Garsus Japonijos sekso paprotys, šiurpinantis europiečius

 (57)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Japonija – nuostabi, retkarčiais mums sunkiai suprantama šalis. Galbūt prisimeni, kaip rašėme apie tai, kodėl Japonijos mokyklose tikrinama, ar mergaitės dėvi apatines kelnaites. Taip, taip... Skamba beprotiškai, tačiau tokia realybė - moksleivės uždirbinėja pinigus pardavinėdamos savo padėvėtas apatines kelnaites. Panagrinėjus Japonijos seksualinio gyvenimo ypatybes, keistų įdomybių galima atrasti kur kas daugiau. Pavyzdžiui, sena Yobai tradicija, kuri europiečiams niekuomet nebuvo suvokiama.

Dabar ši tradicija jau beveik išnykusi, tačiau anksčiau atokesniuose Japonijos kaimuose buvo labai paplitęs yobai, dar kitaip vadinamas „atsėlinantis naktį“ paprotys, kuris daugeliui jaunų žmonių buvo tarsi įvadas į seksualinį gyvenimą.

Yobai esmė: į miegančios mergaitės kambarį įsėlindavo paslaptingas nepažįstamasis, prisiglausdavo iš nugaros ir be jokių užuolankų išsakydavo savo ketinimus. Jei mergina sutikdavo, porelė seksu mėgaudavosi iki ryto, stengdamasi sukelti kuo mažiau triukšmo. Po to naktinis svečias taip pat nepastebimai pasišalindavo.

Vadovaujantis logika, jaunas žmogus kaip ir turėjo būti pažįstamas su mergina ir jos šeima. Neretai yobai būdavo tam tikra preliudija tolimesnėms vestuvėms. Tėvai neva nepastebėdavo slaptų apsilankymų ir nieko negirdėdavo, tačiau vieną dieną jie yobistą sučiupdavo, viešai jį išgėdindavo, šis raudonuodamas iš gėdos su viskuo sutikdavo, o už keleto dienų porelė susituokdavo, kad galėtų teisėtai atsiduoti nevaržomam seksui.

Įdomumo dėlei reikia paminėti, kad ne visiems jaunuoliams „naktiniai žygiai“ baigdavosi sėkmingai. Ypač kai derliaus nuėmimo metu jaunuoliai būdavo samdomi darbams ir siunčiami į atokesnius kaimus, kur vietinių merginų nepažinodavo. Tuomet nutikdavo ir neplanuotų nesėkmių, kuomet jaunuolio užklupta mieganti mergina pasirodydavo atgrasios išvaizdos, tačiau kelio atgal jau nebūdavo. Juk priešingu atveju jaunuolis galėjo būti apkaltintas vagyste ir net nubaustas mirtimi.

Iš esmės merginos sutikimas ir nebuvo būtinas, yoba nebuvo laikoma prievartavimu, svarbiausia – laikytis kai kurių taisyklių: į namus įžengti reikia nuogam (pvz. Fukuokos mieste į namus įsiveržusio nuogo žmogaus pulti buvo negalima, nes jo tikslas tikėtina buvo yoba, o ne vagystė). Antra taisyklė - nevalia triukšmauti. Taip pat buvo reikalaujama užsiimti saugiu seksu – veidą uždengti kauke tam, kad apsaugotum save ir merginą nuo gėdos, jei ši staiga dėl kažkokių priežasčių pradėtų rėkti: „Gelbėkite, prievartauja“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.