Didysis metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

 (4)
Asmeninis Zodiako ženklas turi įtakos visiems tavo poelgiams, nuotaikai, mintims. Tad pažvelk, kokių netikėtų galimybių tau paruošę 2016-ieji, ir pagal savo Zodiako ženklą lepink visus šešis pojūčius – klausą, regą, skonį, lytėjimą, uoslę ir seksualumą, – kad naujais metais mėgautumeisi kiekviena gyvenimo akimirka!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. 5 drabužių deriniai, kurie padės atrodyti lieknesnei
2. Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos
3. Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą
4. 25 merginos, kurių be makiažo nepažintum
5. Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

Avinas
03 21–04 20
Energinga, atkreipianti dėmesį, ryžtinga

Tavo gyvenimas
Šią žiemą tavo sėkmės raktas – susikaupimas. Tavo amžinas priešas – baimė ką nors praleisti. Neleisk kitiems tavęs blaškyti, kitaip išklysi iš kelio. Garsėji ryžtingumu – lėk ir toliau įjungusi jo aukščiausią pavarą, kad gegužę visus nustebintum savo laimėjimais. Atidirbusi vasarą galėsi pelnytai ilsėtis. Labiausiai atsigausi prie jūros ir pasisemsi energijos rugsėjui pasitikti. O jis bus bene labiausiai darbams tinkamas mėnuo – turėsi sočiai jėgų ir valios naujam projektui įgyvendinti. Būk atidi gruodį – nepražiopsok progos pagauti už uodegos sėkmės paukštę.

Tavo meilė
Praeityje leidai gerbėjams suktis aplink, net jei nė vienas rimčiau nedomino. Tačiau dabar judi tikrosios meilės link. Didžiausia tikimybė sutikti savo antrąją pusę – nuo kovo 23-iosios, kai tavo santykių zonoje įvyks Mėnulio užtemimas. Karštas bus ir rugpjūtis – tavo kelyje gali pasitaikyti labai dėmesingas vaikinas. Jei iki spalio vis dar būsi vieniša, galimas ryšys su įžūliu, bet labai žaviu žmogumi. Mėgaukis juo ir nesuk galvos, jei nieko rimta neišeis. Judėk toliau, viskas bus gerai.

Romantiškos dienos
Kovo 23
Rugpjūčio 3
Rugsėjo 9

Sėkmingos dienos
Kovo 31
Rugsėjo 25
Gruodžio 2

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.