Didysis HOROSKOPAS 2018 metams

Horoskopai
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar žvaigždės jau išsirikiavo 2018-ųjų pergalėms? Visi ženklai rodo, kad taip. Drauge su astrologe Aurora Tower praskleidžiame nežinomybės šydą.

Ožiaragis
12 22–01 19

Gyvenimo verpetai
Tiesa yra tokia: kuo sunkiau dirbi, tuo laimingesnė ir sėkmingesnė jautiesi. Tave valdo drausmingasis Saturnas, ir jis tavo ženkle praleis ištisus metus – džiaukis. Net didžiausios svajonės gali tapti realybe, jei tik išliksi susitelkusi. Gegužę dairykis naujo projekto, kuris tikrai tau padės iki rugpjūčio atkreipti reikiamą dėmesį. Nesikuklink – garsiai džiaukis savo laimėjimais. Taip apsirūpinsi parama siekti naujų aukštumų. Vis dėlto nepamiršk, kad su karjera susijusias fantazijas įgyvendinsi tik komandos padedama.

Sėkmingos dienos
3 17, 8 6, 12 12

Meilės aistros
Sekis saugos diržus – atėjo metas įsipareigoti. Tikrai nereikia planuoti ko nors grandiozinio – nori tikėk, nori ne, tačiau svarbiausia yra smulkmenos.Tik jos turi rodyti tavo asmenines pastangas. Karščiausi meilės mėnesiai visiškai nesutaps su karštuoju sezonu – tai bus vasaris ir kovas. Tuomet palankiausia planuoti bendras keliones. Gegužę suprasi, ar tai, kas yra, iš tiesų tikra. Ieškok žmogaus, kuris negailėtų komplimentų tavo keistenybėms ir nesipriešintų norui pabūti namie – darbe tiek visko daug bus, kad kartais grįžus norėsi tik išsitiesti ant sofos ir spoksoti į televizorių.

Seksualios dienos
3 31, 5 19, 9 12

Nauja pradžia
Tau reikia susikurti kasdienį ritualą, kuris padėtų išlikti susikaupusiai ir stipriai.

Vandenis
01 20–02 18

Gyvenimo verpetai
Nagi, prisiminkime tavo 2017-uosius. Tie visi įvykiai turėtų tau padėti suprasti, kaip santykiams svarbu ryšys ir atviras bendravimas. Kaip tik tai dabar turi perkelti į savo profesinį gyvenimą. Megzk ryšį su kolegomis, ir atsivers naujos durys. Nuo gegužės 15-osios iki lapkričio 6-osios tavo valdovas vizionierius Uranas karaliaus namų ir šeimos zonoje. Tai nulems kito tavo gyvenimo etapo, nesvarbu, kas tai būtų – svarbus pokytis ar genialus naujas projektas, – nuotaiką. Kompromisas – štai svarbiausias kriterijus, jei nori, kad slapti norai taptų realybe. Taigi lik atvira visoms galimybėms.

Sėkmingos dienos
3 31, 5 15, 9 11

Meilės aistros
Atsisveikink su vienatve (jei iki šiol dar to nepadarei). Vasarai kaistant, kils temperatūra ir tavo meilės fronte. Jei jau turi mylimą žmogų, jūsų santykiai taps vis intensyvesni. Na, o jei vis dar ieškai Jo, ruoškis – milžiniška tikimybė, kad pagaliau ir sutiksi. Kupidonas gali savo strėlę į tave paleisti net iki gimimo dienos. Žinok, ko nori, tačiau neatmesk malonių staigmenų. Jei pasijusi užspeista į kampą, išsiruošk į spontanišką kelionę – geriausia balandį ar spalį.

Seksualios dienos
4 24, 6 13, 8 11

Nauja pradžia
Išmok reguliariai garsiai reikšti savo dėkingumą.

Žuvys
02 19–03 20

Gyvenimo verpetai
Dažnai gyvenimu skrendi solo, tačiau dabar ateina metas tapti socialiu paukšteliu. Taip, tu gali užmegzti su kitais ryšį ir išsaugoti savo nepriklausomą dvasią! Atvirai sau išklok tikruosius norus ir rask žmonių, kurie palaikytų tavo troškimus. Tokiu būdu subursi gerą kompaniją, kuri tave palaikytų, jei užkliūtum už kokių nors šakų bandydama kilti aukštyn. Vasarį ir gegužę turėtum sulaukti pagalbos, kuri padės neišklysti iš teisingo kelio visus metus.

Sėkmingos dienos
2 10, 6 22, 11 15

Meilės aistros
Kvailas ir paviršutiniškas flirtas tau tiesiog nebetinka – dabar svarbiausia susirasti žmogų, su kuriuo būtų galima kurti ilgalaikius planus. Tik neleisk buvusiems santykiams sugadinti ryšio su nauju potencialiu vaikinu. Nebegniaužk savyje praeities problemų ir atsiduok naujai pradžiai su tuo, kas bus pakankamai aistringas ir patikimas įveikiant visas kliūtis ar iššūkius. Pasijusi labai laiminga susiradusi partnerį, kuris tave parems vi sa da. Jei pajusi, kad jausmai rimtėja, gegužė, rugsėjis ir lapkritis bus geriausi mėnesiai romanui pakylėti į naują lygį.

Seksualios dienos
5 19, 7 10, 9 9

Nauja pradžia
Savęs palepinimo rutina padės atsikratyti streso ir atsipalaiduoti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.

Ši mergina turi gražiausias krūtis Britanijoje

Oi, karštą konkursiuką suorganizavo britų dienraštis The Sun! Daugiau nei 1400 merginų panoro varžytis dėl gražiausios krūtinės titulo - natūralios, silikoninės... jokio skirtumo! Svarbu, kad skaitytojams patiktų.