Didysis metų horoskopas visiems Zodiako ženklams

 (4)
Asmeninis Zodiako ženklas turi įtakos visiems tavo poelgiams, nuotaikai, mintims. Tad pažvelk, kokių netikėtų galimybių tau paruošę 2016-ieji, ir pagal savo Zodiako ženklą lepink visus šešis pojūčius – klausą, regą, skonį, lytėjimą, uoslę ir seksualumą, – kad naujais metais mėgautumeisi kiekviena gyvenimo akimirka!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. 5 drabužių deriniai, kurie padės atrodyti lieknesnei
2. Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos
3. Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą
4. 25 merginos, kurių be makiažo nepažintum
5. Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

Avinas
03 21–04 20
Energinga, atkreipianti dėmesį, ryžtinga

Tavo gyvenimas
Šią žiemą tavo sėkmės raktas – susikaupimas. Tavo amžinas priešas – baimė ką nors praleisti. Neleisk kitiems tavęs blaškyti, kitaip išklysi iš kelio. Garsėji ryžtingumu – lėk ir toliau įjungusi jo aukščiausią pavarą, kad gegužę visus nustebintum savo laimėjimais. Atidirbusi vasarą galėsi pelnytai ilsėtis. Labiausiai atsigausi prie jūros ir pasisemsi energijos rugsėjui pasitikti. O jis bus bene labiausiai darbams tinkamas mėnuo – turėsi sočiai jėgų ir valios naujam projektui įgyvendinti. Būk atidi gruodį – nepražiopsok progos pagauti už uodegos sėkmės paukštę.

Tavo meilė
Praeityje leidai gerbėjams suktis aplink, net jei nė vienas rimčiau nedomino. Tačiau dabar judi tikrosios meilės link. Didžiausia tikimybė sutikti savo antrąją pusę – nuo kovo 23-iosios, kai tavo santykių zonoje įvyks Mėnulio užtemimas. Karštas bus ir rugpjūtis – tavo kelyje gali pasitaikyti labai dėmesingas vaikinas. Jei iki spalio vis dar būsi vieniša, galimas ryšys su įžūliu, bet labai žaviu žmogumi. Mėgaukis juo ir nesuk galvos, jei nieko rimta neišeis. Judėk toliau, viskas bus gerai.

Romantiškos dienos
Kovo 23
Rugpjūčio 3
Rugsėjo 9

Sėkmingos dienos
Kovo 31
Rugsėjo 25
Gruodžio 2

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.