Garsiausios pasaulio ištvirkėlės, kurioms negaliojo jokios moralės normos

© Vida Pres

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Stereotipiškai moterims priskiriamas privalomas kuklumas, nekreipiant dėmesio į asmeninius jų poreikius. Turime atitikti tam tikrus moralės standartus, kurie, reikia pripažinti, ne visuomet vienodai taikomi vyrams.

Tačiau tos, kurios sugebėjo pasiekti aukštą padėtį visuomenėje, galėjo leisti sau pasiųsti pabodusią moralę kuo toliau. Šios damos sulaužė moterims primestas taisykles ir ėmė iš gyvenimo tai, ko joms norėjosi.

Filmas „Kleopatra“, 1963 m.
Filmas „Kleopatra“, 1963 m.
© Vida Press

Kleopatra

Dėl šios protingos ir gudrios gražuolės Cezaris, o vėliau ir Markas Antonijus, buvo pasirengę viskam. Ir net nemėgino sutramdyti jos būdo. Na ką ten Cezaris, vyrai sutikdavo su mirties bausme vien dėl nakties su Kleopatra!

Messalina
Messalina
© Vida Press

Messalina

Romos imperatoriui Klaudijui teko labiausiai ištvirkusi „pirmoji ponia“ istorijoje. Messalina nepraleisdavo nė vieno simpatiško legionieriaus, o kai ėmė ir to nepakakti, Messalina tiesiog atidarė viešnamį.

Tacitas Messalinos moralei skyrė vietą vienoje savo istorinių esė. Didysis filosofas su nuostaba aprašo keistas varžybas tarp imperatoriaus žmonos ir meilės vaidilutės: damos susiginčijo, kuri suteiks per vieną naktį laimę didesniam vyrų skaičiui. 25 prieš 50 – Messalinos pergalė buvo akivaizdi.

Giovanna
Giovanna
© Vida Press

Giovanna iš Neapolio

Erotika alsuojantį „Dekameroną“ septyniolikmetei karalienei skaitė pats jos autorius Giovanni Boccaccio, o tai galimai ir paskatino jos padidėjusį susidomėjimą kūniškais dalykais. Nuo kitų mėlynojo kraujo ištvirkėlių Giovanna iš Neapolio išsiskyrė meile keliems partneriams toje pačioje lovoje.

Markizė de Pompadour
Markizė de Pompadour
© Vida Press


Markizė de Pompadour

Kas dar galvoja, kad išorė nėra svarbiausia žmogaus savybė? Jeanne-Antoinette Poisson susiplanavo savo gyvenimą, pasikliaudama vien šiuo koziriu. Planas, tiesą sakant, buvo ganėtinai paprastas: susitikti su karaliumi ir susukti jam galvą – iš tokių tinklų dar niekas neišsipainiojo.

Liudvikas XV du dešimtmečius markizę de Pompadour laikė favorite ir ypač gyrė jos organizacinius sugebėjimus. Ji žinojo, kad vyrui visada reikia naujų trofėjų, todėl pasirūpino, kad karalius turėtų visą viešnamį.

Asociatyvinė nuotr.
Asociatyvinė nuotr.
© Vida Press


Elizaveta Romanova

Dar prieš ateidama į sostą Elizaveta Romanova pagarsėjo savo laisvu būdu. Į svitą ji rinkosi dailius vyrus, visai nekreipdama dėmesio į jų statusą: kareiviai, tarnai, muzikantai ir kiti gaudavo titulus jau po pirmosios nakties jos buduare.

Galų gale, Elizavetos Romanovos nuotykiai ėmė piktinti net labiausiai patyrusias kurtizanes: kur tai matyta, kad iškart keturi meilužiai gyventų vienuose rūmuose ir keistų vienas kitą miegamajame!

Madame du Barry
Madame du Barry
© Vida Press


Grafienė du Barry

Vienuolyno celė ne itin traukė Jeanne Becu, todėl patrakusi mergaitė pabėgo iš gimtojo vienuolyno būdama vos trylikos. Paryžiuje ji su malonumu užsiėmė prostitucija.

Grafas Guillaume’as du Barry pasiėmė žaviąją ištvirkėlę į savo rūmus tiesiog iš gatvės ir savo nelaimei pagyrė jaunąją gražuolę karaliui. Liudvikas XV buvo toks sužavėtas, kad persivežė ją pas save. Į mielą jos įprotį priimti gerbėjus už pinigus Liudvikas XV žiūrėjo pro pirštus – pamanyk, kam nepasitaiko!

Asociatyvinė nuotr.
Asociatyvinė nuotr.
© Vida Press

Jekaterina II

Jekaterinos II valdymas neapsiėjo be kelių intymaus pobūdžio skandalų. Dar jaunystėje jos nuolatinių meilužių skaičius viršijo tris dešimtis. Sėdusi į sostą, Jekaterina II tapo kiek išrankesnė: nuo to laiko kiekvieną kandidatą į lovos draugus tikrino jos asmeninės freilinos. Kunigaikštis Potiomkinas, beje, iš Jekaterinos II nesutramdomo būdo susikrovė nemenkus turtus – už nemenkus pinigus jis potencialiam favoritui surengdavo asmeninį susitikimą su ja.

Marija Antuanetė
Marija Antuanetė
© Vida Press


Marija Antuanetė

Jaunosios Marijos Antuanetės vyras kentėjo nuo impotencijos ir ji su tuo taikstytis nesiruošė. Kiekviename pokylyje karališkoji kurtizanė susirinkdavo gerbėjus, su kuriais praleisdavo naktį nuošaliuose ir nelabai rūmų kampeliuose.

Gala Dali
Gala Dali
© Vida Press

Gala Dali

Salvadoras Dali savo žmoną laikė mūza, be kurios menas neįsivaizduojamas. Galbūt visa esmė slypi jos lengvabūdiškame charakteryje? Galbūt tai jis vertė vyrus veikti? Jelena Djakonova nepakeitė savo įpročių ir ištekėjusi už genijaus. S. Dali leido Galai rinktis meilužius ir suvilioti draugus, kuo mūza savo laisvalaikiu ir užsiimdavo.

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Dienos horoskopas: Dvyniai sulauks dėmesio iš priešingos lyties atstovų

Dienos horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada teigiamas permainas. Paskaityk, ką žvaigždės suplanavo tau!

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.