Dėl ko mylimuosius palieka skirtingi Zodiako ženklai

 (17)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjus pirmiesiems santykių metams (kai kam užtenka ir kelių mėnesių), kai meilė ir visi kiti nuostabūs dalykai nublanksta pilkos kasdienybės ir buities problemų fone, prasideda tikrasis poros gyvenimas! Štai tuomet ir pasimato tikrieji veidai. Ar atlaikysite rutiną? Ar nesugriaus jūsų santykių buitinės problemos? Ar neištiks krizė, kai kuris nors pradės rodyti kaprizus?

Astrologai mano, jog skyrybų priežastis neretai slypi pačiuose partneriuose ir jų Zodiako ženkluose.

Avinas
Sukūrus šeimą, sunkiausia Avinui išmokti nusileisti su savo sutuoktiniui ir ieškoti kompromisų. Avino nepakantumas, užsispyrimas ir užsiplieskimas pasireiškia net smulkmenose. Pagrindine konflikto priežastimi tampa Avino egoizmas ir galvojimas, kad jis viską žino geriausiai, o pirmas įtrūkimas santykiuose įvyksta tuomet, kai Avinas ima nepaisyti savo partnerio nuomonės ir interesų.

Jautis
Jautis – pakankamai harmoningas ženklas santuokos ir šeimos atžvilgiu. Tačiau harmonija jam svarbi ne tik santykiuose, bet ir materialiniuose klausimuose. Jeigu įsimylėjėlių materialinė padėtis nestabili ir kelianti nerimą, tai Jautis gali tapti netgi labai sunkiai sugyvenamu, gana bjauraus būdo žmogumi. Būtent finansų trūkumas išmuša Jaučiams pagrindą iš po kojų, o tuomet jau prasideda visa kita - nesusikalbėjimas, pykčiai ir t.t.

Dvyniai
Dvyniai labiausiai iš visų jaučia bendravimo ir nuolatinio pažįstamų rato praplėtimo, kuriame, suprantama, apstu ir priešingos lyties atstovų, poreikį. Tai Dvynio sutuoktiniui gali sukelti pavydą. Neverta klijuoti Dvyniui meilės nuotykių ieškotojo etiketės, tačiau įgimtas komunikabilumas iš tiesų padidina intymių ryšių iš šalies rizikos tikimybę. Dėl šios priežasties Dvyniai yra lyderiai astrologinėje skyrybų statistikoje. Jiems reikia laisvės ir jeigu jos nėra - greičiausiai teks tiesiog pabėgti.

Vėžys
Vėžio ženklas susijęs su giminės šaknimis, namais ir šeima, o tai ne visada atlieka teigiamą vaidmenį. Įtampos santykiuose ar net skyrybų priežastimi gali tapti būsto problemos, konfliktai su sutuoktinio giminėmis, gyvenimas po vienu stogu su kurio nors iš sutuoktinių tėvais, giminaičių kišimasis į jaunos šeimos gyvenimą, jų patarimai ar įkyrūs nurodinėjimai. Dažnai pasitaikanti situacija: vedęs vyras papildomai gauna uošvę, o ištekėjusi moteris – anytą. Vėžiai negali pakęsti, kai kas nors lenda į jų erdvę.

Liūtas
Liūto ženklas, o tiksliau Liūto namai pagal horoskopą yra susiję su vaikais. Todėl Liūto šeimoje konfliktai dažniausiai kyla dėl vaikų, pavyzdžiui, dėl jų auklėjimo. Nors ir vaikų nebuvimas taip pat gali tapti pašlijusių santykių priežastimi. Be to, Liūtas nuolat jaučia malonumų ir pramogų poreikį, kuris gali pastūmėti į neištikimybę. Vis tik įdomus dalykas - Liūtai retai kada skiriasi savo noru. Dažniau jie gyvena susituokę, bet tai, ko jiems trūksta santykiuose, tiesiog pasiima iš šalies.

Mergelė
Mergelės namai pagal horoskopą susiję su įsipareigojimais, darbu ir sveikata. Darbo klausimai ir finansinė gerovė (kas ir kiek privalo uždirbti) dažnai iššaukia nesusikalbėjimą. Ne paskutinį vaidmenį atlieka ir perdėtas rūpinimasis savo sveikata. Ypatingai Mergelę erzina žalingi sutuoktinio įpročiai.

Svarstyklės
Svarstyklių skyrybų priežastys – pačios banaliausios ir proziškiausios. Tai – emociniai protrūkiai, pykčiai, skandalai, apgavystės, neištikimybė ir t.t. Nepaisant to, pačioms Svarstyklėms labai svarbu, kad jų partneris mokėtų ieškoti kompromisų, o ginčus spręstų kuo ramiau, nekeldamas audringų scenų.

Skorpionas
Skorpionai puikiai žino, kad santuokinis seksas galiausiai nusibosta ir santuokoje neišvengiamai susiduriama su partnerių seksualinės traukos vienas kitam sumažėjimu. Neištikimybė – pagrindinė šio ženklo žmonių skyrybų priežastis. Beje, patys Skorpionai gali būti be pagrindo ir nepateisinamai pavydūs savo partnerio atžvilgiu, taip išvesdami jį iš kantrybės.

Šaulys
Laisvę mėgstantis Šaulys santuokoje savo sutuoktinio akyse neretai atrodo kaip susitupėjęs ir prijaukintas, tačiau tai – apgaulingas įspūdis. Nors, iš šalies žiūrint, šeimyninis gyvenimas atrodo visiškai sėkmingas, tačiau tai nereiškia, kad Šaulys santuokoje jaučiasi laimingas. Dažniausiai šeimyninis gyvenimas jam kelia nuobodulį ir monotoniją, todėl trūkstamų pojūčių jis pradeda ieškoti už šeimos ribų. Dar viena santykių rakštimi gali tapti tai, kad Šaulio sutuoktinis nepalaiko jo siekių ir pomėgių ar dar blogiau – yra jų priešininkas.

Ožiaragis
Ožiaragiui labai svarbi karjera ir jo asmeniniai siekiai, todėl santuoka gali tapti kliūtimi siekiant karjeros aukštumų. Taigi neretai Ožiaragiui tenka priimti sudėtingą sprendimą, renkantis arba santykius, arba asmeninius siekius. Tačiau daugeliui Ožiaragių siekti sėkmės būna lengviau turint patikimą užnugarį, tad šioje situacijoje viskas priklauso nuo sutuoktinio: ar jis palaikys Ožiaragį. Priešingu atveju partnerio rodomas nepasitenkinimas sukelia psichologinį diskomfortą ambicingajam Ožiaragiui, o tai dažniausiai ir tampa šeimos griūties priežastimi.

Vandenis
Vandeniui šeima asocijuojasi su siaurais rėmais, į kuriuos jam būna labai sudėtinga įsisprausti. Nors Vandenis ir jaučiasi subrendęs šeimyniniam gyvenimui, jam vis tiek labai sunku atsisakyti linksmo laisvalaikio praleidimo bei draugiškų pasisėdėjimų. Buitiniai rūpesčiai ir apskritai atsakomybė, susijusi su šeimos atsiradimu, Vandeniui yra didžiulė našta, todėl kaip įmanydamas jis stengiasi visa tai perkelti ant sutuoktinio pečių. Norėdamas išlaikyti gerus santykius, Vandenis visų pirma poziciją „Aš“ turi pakeisti į „Mes“.

Žuvys
Nutylėjimai, nesusikalbėjimai, paslaptys ir slapukavimai dažnai tampa bręstančių konfliktų Žuvų šeimose priežastimi. Iki santuokos mėgusios dalintis savo mintimis ir kalbėti apie savo jausmus, santuokoje Žuvys elgiasi priešingai. Neretai Žuvys kurį laiką nutyli apie tai, kas jas jaudina arba erzina, tačiau po to ima ir pratrūksta pačiu netikėčiausiu metu. Pagal statistiką, Žuvys gana dažnai apgaudinėja savo sutuoktinį arba gyvena dvigubą gyvenimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.