Reklama

Didžiosiose kalėdinėse mugėse - specialios „Design for life“ mados zonos

© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gruodis – didžiųjų metų švenčių mėnuo, kuomet spaudimas sukyla vien nuo minčių apie būsimų dovanų paieškas. Šiemet Lietuvoje šį laikotarpį palengvinti ketina išskirtinių nemokamų renginių turas - „Didžiosios kalėdinės mugės“. Net 8 Lietuvos miestus aplankysiantys renginiai siūlys nuo maisto iki mados atradimų. Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje veiks ir specialios mados zonos „Design for life“.

Kalėdinis karavanas aplankys 8 miestus

12.09 Vilniuje LITEXPO, 12.10 Šiauliuose „Šiaulių“ areną, 12.10 Marijampolėje, Marijampolės kultūros centrą, 12.16 Kaune, „Žalgirio“ areną, 12.16 Utenoje, Utenos areną, 12.17 Jonavoje, Jonavos areną, 12.17 Klaipėdoje, „Švyturio“ areną, 12.23 Alytuje, Alytaus areną aplankys keli tūkstančiai iš visos Lietuvos bei Latvijos atvykusių prekybininkų. Smulkieji verslininkai ir gerai žinomi prekės ženklai dovanos plačiausią šalyje maisto ir gėrimų pasirinkimą, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminius, dovanų ir idėjų šventinei aplinkai. Specialiai renginiuose suskirstytos zonos padės atrasti prekę kiekvienam lankytojui.

Nuo šventinio stalo iki mados atradimų

Vilnius, Kaunas ir Klaipėda turės specialias dizaineriams ir kūrėjams atskirtas zonas „Design for life“. „Design for life“ - didžiausias keliaujantis mados mugių ciklas didžiausiuose Lietuvos miestuose organizatorių buvo nuspręstas sujungti kartu su kalėdiniais renginiais tampant tik zona, o ne atskiru renginiu neatsitiktinai. Mat dažniausiai su moteriškąją auditorija siejamas grožis, stilius ir mada kalėdiniu laikotarpiu tampa svarbus visiems vienodai, vyrai čia taip pat dairosi idėjų. Todėl į kalėdinius renginius eiti bus įdomu visiems: vieni turės galimybę ieškoti produktų šventiniam stalui, kiti šventinio dekoro, o tretieji panirs į madą.

Kalėdinės mados zonos „Design for life“ veiks:

12.09 Vilniuje LITEXPO nuo 10 iki 19 valandos
12.16 Kaune „Žalgirio“ arenoje nuo 10 iki16 valandos
12.17 Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje nuo 10 iki 18 valandos

Užsakymo nr.: PT_76371337

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Vėžiams - tobula diena, o Vandeniams...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigdžės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.

Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Iškrypėlių pora, kurios košmariškais nusikaltimais sunku patikėti

Gerai, kuomet vyras ir žmona turi bendrų pomėgių, tačiau kalbant apie šią porą, liežuvis neapsiverčia taip pasakyti. Kraupi istorija apie du žudikus - Rosemarie ir Fredą Westus.

Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!