įžengti reikia nuogam (pvz. Fukuokos mieste į namus įsiveržusio nuogo žmogaus pulti buvo negalima, nes jo tikslas tikėtina buvo yoba, o ne vagystė). Antra taisyklė - nevalia triukšmauti. Taip pat buvo reikalaujama užsiimti saugiu seksu – veidą uždengti kauke tam, kad apsaugotum save ir merginą nuo gėdos, jei ši staiga dėl kažkokių priežasčių pradėtų rėkti: „Gelbėkite, prievartauja“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.