Gardūs šventiniai blyneliai su ikrais

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasigamink itin paprastų, bet labai skanių blynelių su raudonaisiais ikrais. Tai šventiškas, greitai pagaminamas patiekalas, kuriam labiausiai tiktų lašišų ikrai.

Reikės:

* 50 ml rapsų aliejaus

* žiupsnelio cukraus

* žiupsnelio druskos

* 50 g sviesto

* 0,5 l pienos (2,5%)

* 3 kiaušinių

* 250 g ryžių miltų (gali naudoti ir kitokius)

* 200 g raudonų lašišų ikrų

* petražolių

Į dubenį įpilk 250 ml pieno ir išplak jį su miltais (miltus berk pamažu). Tuomet į šį mišinį supilk kiaušinius, išplaktus su druska ir cukrumi, viską gerai išmaišyk. Įpilk dar 250 ml pieno, 50 ml aliejaus, dar kartą gerai išmaišyk. Įkaitintoje keptuvėje su šlakeliu aliejaus kepk plonesnius blynelius. Į iškeptą blynelį dėk šaukštelį raudonųjų ikrų, jį susuk ir perpjauk pusiau. Blynelius patiek apibarstytus kapotomis petražolėmis su gabalėliu sviesto.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.