Didžiųjų aiškiaregių pranašystės 2016 metams

 (103)
Cosmo.ru puslapyje radome įdomų straipsnį apie garsiausius pasaulio aiškiaregius ir jų pranašystes 2016 metams. Aklai tikėti nesiūlome, juk tie patys aiškiaregiai pranašauja daugybę dalykų, o kiek iš jų pasitvirtina – niekas nežino. Tiesiog atkreipiame dėmesį tik tuomet, kai kuri nors pranašystė išsipildo. Tiesa, 2016 metų pranašystės labai jau kuklios. Matyt didieji aiškiaregiai išsisėmė. Bet kuriuo atveju paskaityti visuomet smalsu!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vanga – viena garsiausių pasaulio aiškiaregių. Vanga teigė, kad jos neįprastas galias lemia nematomos būtybės, perduodančios reikalingą informaciją apie žmogų. Kiekvieno žmogaus gyvenimas, nuo pat gimimo iki mirties jai buvęs prieš akis. Ji teigė, kad matanti ir bendraujanti su žmonėmis, mirusiais prieš šimtus metų. Pasakojama, kad Vanga išpranašavusi Tarybų Sąjungos žlugimą, Černobylio katastrofą, Stalino mirties datą, povandeninio laivo Kurskas tragediją, rugsėjo 11 atakas, tikslią savo mirties datą. Kritikai teigia, kad mįslingos Vangos pranašystės gali būti pritaikytos bet kokiam anksčiau ar vėliau įvyksiančiam įvykiui. Taip pat teigiama, kad ji gaudavusi informacijos iš Todoro Živkovo vyriausybės, kuri padėdavusi jai nuspėti įvykius.

Pranašystė: 2016 pasaulį sukrės „Didysis islamo karas“, kuris nulems tolimesnį Europos likimą. Milžiniški plotai taps tuščia žeme, o pati Europa, po priešų panaudoto cheminio ginklo, nustos egzistuoti dabartine forma. Aiškiaregės prognozėmis, 2012-2018 metais gims indigo vaikai (kai kurių ezoterinių idėjų pasekėjai taip vadina vaikus, neva turinčius ypatingų psichinių ir dvasinių sugebėjimų ir priklausančius naujajai rasei). Šie vaikai bus sveikesni, sąžiningesni ir protingesni. Naujoji karta gims tam, kad žmonija išgyventų ateinantį sunkmetį. Pasak pranašės, 2018 nauja pasaulio supervalstybe taps Kinija.

Edgar Cayce – Amerikos aiškiaregis, gydytojas ir pranašas. Iš Kentukio kilęs amerikietis Edgaras Keisis tariamai matė ne tik visas katastrofas, bet ir pasaulio įvykių eigą. Jis regėjo karus ir taiką, ekonomines depresijas, rasinę nesantaiką, darbininkų kovas. Pavieniams lankytojams jis nuspėdavo ateitį taip pat gerai kaip ir tautoms. Dauguma pranašiškų įspūdžių aplankydavo jį per skaitymus miego metu, tačiau ir nemiegant spontaniškai pasireikšdavo jo telepatinės savybės.
Mažai ragavęs mokslo, ne visada norėjęs pasinaudoti savo dovana, be galo išgyvenęs, kad jis - „ne toks kaip visi", Keisis, kaimo vaikinukas iš Kentukio, būdamas hipnozės būsenoje, esą išgydė daugiau nei 15 tūkst. ligonių.

Pranašystė: 2016 metais Japonijai smogs potvynis, o Europą drebins žemės drebėjimai. Teigiami ekonomikos pokyčiai vyks tose šalyse, kurios remsis Vakarų politika, tuo tarpu kitiems sėkmė nebus palanki. Žmonių savanaudiškumas ir gamtinių išteklių naudojimas prekybiniais tikslais prives prie klimato kaitos, ir tai baigsis labai liūdnai, jei žmonės nesusimąstys.

Motinėlė Matrona - realiame gyvenime Matrona Dmitrijevna Nikonova - gimė 1885 metais Tulos gubernijoje. Mergaitė nuo gimimo buvo visiškai akla, taigi nuo vaikystės jai teko patirti skriaudžiamo vaiko dalią. Bendraamžiai ją ir erzindavo, ir stumdydavo, todėl Matrona daugiau sėdėjo namuose, žaidė su ikonomis ir vaikštinėjo su motina į cerkvę. Sulaukus šešerių septynerių metų, aplinkiniai pastebėjo, jog mergaitei žinomos ne tik jų slaptos nuodėmės, bet ir mintys. Nuo aštuonerių metų Matrona suvokė turinti aiškiaregystės dovaną ir galių gydyti žmones. Iš visų aplinkinių kaimų pas ją pradėjo veržtis pasiligoję valstiečiai ir tie, kurie norėjo gauti palaimą ar pagalbą nelaimėje. Kai Matrona sulaukė septyniolikos, jai nei iš šio, nei iš to pakirto kojas. Nuo to laiko ji jau nebegalėjo vaikščioti ir buvo priversta iki pat savo mirties sėdėti.

Pranašystė: Šventoji Matrona nerimavo, kad daugelis žmonių nusigręžė nuo Dievo, o juos užvaldęs savanaudiškumas pavertė draugus priešais. Anot jos pranašysčių, 2016 metais visa tai pasieks kulminaciją ir žmonės bus priversti atsigręžti į Dievą, atsisakyti žemiškųjų problemų ir niekingų aistrų.

Nostradamas gimė Prancūzijoje, žydų šeimoje. Jis buvo labai apsišvietęs: puikiai išmanė matematiką, astronomiją, alchemiją, mediciną, literatūrą, mokėjo nemažai užsienio kalbų. Būdamas keturiolikos metų, studijavo filosofiją Romos katalikų mokykloje, o 1525 m. universitete įgijo medicininį išsilavinimą ir pradėjo verstis gydytojo praktika. Pats sirgo epilepsija ir širdies nepakankamumu. Savo pirmąsias pranašystes užrašė 1555 metais. Jas užšifruodavo eiliuotomis anagramomis (simboliais, metaforomis), todėl pranašystes aiškinti ir suprasti galima labai įvairiai. Taip pat yra manančių, kad pats Nostradamas jų nelaikė pranašystėmis, o tik užmaskuotai aprašė savo laikotarpio aktualijas

Pranašystė: Nostradamo pranašystėse 2016 metams minimos minimos stichinės nelaimės ir kruvinas karas Artimuosiuose Rytuose, pareikalausiantis daug gyvybių. Anot jo, kovos dvi šalys, o žmonės su turbanomis žudys vieni kitus. Į konfliktą įsitrauks ir kitos šalys, o visai tai gali sukelti trečiąjį pasaulinį karą. Be to, metų pabaigoje įvyks įvykis, kuris supurtys visą islamo pasaulį, po kurio prasidės trisdešimtmečio karas tarp krikščionių ir musulmonų. Rezultate, žemėje bus tik viena religija. Tačiau kokia, Nostradamas nenurodė.

Maria Duval – iš tiesų Carolina Maria Gambia, gimusi Milane, 1938 metais. Nuo mažų dienų ji pajautė turinti aiškiaregystės galių, tačiau astrologija pradėjo domėtis tik suaugusi. Maria išgarsėjo įkūrusi Astroforce kompaniją, kuri teikė astrologines paslaugas norintiems įgyvendinti savo svajones ar išspręsti problemas. Tiesa, kompaniją Maria pardavė, o naujieji valdytojai ir toliau oficialiai naudoja aiškiaregės vardą, taip uždirbdami milžiniškus pinigus, nors pati Maria nė piršteliu neprisideda prie pranašysčių. O žmonės ir toliau aklai tiki, kad jiems padeda garsioji aiškiaregė.

Pranašystė: Pasaulį apims niekada iki tol nematyta sausra. Didelio masto gaisrai ir nepakeliama kaitra sunaikins didelę dalį Europos derliaus, žmonėms trūks maisto.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Festivalis „Vegfest LT“ stebins augalinio maisto įvairove ir skoniais

Veganiškų prekių mugė, paskaitos, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, muzikinė programa – visa tai siūlo birželio 9 d. Vilniuje vyksiantis „Vegfest LT“ vasaros festivalis.

Oksana Pikul paviešino vyro žinutes: necenzūriniai žodžiai ir raginimas susikrovus daiktus su vaiku dingti iš jo namo (4)

Nuolatiniai išgėrinėjimai, nuo kelių dienų iki kelių savaičių trunkantys pasilinksminimai gyvenant ne šeimos namuose, o viešbučiuose arba pas draugus, trumpalaikiai romanai su kitomis moterimis – taip apie kitą, nematomą santuokos pusę su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 33-ejų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė Oksana Pikul.

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

Simo Jasaičio meiluže vadinama Arūnė atskleidė, už ką Oksana Pikul jai neva siūlė pinigus

Lietuvoje ir toliau netyla Jasaičių šeimos skandalas. Išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 šį pirmadienio vakarą 19.30 val. su Simu Jasaičiu poruojama panevėžietė Arūnė Dapkė teigia, kad Oksana Pikul galimai jai siūlė pinigus, kad ši prisipažintų esant Simo meiluže.

Norėdama nusiųsti sužadėtuvių nuotrauką artimiesiems, mergina netyčia parodė labai pikantiškų vaizdelių...

Nerealią šio vyro sužadėtuvių idėją pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau ne visai dėl tos priežasties, kurią tu įsivaizduoji.

Žmona pagal Zodiako ženklą: kurios pačios geidžiamiausios?

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

Pats nerealiausias maskarponės sūrio tortas su braškėmis - pavyks kiekvienai! (1)

Kai rytas prasideda su skaniausiu pasaulyje pyragu - žinok, diena tikrai bus gera. Šis rytas prasidėjo būtent taip: pasivaišinusios kolegės atneštu braškių ir sūrio pyragu tiesiog susilydėm. Pasirodo, pagaminti šį gėrį ne taip jau ir sudėtinga. Dalinamės receptu ir šiandien vakare būtinai bandysime pačios!

SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!

Su turtingais tėtušiais laiką leidžianti mergina atvirai papasakojo, koks jos gyvenimas

Sara-Kate neplanavo tapti mergina už pinigus, bet... kas gi tai planuoja? Pirmasis pasimatymas baigėsi netikėtai dosnia suma, tad ji užkibo.