Buvusiai narkomanei išvaizdos dabar pavydėtų dauguma

 (28)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Katie pradėjo gerti dar paauglystėje, kai jai tebuvo 13 metų. Vien alkoholiu jaunos merginos pasilinksminimai neapsiribojo - susidėjusi su prasta kompanija, Katie pradėjo vartoti narkotikus. Dabar 33 metų moteris prisipažįsta, kad buvo sunkaus charakterio vaikas, o viena ją auginanti mama negalėjo susidoroti su jos maištingumu.

Sulaukusi pilnametystės Katie pajuto dar daugiau laisvės ir išsiskyrusi su savo pirmuoju vaikinu pasinėrė į audringas linksmybes. Visa tai baigėsi priverstiniu gydymu reabilitacijos klinikoje. Sugrįžusi mergina pradėjo dirbti slaugytoja, tačiau senieji įpročiai nepasikeitė - mergina susirado naują mylimąjį ir vėl įklimpo į tą patį liūną. Katie pasakoja, kad į darbą ateidavo tokia apsinešusi, jog kartais prisnūsdavo tiesiog prižiūrimų pacientų lovose. „Mano vaikinas prekiavo narkotikais. Galiausiai palikau jį dėl kito vyro, tačiau jis mane moraliai žlugdė, o galiausiai visa tai peraugo į fizinį smurtą. Lankiausi pas psichoterapeutą ir tuo metu gėriau 8 skirtingus medikamentus - migdomuosius, slopinančius agresiją ir t.t.“

Galiausiai Katie pateko į policijos akiratį ir kaip pati prisipažįsta, tai buvo ta duobė, nuo kurios ji pagaliau sugebėjo atsispirti. Atversti naują gyvenimo lapą padėjo ir naujas vaikinas. „Vieną dieną nusprendžiau, kad daugiau nebenoriu jokių narkotikų ir vaistų. Mano gydytojas rekomendavo viską daryti palaipsniui, tačiau toks variantas manęs netenkino - norėjau pasikeisti čia ir dabar. Mano vyras paslėpė visus medikamentus. Ir toliau vartojau alkoholį, tačiau pradėjusi sportuoti atsisakiau ir jo“ - pasakoja mergina.

Katie persikėlė į kitą miestą, nutraukė bendravimą su buvusiais draugais ir tikrąja ta žodžio prasme pradėjo viską nuo nulio. „Sukūriau verslą, kuris leidžia padėti kitoms moterims bet kuriame pasaulio kampelyje. Esu laimingai ištekėjusi už vyro, kuris mane gerbia ir man padeda. Didžiuojuosi savimi. Neabejoju, jei būčiau ir toliau ėjusi tuo gyvenimo keliu, kurį buvau pasirinkusi, šiandien jau būčiau negyva. Esu daugiau nei dėkinga už tai, kad gavau antrą šansą.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė liepos 22-ajai, sekmadieniui

Dienos horoskopas: Jaučiams idealus laikas pagerinti santykius, o Vandeniams...

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, šeštadieniui.

Dienos horoskopas tavo Zodiako ženklui

Šiandien daugumai Zodiako ženklų žadama nelengva diena - gali kilti įvairiausių nesusipratimų, tad geriau išlikti ramiems ir neskubinti įvykių.

Geriausi filmai: 10 komedijų, kurias verta pamatyti

Oi, kaip mes mėgstame jaukius filmų vakarus! Ypatingai tomis dienomis, kai už lango kapsi lietaus lašai ir niekur nesinori kišti nosies iš namų. Tad šį kartą geriausių komedijų sąrašas ateičiai - kai norėsis kažko lengvo ar prireiks išvaikyti netikėtai užklupusį liūdesiuką.

Jaučių laukia meilės nuotykiai, o Žuvims...

Dienos horoskopas! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada žvaigždės.

Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Vyrai tikrai apsidžiaugtų, jei merginos bikinius dėvėtų štai taip... (1)

Kaip juokauja modelis Valentina Fradegrada, jos sugalvotas bikinio dėvėjimo metodas - alternatyva plastinei chirurgijai.

Paskutinės Irano imperatorienės gyvenimas

Kiekvienos karalienės istorija unikali. Šį kartą kviečiame bent akies krašteliu pažvelgti į neeilinę moterį - paskutiniąją Irano imperatorienę Farah Pahlavi.