Buvusiai narkomanei išvaizdos dabar pavydėtų dauguma

 (28)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Katie pradėjo gerti dar paauglystėje, kai jai tebuvo 13 metų. Vien alkoholiu jaunos merginos pasilinksminimai neapsiribojo - susidėjusi su prasta kompanija, Katie pradėjo vartoti narkotikus. Dabar 33 metų moteris prisipažįsta, kad buvo sunkaus charakterio vaikas, o viena ją auginanti mama negalėjo susidoroti su jos maištingumu.

Sulaukusi pilnametystės Katie pajuto dar daugiau laisvės ir išsiskyrusi su savo pirmuoju vaikinu pasinėrė į audringas linksmybes. Visa tai baigėsi priverstiniu gydymu reabilitacijos klinikoje. Sugrįžusi mergina pradėjo dirbti slaugytoja, tačiau senieji įpročiai nepasikeitė - mergina susirado naują mylimąjį ir vėl įklimpo į tą patį liūną. Katie pasakoja, kad į darbą ateidavo tokia apsinešusi, jog kartais prisnūsdavo tiesiog prižiūrimų pacientų lovose. „Mano vaikinas prekiavo narkotikais. Galiausiai palikau jį dėl kito vyro, tačiau jis mane moraliai žlugdė, o galiausiai visa tai peraugo į fizinį smurtą. Lankiausi pas psichoterapeutą ir tuo metu gėriau 8 skirtingus medikamentus - migdomuosius, slopinančius agresiją ir t.t.“

Galiausiai Katie pateko į policijos akiratį ir kaip pati prisipažįsta, tai buvo ta duobė, nuo kurios ji pagaliau sugebėjo atsispirti. Atversti naują gyvenimo lapą padėjo ir naujas vaikinas. „Vieną dieną nusprendžiau, kad daugiau nebenoriu jokių narkotikų ir vaistų. Mano gydytojas rekomendavo viską daryti palaipsniui, tačiau toks variantas manęs netenkino - norėjau pasikeisti čia ir dabar. Mano vyras paslėpė visus medikamentus. Ir toliau vartojau alkoholį, tačiau pradėjusi sportuoti atsisakiau ir jo“ - pasakoja mergina.

Katie persikėlė į kitą miestą, nutraukė bendravimą su buvusiais draugais ir tikrąja ta žodžio prasme pradėjo viską nuo nulio. „Sukūriau verslą, kuris leidžia padėti kitoms moterims bet kuriame pasaulio kampelyje. Esu laimingai ištekėjusi už vyro, kuris mane gerbia ir man padeda. Didžiuojuosi savimi. Neabejoju, jei būčiau ir toliau ėjusi tuo gyvenimo keliu, kurį buvau pasirinkusi, šiandien jau būčiau negyva. Esu daugiau nei dėkinga už tai, kad gavau antrą šansą.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Zimbabvėje vyko kitoks grožio konkursas: išrinkta „Mis Albinosė“

Zimbabvėje pirmą kartą surengtas labai neįprastas grožio konkursas. Šalis išsirinko gražiausią moterį albinosę. Ja tapo 22 metų Sithembiso Mutukura, įveikusi 12 kitų kandidačių.

Savaitgalį keliaujame į Kino pavasarį: trys pasakojimai maištininkėms

Tikrasis pavasaris kasmet ateina ne nutirpus sniegui ar atgal į spintą padėjus kumštines pirštines – jį, šįkart daugiau nei … filmų pavidalu, atneša tarptautinis kino festivalis Kino pavasaris. Asmeniškai, pats svarbiausias dvi savaites trunkančios kino šventės bruožas – laisvė. Laisvė kalbėti apie tai, kas džiugina, skaudina ar… retkarčiais verčia sukelti revoliuciją. Taigi, artėjančio pavasario proga, trumpai apie tris filmus-festivalio favoritus, pasakojančius įsimintinas maištininkių istorijas

Ruoškis savaitgaliui - 12 tabu prie pietų stalo

Artėja savaitgalis, kuomet daugelis iš mūsų sės prie pietų stalo ne tik savo namuose, bet ir svetur - pas giminaičius, draugus ar vyro artimuosius. Sutik, valgymas prie stalo - savotiška patikra, ar moki tinkamai elgtis ir išmanai etiketo taisykles. Paskaityk, koks elgesys prie stalo rodo, jog stokoji kultūros ir yra griežtai draudžiamas.

Pasitikrink, ar moki valgyti: auksinės taisyklės prie pietų stalo

Nė viena negimstame žinodama, kaip atskirti taurę vynui nuo taurės vandeniui, kur padėti šakutę ir peilį baigus valgyti, – tai būtina išmokti. Tikrai būtina, nes net savaitgalio pietūs su draugais jau būna ne vien pica ir vienkartinės lėkštutės, o geros manieros – ne tik mandagumo ženklas: jos ramina kitus svečius, susitikimas tampa malonesnis, nes nebūgštaudama pasirodyti nemokša atsipalaiduoji ir visą dėmesį sutelki į bendravimą. Be to, tai puikus būdas padaryti įspūdį. Taigi kartojame ir įsisaviname esmines etiketo taisykles!

Paskelbtos laimingiausios ir nelaimingiausios šalys pasaulyje

Ataskaita, kurioje remiamasi įvairiais kriterijais, tokiais kaip gyvenimo trukmė, korupcija, laisvė, turtas ir kiti pagrindiniai gyvenimo kokybės rodikliai, parodė, kad laimingiausi pasaulyje yra suomiai.

2018 m. horoskopas pagal Vedų astrologiją

Šis Vedų astrologijos horoskopas yra skirtas Mėnulio ženklams. Mėnulio ženklo horoskopas skiriasi nuo daugumai įprasto horoskopo pagal Saulės ženklą.

Neįtikimos, bet vis dar egzistuojančios karališkos profesijos

Tikriausiai smagu priklausyti karališkajai šeimai – pirštu tik pamojai, ir jau įgyvendintas kiekvienas noras. Šiuo metu Bekingemo rūmuose, oficialiojoje Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II rezidencijoje, dirba apie 1200 žmonių. Daugumos jų pareigos palyginti tipinės, tačiau esama ir labai neįprastų profesijų atstovų. Pristatome keisčiausiųjų dešimtuką.