Blogiausia pora pagal Zodiako ženklą

 (28)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų kolegos iš Cosmopolitan.com pasikonsultavo su astrologais ir pateikė labiausiai nederančių Zodiako ženklų sąrašą. Vis tik kiekvienoje taisyklėje yra išimčių, o įdedant pakankamai pastangų, net visiškos priešingybės gali tapti puikia pora.

AVINUI neverta susitikinėti su Ožiaragiu

Avinai laužo taisykles, o Ožiaragiai, priešingai, labai mėgsta jas nustatinėti. Toks partneris nuolatos kritikuos tave dėl neorganizuotumo, o tau spontaniškumas - aukščiau visko. Kol Ožiaragis planuos, ką šiandien valgyti pietums ir vakarienei, tu jau sėdėsi kavinėje ir lauksi, kol tau bus atnešti dienos pietūs.

JAUČIUI neverta susitikinėti su Vandeniu

Jaučio ženklo atstovai gal ir nelinkę demonstruoti savo jausmų, tačiau pagal savo natūrą jie gana jautrūs ir prieraišūs, tuo tarpu Vandenis neretai gali atrodyti šaltas ir net bejausmis. Priešingybės traukia, tačiau šiuo atveju tai retai kada suveikia - santykiai gali būti įdomūs aistros atžvilgiu, tačiau sudėtingi emocine prasme.

DVYNIAMS neverta susitikinėti su Skorpionu

Karštos SMS žinutės ir erotinio pobūdžio užuominos - maždaug taip prasideda standartiniai šių dviejų Zodiako ženklų santykiai. Jums abiems patinka flirtas ir tiesiog įdomu stebėti, kas iš viso to gausis, bet iš esmės jūs labai skirtingi: Skorpionas nori būti geriausias ir vienintelis, o Dvyniai retai kada pripažįsta autoritetus ir nėra linkę sudievinti konkretaus asmens. Na, ne tau tokie santykiai, kuriuose nuolatos turėsi garbinti antrąją pusę ir kartoti, koks jis nepakartojamas.

VĖŽIUI neverta susitikinėti su Šauliu

Nesuvaldomas Šaulys įsiverš į tavo gyvenimą kaip uraganas - kartais tai naudinga vien tam, kad išliptum iš savo komforto zonos, kurią retokai palieki. Tačiau emocine prasme lengva nebus - Šaulys ir stabilumas nelabai suderinami dalykai, o tu - jaukumą ir pastovumą mėgstanti asmenybė. Taigi pasimatymams variantas tinkamas, o šeimyniniam gyvenimui geriau ieškoti kito.

LIŪTUI neverta susitikinėti su Žuvimi

Svajingos ir jautrios Žuvys gali taip apžavėti, kad prarasi savo racionalų protą. Tačiau visa tai bus tik santykių pradžioje, o vėliau tavo tikroji natūra vis tiek ims viršų - konkretumas, tvirti sprendimai ir aiškus požiūris į gyvenimą labai sunkiai suderinamas su amžinu Žuvų ženklo neryžtingumu, dvejonėmis ir nepasitikėjimu savimi.

MERGELEI neverta susitikinėti su Svarstyklėmis

Pirmieji pasimatymai bus svajingi, tačiau visas likęs gyvenimas - labai komplikuotas. Mergelės viską planuoja ir gerai apskaičiuoja, Svarstyklės apskritai nesuka sau dėl nieko galvos ir skaičiuoti nemėgsta. Jeigu atvirai, jūsų požiūriai skiriasi praktiškai visose srityje - tiek kalbant apie santykius, tiek apie gyvenimo tikslus ar finansus.

SVARSTYKLĖMS neverta susitikinėti su Mergelėmis

Kultūringos ir savo reputacija bei įvaizdžiu itin besirūpinančios Mergelės gali atrodyti kaip tinkamas pasirinkimas, tačiau pažaboti savo laisvę ir gyventi pagal kito nustatytas taisykles Svarstyklėms bus per daug sunku. Nusiteik, kad būsi kritikuojama ir mokoma, kaip reikia gyventi, nes Mergelės - amžinos teisuolės, tiesiog nemokančius priimti fakto, kad ne visi aplinkui nori gyventi taip, kaip jos.

SKORPIONUI neverta susitikinėti su DVYNIAIS

Nepaisant to, kad tave traukia Dvynių entuziazmas, vis dėlto ilgainiui Dvynių nenoras suaugti ir prisiimti atsakomybę pažadins tavo nepasitenkinimą. Antroji pusė turi būti tokia, kuria galėtum pasitikėti, o su šiuo Zodiako ženklu kiekviena minutė yra netikėtumas - negrįžo namo, nepadarė ką pažadėjęs, o vietoj aiškių atsakymų tiesiog gūžtelės pečiais ir vietoj pasiaiškinimo išlėks į miestą, kad spėtum ataušti.

ŠAULIUI neverta susitikinėti su Vėžiu

Geras ir šeimyniškas Vėžys - puikus partneris, tačiau ne tau. Įsimylėję Vėžiai tampa labai prieraišūs ir iš antros pusės nori besąlygiško atsidavimo. Santykių pradžioje visa ši romantika ir burkavimas dviese gali atrodyti labai žavingai, tačiau laikui bėgant vakarėlius teks iškeisti į filmo žiūrėjimą namuose, o tai nelabai suderinama su tavo charakteriu.

OŽIARAGIUI neverta susitikinėti su Avinu

Audringas Avino būdas tave labai traukia, juk mėgsti sunkumus! Iš pradžių tau labai įdomu stebėti ir net šiek tiek pagyventi tą laisvą Avino gyvenimą, tačiau galiausiai grįžti prie tau įprasto ritmo ir Avino neatsakingumas bei neapskaičiuota rizika tave pradeda erzinti. Avinas su užsidegimu imsis naujos veiklos ir įpusėjęs viską mes, nes paprasčiausiai nusibodo, o tau teks atlikti viską iki galo. Perauklėti šio ženklo tikrai nepavyks, tad gerai pagalvok, ar tau tikrai viso to reikia.

VANDENIUI neverta susitikinėti su Jaučiu

Jaučio užsispyrimas, tikslų siekimas ir gebėjimas viską daryti pagal planą gali tave sužavėti, tačiau būtent tai ir taps didžiausia santykių kliūtimi. Tiek taisyklių, apribojimų ir reikalavimų tiesiog ne tau. Neilgai trukus pradėsi jausti, kaip trūksta gaivaus oro gurkšnio ir laisvės.

ŽUVIMS neverta susitikinėti su LIŪTAIS

Iš pradžių Liūtas tave sužavės, juk už šio partnerio jausiesi kaip už sienos - toks pasitikėjimas savimi, kokiu spinduliuoja šis Zodiako ženklas, pakerėtų kiekvieną! Tačiau vėliau ta siena virs mūru, pro kurį nebegalėsi ištrūkti į laisvę. Liūtas reiklus, turintis savo taisykles, kuriomis turėsi gyventi ir tu. Nepatinka? Kompromisų šis Zodiako ženklas neieškos - arba taip, kaip jis nori, arba niekaip.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Šauliai sulauks dėmesio, o Svarstyklės...

Dienos horoskopas: paskaityk, kas žadama tavo Zodiako ženklui

Kaip realybėje atrodo seksualioji mergina iš garsiųjų komiksų

Istorijos apie porelės iš Tel Avivo gyvenimą išpopuliarėjo visame pasaulyje. Matyt dėl to, kad situacijos, kurias savo komiksuose atvaizduojamas Yehuda Deviro ir jo sutuoktinės gyvenimas, tikrai pažįstamos kiekvienai porai.

Įdomios laisvalaikio idėjos magiškiausiai metų šventei

Joninės arba Rasos – tai bene giliausias tradicijas turinti lietuvių šventė.

4 vaikų mama parodė savo pilvą po gimdymo (1)

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas (1)

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Geriausios 2018 metų komedijos – puikiai tiks šiam vakarui

Kas gali būti geriau savaitgalio vakarą, nei geras filmas? Šį kartą atrinkome tau tris geriausias komedijas iš 2018 metų filmų repertuaro. Žiūrisi lengvai, tad sekmadienio vakarui tiks idealiai!

Mergina pasidalino savo selfiu, bet dėmesį patraukė tikrai ne jos figūra... (2)

Nuobodžiaujantiems socialinių tinklų vartotojams aptarinėti svetimas nuotraukas - vienas malonumas! Ši mergina tikriausiai tikėjosi būti pastebėta dėl įspūdingai atrodančių kūno linijų, bet... Vonios kambarys pasirodo kur kas įdomesnis nei ji pati.

Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Pažvelk į savo papuošalus - galbūt nežinojai, kad nešioji meilės ar laimės akmenį

Senovės egiptiečiai, graikai, romėnai, kinai, majai ir inkai įvairiems skausmams malšinti, tikslui pasiekti ar nuo blogos akies apsiginti naudojo tauruosius mineralus. Pagonis lietuvius nuo negandų saugojo gintaro amuletai.