Finansinis 2017 metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas
Pagaliau ir Avinai galės lengviau atsikvėpti. Visų pirma dėl to, kad pats likimas jiems pametės įvairiausių galimybių, antra – dėl mokymosi taupyti: jei seniau norėjosi tiesiog mėgautis finansine laisve, šiais metais bus maloniau atsidėti ateičiai ir matyti didėjančias santaupas rimtesniems pirkiniams. Tačiau jeigu 2017 metais pinigai pasipils tarsi iš gausybės rago, tiesiog būtinai turi dalį jų skirti savo malonumui – atostogoms, išvaizdos tobulinimui ir t.t. Investicijos į savo gerovę pritrauks tik dar didesnius pinigus.

Jautis
Sėkmė pro ryžtinguosius Jaučius 2017 metais tikrai nepraeis. Ypatingai sektis turėtų tiems, kurie dirba patys sau. Tačiau nepaisant optimistinių prognozių, nuo vasario vidurio iki balandžio pabaigos reikėtų susilaikyti nuo rimtesnių pirkinių ir stambių išlaidų. Su Jaučiais taip jau yra – ant lėkštutės niekas nieko neatneša, viską tenka uždirbti pačiam. Ne išimtis bus ir šie metai, todėl net jei pinigėliai atsiras tarsi iš niekur, kartu atkeliaus ir papildomos išlaidos. Taigi reikia atsidėti bent dalelę netikėtumams.

Dvyniai
Dvyniai galimybių kilti karjeros laiptais tikrai turės, o ir pinigų jiems žadama daugiau, nei praėjusiais metais. Tačiau turi įsidėmėti vieną svarbų dalyką – neleisk pinigų, kol jų dar neturi savo kišenėje. Metai gali būti labai permainingi: vieną dieną – nerealus pasiūlymas, kitą dieną – tik miražas. Todėl iš pradžių uždirbk, o jau tuomet išlaidauk. Šiais metais taip pat venk stambių pirkinių ir ilgalaikių finansinių įsipareigojimų.

Vėžys
2017 metai žada svarbias permainas. O jei tiksliau – postūmius toms permainoms. Jei iki šiol nebuvai patenkinta esama situacija, bet baiminasi kažką keisti, dabar – pats metas viską pradėti nuo nulio. Visos permainos tau tik į gerą, ypatingai kalbant apie darbus ir finansus. Išdrįsi žengti vieną mažą žingsnelį ir pamatysi, kaip prieš tave atsivers visai kitas pasaulis. Tavo misija – pradėti pačiai save vertinti, kad tavo gabumus pastebėtų ir kiti.

Liūtas
Ateinančiais metais viskas eisis tarsi sviestu patepta. Turėsi nemažai išlaidų (ir planuotų, ir nelabai), tačiau kartu su išlaidomis ateis ir netikėti pinigai. Ar algą pakels, ar darbovietę pakeisi, o gal net loterijoje laimėsi – regis, gyvenimas pats sudėlios viską taip, kad be didesnio vargo visos problemos išsispręstų. Vasara Liūtams – aukso laikas. Būtent tuomet turėtum ypatingai stengtis maksimaliai išnaudoti visas galimybes - daugiau rodyk savo gabumus, nebijok pasireikšti, bendrauk siūlyk idėjas ir t.t.

Mergelė
Mergelėms didelių permainų finansinėje srityje nežadama, tačiau ir čia yra savų pliusų. Juk tu visada žinai, kam ir kiek pinigų reikės skirti, moki atsidėti ir racionaliai tuos pinigus leisti. Vadinasi stabilumas tavo gyvenime ir toliau išliks. Tačiau tai nereiškia, kad gali sėdėti susikėlusi kojas ir poilsiauti. 2017 metai labai palankūs naujų perspektyvų paieškai. Pagalvok, ką gyvenime norėtum veikti ir užmesk pirmąjį kabliuką. Žiūrėk, gal netikėtai užkibs auksinė žuvelė?

Svarstyklės
Ypatingų permainų Svarstyklių finansiniame gyvenime nenusimato. Kur kas daugiau įdomybių vyks santykiuose – norėsis naujovių, kažką keisti, gal netgi spjauti į tai, ką turėjai ir viską pradėti iš naujo. Darbinėje srityje tas poreikis taip pat bus juntamas, tačiau išsiveržti iš komforto zonos pavyks ne kiekvienam. Jei pasiliksi ten kur esi – pokyčių nesitikėk, viskas ir toliau plauks ta pačia vaga.

Skorpionas
Esminiu pokyčiu Skorpionams 2017 metais taps karjeros šuolis. Beje, tai bus net ne šuolis, o tikras svaiginantis skrydis! BET... sulaukusi teisingo momento turi išdrįsti tai padaryti. 2017 metais nenumok ranka į pasitaikiusias galimybes ir išnaudok savo potencialą visu šimtu procentų, net jei iš pradžių atrodys, kad veltui vargsti.

Šaulys
Ateinančių metų tikslas - norėti saikingai. Galimybių tau tikrai netrūks, tačiau nereikėtų aklai pasinerti į darbus ir pinigų uždirbinėjimą, nes taip prarasi naujas galimybes. Daugiau dėmesio skirk naujoms pažintims, įdomiam laisvalaikiui, naujoms patirtims. Būtent per laisvalaikį netikėtai gali keistis ir tavo finansinė situacija. Kažkas kažką pasiūlys, kažkur būsi pastebėta, išgirsta, įsiminta...

Ožiaragis
Ožiaragiams pats metas tiesiog ramiai atsisėsti ir pagaliau nuspręsti, kuriuo keliu jos nori eiti, nes mėtymasis nuo vieno, prie kito jokios naudos neduoda. Jei nori įsitvirtinti ir netgi pakilti karjeros laiptais – darbas turės tapti prioritetu. Tikrai nesakome, kad turi atsisakyti asmeninio gyvenimo, bet jis turėtų prasidėti tuomet, kai visi darbai iki galo atlikti, o ne atidėti rytdienai. Tavyje yra tiek daug pasitikėjimo savimi ir šarmo, kad galėtum užkariauti visą pasaulį! Susikaupk, turėk aiškų tikslą ir jau metų pabaigoje pamatysi, kaip finansine prasme tavo gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis.

Vandenis
Juodasis Vandenių periodas, regis, liks tolimoje praeityje. Žadami labai įdomūs pokyčiai, kurie gali kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą – tiek darbinį, tiek asmeninį. Vienintelis dalykas, ko tau reikės – tai drąsa. Ar pasiryžtum viską pradėti nuo nulio? O išvykti į užsienį? Panašių pasiūlymų gali sulaukti ir būtent tai gali tau atverti visai kitus horizontus.

Žuvys
2017 metų Žuvų atstovams galima tik pavydėti. Jei iki šiol atrodė, kad įdedi labai daug pastangų, o nematai jokių rezultatų – dabar bus atvirkščiai: mažiau stengsiesi, o daugiau turėsi. Paradoksalu? Na, gal ne visai taip. Tiesiog pagaliau tu atsimerksi ir pradėsi kitaip vertinti pati save, o tuo pačiu kitomis akimis tave pamatys ir kiti. Jei leidi lipti sau ant galvos, aplinkiniai būtinai tą ir darys – būtent taip tu gyvenai iki šiol. Gerai, kad tai jau liko praeityje. Metas parodyti tikrąjį, ryžtingąjį Žuvytės charakterį!

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.